Modası Geldi !

Askılı Elbisenin Üstüne Ne Giyilir?

22.01.2023
66
Askılı Elbisenin Üstüne Ne Giyilir?Askılı Elbisenin Üstüne Ne Giyilir? Askılı bir elbise omuzlarınızı göstermenin harika bir görünümü ve normal bir gömlek veya bluzdan değişiklik olabilir. Ancak açık bir elbise giyiyorsanız, onunla birlikte başka ne giymeyi düşünmeye başlayabilirsiniz. Askılı uzun elbise üstüne ne giyilir? diyerek başlayalım.
Elbise modelinizde açık  yakası varsa, muhtemelen içine bir şey eklemek isteyeceksiniz. Sırtı açık bir boyundan bağlamalı elbise, sırtı dekolteli bir elbiseye göre daha az açıklayıcıdır, bu nedenle halter elbisenizin üzerine ne giyeceğinize karar vermeniz için göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer husus da budur. Eğer seksi bir görünüm istiyorsanız, örtünme konusunda endişelenmeyin! Sadece elbisenizin altına giydiğiniz şeyleri çok fazla teninizi gösterdiğinden emin olun ve unutmayın. İp askılı elbisenin üstüne ne giyilir? gelin beraber bakalım..

İLGİLİ YAZILAR: Kadife Elbise Üzerine Şal Modelleri

Askılı elbise kombinleri nasıl yapılır?

Askılı elbise kombinleri nasıl yapılır?

Askılı Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?
Askılı elbiselerle uyumlu üstler için bazı harika seçenekler vardır. Kısa kollu gömlekler ve hırkalar açık omuzları örtmek için iyi seçeneklerdir. Elbiselerin üzerine kot ceketler, deri ceketler, uzun kollu hırkalar gibi parçalar giyebilirsiniz.

– Kot ceket, duruma göre kolayca aşağı veya yukarı giyilebilen klasik bir seçimdir. Şık bir görünüm yaratmak için sade siyah askılı bir elbise veya etekle eşleştirmeyi deneyin.

– Denimden daha rahat bir şey ararsanız, keten gömlek iyi sonuç verir. Durumun ne kadar şık olduğuna bağlı olarak kot ceket, kot gömlek gibi tarzlar seçebilirsiniz.

– Kıyafetlerinde yaratıcı olmaktan korkmayanlar için, askılı elbisenizin altına şeffaf bir kıyafet giymeyi deneyin! Bu, açık teninizin koruma konusunda endişenize gerek duymanıza gerek kalmadan her iki kıyafet parçasını da göstermenizi  sağlayacaktır.
Ayrıca askılı elbiselerinizin günlük tarz mı yoksa şık bir yemek elbisesimi olduğu üzerinize giyeceğiniz parçayı etkılemektedir.

İp askılı elbise üzerine deri ceket

İp askılı elbise üzerine deri ceket

Eğer günlük çiçekli bir elbise seçtiyseniz Askılı elbiseleri Nasıl Tamamlarız? derseniz, üzerine keten veya bir kot ceket altına spor ayakkabı hatta üzerine tozluk ta giyebilirsiniz. Askılı elbise üstüne gömlek kombini ile de spor bir hava oluşturabilirsiniz. Gömleğinizin düğmelerini takmadan alt uçlarını göbek kısmınızda bağlayarak da bir aksesuar havası oluşturabilirsiniz.

Şık bir davet için giydiğiniz sizi saran Siyah bir elbise nasıl kombinlenir? derseniz de mutlaka ya siyah ya da beyaz renkte bir şal veya bolero veya tüylü bir omuz hırkası olabilir. Ayrıca resmi bir iş yemeği ise blazer bir cekette harika bir özgüven oluşturabilir.

Askılı Mini Elbisenin Üstüne Ne Giyilir?

İster şık bir görünüme sahip olun, ister sadece kıyafetinizin açıkta kalmasını istemiyor olun, işte askılı elbise üzerine ne giyileceğine dair favori seçeneklerimizden bazıları.

1. Hırka
Hırka, her gardırobun en çok yönlü parçalarından biridir; kot pantolon ve atlet üzerine giyilebileceği gibi soğuk gecelerde ekstra sıcaklık için şık bir kokteyl elbisesinin üzerine de giyilebilir. Çok ağır olmayan ama aynı zamanda çok da hafif olmayan bir şey arıyor, önü açık veya arkası bağcıklı bir kaşmir hırka düşünün; çok fazla uğraşıyormuş gibi yaşadıkları kadar hantal olmadan size biraz örtücülük verecekler.

Askılı elbise kombinleri

Askılı elbise kombinleri

2. Bolero

Hırkanın düğmeli versiyonu olan bu parça, bir hırkadan daha sağlam bir şey istiyor ancak elbisenizin üzerinde çok ağır veya hantal bir şey de bittikten sonra. Çoğu büyükta olduğu gibi omuzlarınızı kumaş katmanlarının arkasındaki sırdan güzelce örtecektir!

Uzun elbiseler nasıl kombinlenir

Uzun elbiseler nasıl kombinlenir

3. Yelek

Bir yelek, ip askılı elbisede çok tercih edilmese de aslında bazı yelek modelleri tamda askılı elbiseler için var diyebiliriz.

4.Gömlek

Askılı elbise üstüne gömlek, en spor kombinlerden olup, hemen hemen her deseni de askılılarla uyum sağlar.

Askılı Elbise İçine Ne Giyilir?

Askılı elbiselerin üzerine ne giyilir diye sık duyarız ama içine giyilecek parça ile kombin oluşturmak daha zor olduğundan kimi kadınlar bu riski göze almak istemez. Aslında askılı elbiseleri yaz kış kombinlemek içine giyeceğiniz parça ile belirlenir. Askılı elbise içine giyebilecekleriniz;

Askılı elbisenin içine tişört en kolay ve rahat parçadır. Beyaz veya siyah bir tişört ile bu çok mümkün.

Daha soğuk havalarda ise sizi tam saran triko veya badiler giyebilirsiniz. Bu parçalar mutlaka askılı elbisenizle uyumlu renklerde olmalıdır.

EN ÇOK OKUNANLAR:

RESİM GALERİSİ : 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu