Modası Geldi !

Beyaz Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

29.07.2021
4.827
Beyaz Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?Yaz kış kombinlerden kullandığımız beyaz elbise kombinlerini tamamlarken hangi ayakkabılar ve aksesuarlarla tamamlayacağımız bazen soru işareti olur. Sizlere Beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir? konusu ile Siyah beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir, Beyaz elbise renkli ayakkabılarla giyilir mi, Beyaz elbiseye ayakkabı çanta kombini, beyaz elbiseye ne renk takı gibi konulara da fikirler sunacağız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :Beyaz Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider?

Günlük giyimlerinizde beyaz keten elbiselerinize yakışacak en iyi ton taba renkleridir. Taba rengi ayakkabı, sandalet ve terliklerle yine taba çanta uyumu ile Beyaz elbiseye ayakkabı çanta kombini yapabilir veya hasır çantalarla da kombin oluşturabilirsiniz.

Kırık beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı

Kırık beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı

Beyaz Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı Olur
Beyaz elbise birçok renkle uyumlu hale gelebilir fakat karmaşayı çok sevmez. Beyaz elbisenin altına renkli ayakkabı olur mu? derseniz tabiki olur hatta desenli topuklu ayakkabılar ile o ayakkabının içinde parlayan bir renk tonunda çanta ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

beyaz mini elbise ne renk ayakkabı giyilir

beyaz mini elbise ne renk ayakkabı giyilir

Beyaz elbise altına beyaz ayakkabıda nikah törenlerinde, özel günlerde ve beyaz elbisenizin abartılı modellerde tercih ettiğinizde kullanılması daha uygun olacak renktir. Beyaz elbisenin altına beyaz ayakkabı giydiğinizde boyunuzda olduğundan uzun görünecektir.

Beyaz elbise ayakkabı kombinleri

Beyaz elbise ayakkabı kombinleri
Beyaz elbisenin altına ayakkabı seçimlerinizde parlayan neon renklerde farklı tarz oluşturmanız için bir avantaj, özellikle gece davetlerinde kısa elbiselerinizle çok yakışacaktır.

Beyaz Elbiseye Uygun Makyaj Nasıl Olmalı?

beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı olur

beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı olur

Beyaz kıyafetlerinizi sadece topuklu ayakkabılar ile kombinlemek zorunda değilsiniz. Rahatlık sevenler için beyaz elbisenin rahatlığı ile beyaz elbisenin altına spor ayakkabı kombini oluşturarak spor şık ve zarif havayı elden bırakmamış olursunuz.

BAKINIZ: Tesettür Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2021

Beyaz elbise altına spor ayakkabı

Beyaz elbise altına spor ayakkabı

Siyah Beyaz Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir
Siyah beyaz tonları her zaman modada yerini korumuş elbise desenleri arasında olduğundan ayakkabı seçimi de bu kıyafetler için önemlidir. Siyah  beyaz elbisenin altına ayakkabı çeşitlendirmesi çok fazla olduğunu söyleyemeyiz. Daha çok asil ve ağırlığı olan bu ikili rengin altına ya siyah yada beyaz ayakkabılar tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

siyah beyaz elbisenin rengi ne renk ayakkabı giyilir

siyah beyaz elbisenin rengi ne renk ayakkabı giyilir

Beyaz Elbisenin Altına Kırmızı Ayakkabı

Kırmızının cazibesi beyaz ile birleştiğinde kendini daha fazla ön plana çıkardığından, eğer iddialı modellerde beyaz elbiseler giydiyseniz ve kendinizi podyum şıklığında hissetmek isterseniz mutlaka kırmızı canlı renkte rugan topuklular giymelisiniz.

beyaz elbisenin altına kırmızı ayakkabı

beyaz elbisenin altına kırmızı ayakkabı

Beyaz kısa elbisenin altına daha çok uyan bu renk ayakkabılar tek bantlı ince topuklularda fiziğinizi kaldırmada da yardımcı olacaktır.

Beyaz elbise kırmızı ayakkabı

Beyaz elbise kırmızı ayakkabı

Nikahta Hangi Renk Ayakkabı Giyilir

Özel günlerdeki saf ve asilliğinizi ortaya koyacak beyaz nikah elbisenin altına ayakkabı seçimlerinizde eğer nikah elbisenizin altından ayakkabınız görünecekse hafif topuk renkli topuklu ayakkabıları veya tek şerit yüksek gümüş gri, ten rengi veya bej rengi topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

nikahta hangi renk ayakkabı giyilir

nikahta hangi renk ayakkabı giyilir

Uzun yere kadar beyaz nikah elbise kombininiz var ise de tek renk çok sırıtmayan tonlarda beyaz, kırık beyaz veya bej tonnları ayakkabılar tercih etmelisiniz. Uzun elbisenizin altına ayakkabınız çok görünmeyeceğinden sadece ucu görünen stilettolar veya daha uzun görünmek istersenizde dolgu topuk ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Beyaz nikah elbisesi altına ayakkabı

Beyaz nikah elbisesi altına ayakkabı

Balık model nikah elbiseleri daha zarif olduğundan önü açık ayakkabılar çok yakışmayabilir. Bu yüzden stiletto tarzı sizin için ideal olacaktır.

Beyaz nikah elbisenin altına nasıl ayakkabı

Beyaz nikah elbisenin altına nasıl ayakkabı

Beyaz Pantolon Kilolu Gösterir Mi?

RESİM GALERİSİ:

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu