Modası Geldi !

2020 Röfle Modelleri ve Fiyatları

02.03.2020
1.062
2020 Röfle Modelleri ve Fiyatları

Röfle, saç modelleri dünyasında modası hiç geçmeyen ve uzun bir süre daha geçmesi pek mümkün görünmeyen seçeneklerden biridir. Özellikle de, doğru eller tarafından yapıldığında röfle saçlarda harikalar yaratabilir. Modern bir röfle uygulaması, sizi her zaman trend, fresh ve şık gösterecektir. Kalın yapılan röfleler biraz demode görünmenize neden olabileceğinden, röfle yaptırırken mutlaka doğru kuaförü tercih etmek çok önemlidir. Yüz hatlarınıza, stilinize ve de trendlere uygun bir röfle modeline ve kuaförünüze karar verdikten sonra, artık en şık röfle uygulamaları ile sokaklarda boy gösterebilirsiniz. Saç modelinizden sıkıldıysanız ve biraz yeniliğe ihtiyacınız varsa, köklü bir saç rengi değişimi yerine, siz de tercihinizi röfle uygulamalarından yana kullanabilirsiniz. Peki, yeni sezonda kullanabileceğiniz röfle modelleri hangileri? Röfle yaptırmak için ne kadarlık bir bütçe ayırmanız gerekir? Modern bir röfle uygulaması nasıl olmalıdır? Röfleye dair merak ettiğiniz soruların cevabı yazımızın devamında!

Modern Röfle Uygulaması Nasıl Olmalıdır?

Uzun saç röfle örnekleri

Röflenin nasıl görüneceği, tamamen nasıl uygulandığına bağlıdır. Profesyonel bir kuaför, yapacağı herhangi bir saç renklendirme uygulamasında, öncelikle sizin yüz hatlarınızı, vücut hatlarınızı ve tabi ki saç dünyasının trendlerini göz önünde bulunduracaktır. Tabi, burada saçınızın uzunluğu ve kesimi de önemli olabilir.

Dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta, demode bir görünümden uzak, kullanışlı ve modern bir uygulama tercih etmenizdir. Kalın yapılan röfleler, 1980’li yıllarda olduğunuz etkisi yaratabilir. Böyle bir görünüm yaratmak istemiyorsanız, daha ince atılan röfleleri tercih etmenizi öneririz.

Bu noktada kafanız karıştıysa üzülmeyin, sizler için aşağıda bir galeri hazırladık. Röfle yaptırmaya karar verdiyseniz ve 2020’nin sonuna kadar sizi havalı ve modern gösterecek bir röfle uygulamasına ihtiyacınız varsa, galerimizde yer alan röfle uygulamaları örneklerinden ilham alabilirsiniz.

2020 Röfle Fiyatları

Röfle uygulama örneklerine geçmeden ve kuaför koltuğuna oturmadan önce, röfle yaptırmak için ne kadarlık bir bütçe ayırmanız gerektiğinden de bahsedelim… Aslına bakarsanız, böyle bir konuda ne kadar bütçe ayıracağınız tamamen kuaförünüzün kim olduğuna ve nerede olduğuna bağlıdır.

Yaşadığınız şehre göre değişkenlik gösterecek röfle fiyatları, büyük şehirlerde daha pahalı olacaktır. İstanbul’da yaşayan biriyseniz, yine oturduğunuz semte göre de röfle fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ortalama bir rakam aralığından bahsedecek olursak, röfle fiyatları 250 TL ile 750 TL arasında değişkenlik gösterebilir.

Tabi, kuaförünüzün kim olduğu da burada önemli. Röfle uygulaması gibi riske atmak istemeyeceğiniz bir saç renklendirme işlemi tercih edecekseniz, tanınmış bir kuaförü tercih etmeniz daha doğru olabilir.

Bu noktada, röfle yaptırmak için ortalama 300-500 TL’lik bir bütçe ayırmanız gerekecektir. Yine de, saçınızın uzunluğunun da burada önemli bir faktör olacağını belirtelim. Kısa ya da omuz hizasında, orta uzunlukta bir saç için ödeyeceğiniz rakam ile belinize kadar uzanan bir saç uzunluğu için ödeyeceğiniz rakam da değişkenlik gösterecektir.

2020 Röfle Modelleri

Saçlarınızda bir yenilik yaratmaya karar verdiniz, tercihinizi röfleden yana kullanmayı seçtiniz ama nasıl bir uygulama yaptıracağınız konusunda kafanız hala karışık mı? O halde, 2020 röfle modelleri başlıklı sizler için hazırladığımız fotoğraf galerisindeki örneklerden ilham almayı deneyebilirsiniz. Kuaför koltuğuna oturmadan önce, köprüden önceki son çıkışta bu örnekler, nasıl bir uygulama istediğiniz konusunda kafanızda bir şeylerin canlanmasına yardımcı olabilir. Hadi birlikte bakalım!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu