Modası Geldi !

Askılı Gelinlik Modelleri

19.10.2020
1.120
Askılı Gelinlik ModelleriAskılı Gelinlik Modelleri ; Gelinlik seçimi bir gelin için hayatındaki açmaya hazırlandığı yeni sayfa için en önemli aşamalardan biridir. Çok fazla sayıda gelinlik modelleri söz konusu olduğundan ve her gelinlik her vücuda uyum sağlamadığından, bu süreç genelde genç hanımlar için sıkıntı vericidir.
Gelin, gelinlik içerisinde rahat hareket etmelidir. Zira bazı gelinler kuaförde giydikleri gelinlikleri gün içerisinde taşımakta ardından bunu nikah sonrası yemek ya da düğünde de devam ettirme durumundadır. Bu sebeple bir gelinlik şık olmakla beraber gelin adayı için rahat da olmalıdır.

 Askılı Gelinlik Modelleri

Kuşkusuz gelinlik modellerinde her sene bir model ön plana çıkar ve trend olarak açıklanır. 2021 askılı gelinlik modelleri bu sezonun açıklanan trend parçasıdır. Sıradan klasik denilebilen gelinlik modellerinin yanında farklı ve elegan duruşu ile askılı gelinlikler doğru gelin saçı modeli ile mükemmeli sunmaktadır.

Askılı gelinlikler
Genelde askılı modellerde dantel ve güpür kullanılarak farklılığa bir nebze de klaslık katılarak hareket kazandırılır. Askılı gelinlikler dantel ve güpür kullanımı yanı sıra taş ve boncuklarla da hareketlendirilebilir. Her mekana ve tarza uygun olan askılı gelinlikler her gelin adayının rahatlıkla bulabileceği seçenekte tasarlanmaktadır.

Askılı Gelinlik Kimlere Yakışır

Gelinlik efsunlu bir giyecektir, her gelin adayına kuşkusuz yakışır. Ancak konu bu senenin askılı gelinlikleri olunca bazı detaylar dikkate alınmalıdır.

Uzun boylu gelin adayları için bu modeller ayrıcalıklı, omuzları geniş ve fazlalıkları olan gelin adayları için bu durum aksidir. Eğer göğüsler büyükse üst bölgeyi dar göstermek adına özellikle tek askılı gelinlikler tercih edilebilir.

Askılı Gelinlik İçin Aksesuar Seçimi

Askılı gelinlikler için aksesuarlar kısıtlıdır. Daha doğrusu kısıtlı davranılmalıdır.
Sade gelinlik askılı

Özellikle askılı gelinlik tek askılı olarak tercih edilmişse kesinlikle kolye kullanımı olmamalıdır. Çünkü o bölgede star parça tek askı detayıdır. Bu hiçbir parçayla gölgelendirilmemelidir.

Eğer kır düğünü ise gelin saçına bir aksesuar yaptırabilir. Diğer mekanlar için ise aksesuarda tercih bileklik ya da küpe üzerine yoğunlaşmalıdır.

Askılı gelinlik modelleri yeni sezonda hayli konuşulacağı, uygulanacağı ve gelin adaylarının özellikle tercih edeceği parça arasında olması beklenmektedir.

Aşağıda yeni sezon askılı gelinlik görsellerini sizlere sunuyoruz.

Galeri: Askılı Gelinlik 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu