Modası Geldi !

Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bakır saç rengi kimlere yakışır başlıklı yazımızda bu senenin iddialı saç renklerinden olan bakır saç rengi hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bakır saç renginin kendi içerisinde birçok renk tonu vardır. Yoğun bakır, bal köpüğü bakır, karamel bakır  ve sıcak bakır renkler hakkında minik detaylar vereceğiz.

Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Son zamanlarda sokak röportajlarından dergi kapaklarına kadar hemen her yerde bakır saç renklerini görmekteyiz. Birçok kişi bakır saç renkleri sadece açık tenlilere yakışıyoruz. Oysaki bu böyle değildir. Her ten rengine yakışan bir bakır tonu mutlaka vardır.

Bakır saç rengi kataloğu

İlk olarak ten rengini belirlemeli ardından kendine yakışan bakır tonu bulmalısın.

Sıcak Bakır Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bakır kahve saç rengi kataloğu içerisinde bakır kahve saç renginde görüyoruz. Kahve saç rengi içerisinde sıcak yansımalar olan bakır kahve buğday tenlilere, beyaz tenlilere esmerlere yakışmaktadır. Koyu ten rengine sahip olanlar açık kahve saç rengine bakır  yansımalar uygulayarak kullan kullanabilirler.

Bal köpüğü bakır karışımı saç rengi ile çok daha havalı ve çok daha bakımlı göreceklerdir.

Yoğun Bakır Saç Rengi

Bakırın en çok sevilen en kritik rengi olan yoğun bakır doğru saç rengine uygulandığı zaman mükemmel bir görünüm sunmaktadır. Esmere buğday tenli nerede yakışan yoğun bakır saç rengi ile saçlarınızı dilediğiniz modelde kullanabilirsiniz. Koyu renk saçlardaki bakır ışıltılar ile özellikle güneş yanında müthiş bir parlaklık sizi bekliyor demektir.

Yoğun bakır saç rengi

Karamel Bakır Karışımı Saç Rengi

Karamel bakır saç rengi ile gün ışığında saçlarınız güneş gibi parlayacaktır. Karamel bakır saç renkleri de turuncu ışıltılar yoğunluktadır. Bu da saça bambaşka bir hava ve tarz katmaktadır.

Açık Bakır Saç Rengi

Özellikle açık tenlilerde çok şık duran yumuşak ve doğal bir görünüm kazandıran açık bakır saç renginde aşırılığı sevmeyen kişilerin en çok tercih ettiği renktir. Açık bakır saç rengine kendi başına kullanabileceğiniz gibi ombre ile de kullanabilirsiniz. Her işi iki şekilde doğal ve dikkat çekici bir saç rengine kavuşursunuz.

Bakır saç renkleri hakkında daha fazla detay ihtiyacınız varsa resim galerisindeki görselleri inceleyebilirsiniz.

Galeri: Bakır Saç Rengi Kataloğu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu