Modası Geldi !

Beli İnce Göstermenin Yolları

20.11.2020
117
Beli İnce Göstermenin Yolları

Beli İnce Göstermenin Yolları; Fiziği iyi göstermek giyinmenin asıl amacıdır. Beli daha ince göstermek ise giyinmenin bir avantajıdır. Peki, bel daha ince nasıl gösterilir? Beli ince göstermenin yolları nelerdir? Beli daha ince göstermek için kullanabileceğiniz ufak taktikler bulunmaktadır. İşte, beli daha ince gösterme yolları

Beli İnce Göstermenin Yolları

Beli ince ve zayıf göstermek için minik tüyolara birlikte bakalım.

Beli İnce Göstermek İçin Koyu Renk Giymek

Renkler zayıf görünmekte, kilolu görünmekte etkili olan nedenlerdir. Açık renkler daha çok kilolu görünmenize sebep olurken, koyu renklerde sizin zayıf görünmenizi sağlamaktadır. Mesela siyah bir elbise ya da siyah renk bir kombin sizin belinizi daha ince gösterecektir. Koyu renklerin gücünde yararların ve belinizi daha ince gösterin.

Beli ince göstermenin yolları

Beli İnce Göstermek İçin Kemer Kullanmak

Kemer kullanımı ise beli ince göstermek için en etkili yoldur. Özellikle kalın kemerler beli ince göstermeye yaramaktadır. Belinizi kemerlerle daha ince göstermek istiyorsanız, düz kesim bir elbise tercih edin. Tercih ettiğiniz elbiseye kemeri sıkıca tutturun. Bu sayede beliniz de çok daha ince görünecektir.

beli ince göstermek ,için kemer kullan

Beli İnce Göstermek İçin Yüksek Bel Giymek

Yüksek bellerinde beli daha ince göstermekte ki muhteşem etkisi yadsınamaz olan bir gerçektir. Yüksek bel etek olsun, pantolon olsun, şort olsun beli ince göstermek için önemli bir etkendir. Yüksek belleri kullanırken doğru kullanmakta beli ince göstermekte önemli bir etkendir. Yüksek bel kullandıktan sonra mini bluz tercih etmeniz ve özellikle kemer kullanmanız belinizi çok daha ince gösterecektir.

beli ince göstermek için yüksek bel

Beli İnce Göstermek İçin Uzun Hırka Giymek

Uzun hırkalarda beli daha ince göstermek için önemli bir etkendir. Uzun bir hırka tercih ederek belinizi daha ince gösterebilirsiniz. Özellikle tek renk kombinler belinizi daha ince gösterecektir. Mesela simsiyah bir kombin yapabilirsiniz ve üzerinize uzun hırka alarak hem boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Hem de belinizi daha ince gösterebilirsiniz.

beli ince göstermek için uzun hırka

Beli İnce Göstermek İçin Elbise Modelleri

Elbiselerde belinizi daha ince göstermek için önemli olan bir etkendir. Elbiseleri kullanarak güzel bir kombin yapabilir ve belinizi daha ince gösterebilirsiniz. Özellikle bol bir elbiseyle belinizi daha ince göstermek çok kolaydır. Belinize takacağınız bir kemer sayesinde belinizi daha ince göstereceksiniz.

beli ince gösteren elbise modelleri

Beli İnce Göstermek İçin Topuklu Ayakkabı Kullan

Topuklu ayakkabı tercih etmekte hem boyunuzu uzun gösterecektir hem de fazla kilolarınızın görüntüsünü bir nebze de olsa yok edecektir.

beli ince göstermek için topuklu ayakkabı

Bunun için de topuklu ayakkabı tercihinde bulunarak belinizi daha ince gösterebilirsiniz.

Foto Galeri:

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu