Modası Geldi !

Bal Köpüğü Saç Rengi Kataloğu

04.03.2020
196
Bal Köpüğü Saç Rengi Kataloğu

Havalı bir renk ile saçlarınızın rengini değiştirme konusunda ne düşünüyorsunuz? Bal köpüğü saç rengi, sizi de bizim kadar heyecanlandıracak! Sıcak bal tonları, esmerler ve sarışınlar da dahil olmak üzere, neredeyse tüm cilt tonlarına yakışırken, bir yandan da trendlere uygun bir saç rengine sahip olmanızı sağlar.

Bal köpüğü saç rengi denildiğinde, aklınıza birkaç farklı renk tonu geliyor olabilir. Bu konuda yalnız olmadığınızı da bilmenizi isteriz. Çünkü, gerçekten de bal köpüğü saç renginin de farklı tonları var. Kahveye kaçan ya da sarıya kaçan tonları ile bal köpüğü saç rengine dair merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz. Son olarak, sizler için hazırladığımız galerideki örnek renklendirme uygulamalarından ilham alarak, kuaför koltuğuna oturmadan önce kesin kararınızı verebilir ve size en yakışacak bal köpüğü renginin hangisi olduğunu belirleyebilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Rengi Nedir?

Bal köpüğü saç rengi, kahverengi ve sarı arasındaki renklerden biridir. Spesifik bir tonu olmasa da, kahve ya da sarıya da yakın olsa, ilk bakıldığında bal rengini anımsatacak bir görüntüye sahiptir. Sarıya doğru geçiş yapmak isteyen koyu renkli saçlara sahip olan kadınlar için de en ideal saç renklerinin başında gelir. Saçlarınızı evde kendiniz boyamak istiyorsanız, kozmetik marketlerin saç boyası reyonundan “bal köpüğü saç boyası” alabilir ve işlemlere başlayabilirsiniz. Ama öncesinde, gelin isterseniz bal köpüğü bir saç rengi elde ettikten sonra saçlarınızın nasıl görünebileceğine birlikte bir göz atalım…

Bal Köpüğü Saç Modelleri

Boyama işlemine geçmeden önce, saç boyası kutusunun içerisinde yer alan talimatları dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Artık, adım adım uygulamaya koyulabilirsiniz.

İlk olarak, saç boyasını kutunun içindeki oksidasyon kremi ile karıştırarak başlayın. Boyayı hazırladıktan sonra, saçlarınızı boyayacağınız bir fırça yardımıyla saçlarınızı boyayın. Karışımı saçlarınızda ortalama 30-35 dakika beklettikten sonra, saçlarınızı yıkayın ve duşun içerisine boya gelmeyecek ölçüye gelene kadar şampuanlama işlemini tekrarlayın. Yıkama işleminden sonra saçlarınızı nazik bir saç fırçası ile tarayıp kurulayın. Artık yeni saç renginize hazırsınız! Bal köpüğü saç rengini elde etmek için bir uzmandan yardım almaya karar verdiyseniz, aşağıdaki örneklerden ilham alabilirsiniz.

Bal köpüğü saç rengi

Kahverengi saçlarınız varsa ve bir anda sarıya geçmek gibi radikal bir karar vermekte çekimserseniz, bal köpüğü sizin için en ideal saç renklerinden biridir. İçinde hem kahve hem de sarılar olan bu saç rengi, Miranda Kerr gibi size de çok yakışabilir. Tabi, cilt renginize ve saç boyama tekniklerine uygun bir şekilde boyandığında…

Bal köpüğü saç boyası

Yine bal köpüğü, yine Miranda Kerr. Victoria’s Secret’ın ünlü mankeni, çok uzun bir süredir saç boyasında tercihini bu renkten yana kullanıyor. Zaman zaman aralara daha fazla karıştırdığı sarılar ile daha sarışın görünürken, bazen gerçek bir bal köpüğü kullanarak kahveye daha yakın kalmayı tercih ediyor. Aralardaki ışıltılar ile gerçekten modern, havalı ve de en önemlisi doğal görünüyor!

Bal Köpüğü Saç Renkleri

Bal köpüğü saç renkleri, yukarıda da belirttiğimiz gibi sarı temelli ya da kahverengi temelli olabiliyor. Aralara dahil olacak sarıya daha yakın ışıltılar ile, saçınızın tamamı boyandığında bal köpüğü ve sarı karışımı hoş bir renk elde edebilirsiniz. Burada, nasıl bir ton elde edileceği, biraz da saçınızın kendi rengine ve aralara katmak istediğiniz gölgelerin tonuna bağlı olacaktır. Şimdi de, gelin isterseniz bal köpüğü saç rengi kataloğuna birlikte bir göz atalım…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞