Modası Geldi !

Beyaz Tenlilere Hangi Renk Saç Boyası Yakışır?

01.08.2021
782
Beyaz Tenlilere Hangi Renk Saç Boyası Yakışır?

Beyaz tenli bayanlar kimi zaman saç renklerinden, makyaj tonlarından veya başka nedenlerden çok soluk görünebilirler. Beyaz tenli bayanların ”yüzün çok soluk görünüyor” sorularından bıktığını biliyoruz. Bu tür sorulara maruz kalmamak sizin elinizde. Saç rengi sizin için çok önemli bir unsur. Soluk tene en çok hangi saç rengi yakışır? Beyaz tenlilere hangi renk yakışır, Beyaz tene yakışan saç renkleri, Beyaz tenlilere ombre, Beyaz Tenlilere Hangi Renk Saç Boyası Yakışır? konularını sizler için derledik.

Beyaz tenlilere saç rengi önerilerinde ilk olarak saçınızın alt tonunu kullanarak, cildiniz soğuk tonlarındaysa küllü sarışın, kahverengi veya kızıl tonlarını kullanmanız daha doğru olacaktır. Cildiniz daha sıcaksa, bakır, karamel, sarı ombreler daha uygun olacaktır.

Çikolata kahve saç rengi beyaz tene yakışır mı

Çikolata kahve saç rengi beyaz tene yakışır mı

Beyaz Tene En Çok Yakışan Sarı Saç Renkleri

Beyaz tenli fakat biraz daha bronz tonlarında tene sahipseniz, teninizdeki sıcaklığa en uygun sarı tonu bulmanız gerekecektir. Beyaz tene saç renginde sarı ombreler altın sarısı geçişler denemelisiniz.

Beyaz tenlilere ne renk yakışır

Beyaz tenlilere ne renk yakışır

Mantar sarısı sarışınlarda harika bir hava kattığı kesin. Soluk tene saç renklerinde doğru boyatıldığında kremsi tonları ile parıltılar sağlayacaktır. Hemen Hemen her cilt tonuna uygundur.

Beyaz tenlilere ne renk yakışır diyenlere, Yeşil veya mavi renk gözlere sahipseniz platin sarısı tonları harika duracaktır.

Sarı Saçın Üzerine Kızıl Boyanır mı?

Beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 2021

Beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 2021

Çok sıcak olmayan ve çok küllü olmayan bir sarışın tonu arıyorsanız, platin tonları sizin için uygun. Açık ten rengine hangi saç rengi gider sorusuna da platinin canlı tonlarını söylemeden geçmeyelim.

Beyaz tenlilere hangi renk yakışır

Beyaz tenlilere hangi renk yakışır

Beyaz Tene Yakışan Karamel Saç Renkleri

Karamel Kahve

Soluk tenli bayanlara saç önerilerinde, saç boyası seçmenin en önemli kuralı saçlarınızı olduğundan daha fazla  derinleştirmeniz sizi yine olduğundan soluk gösterebilmesidir. Bu yüzden saç tabanlarınızın rengine yakın doğal geçişlerle balyaj veya ombreler uygulamanız daha doğru olacaktır.

Karamel Saç Rengi İle İlgili Herşey

Beyaz tene yakışan bakır saç renkleri

Beyaz tene yakışan bakır saç renkleri

Beyaz Tene Yakışan Kumral Saç Renkleri

Çikolata Kahverengi

Beyaz tenlilere hangi renk saç boyası yakışır sorusuna koyu tonları çok duymamış olabilirsiniz ama çikolata kahve istisnalar arasındadır.  Çikolata kahve saç renklerinize kızıl veya bal köpüğü gibi tonlarda balyajlarda atabilirsiniz.

Çikolata Kahve Saç Rengi Tonları Kataloğu

Soluk beyaz tene hangi saç rengi yakışır

Soluk beyaz tene hangi saç rengi yakışır

Açık Kumral

Açık tenlilere yakışan saç renklerinden bir diğeri de açık kumral tonlarıdır. Güneşte bronzlaşan beyaz tenlilere özellikle bu ton bütünlük oluşturur. Her cilt tonuna uygun, parlak fakat açık bir kumral tonu seçebilirsiniz.

Beyaz tenli kadınlara hangi saç rengi yakışır

Beyaz tenli kadınlara hangi saç rengi yakışır

Koyu Kumral

Açık kumraldan hoşlanmayanlar ve doğal bir geçiş isteyen beyaz tenli bayanlar için koyu kumral derinlik yaratacaktır.

BAKINIZ: Sarı Saç Renkleri Trendleri 2021-2022

Çok beyaz tene hangi saç rengi

Çok beyaz tene hangi saç rengi

Beyaz Tene Yakışan Kızıl Saç Renkleri

Biraz daha canlı ve renkli sevenler için sarılardan çıkın ve kızıl tonlara geçiş yapın. Kızıl Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? yazımızda sizlere yardımcı olacaktır.

Beyaz tenliler için saç boyası

Beyaz tenliler için saç boyası

Beyaz Tene Yakışan Bakır Saç Renkleri

Beyaz tenli olmak ve soluk cilde sahip ve renkli gözlü bayanların kesinlikle denemesi gereken bir renk tonudur. Her cilt tonuna uygun bakır rengi, beyaz tenlilerde kendini daha fazla göz önüne koyar.

Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Açık ten rengine hangi saç rengi gider

Açık ten rengine hangi saç rengi gider

Beyaz tene Yakışan Siyah Saç Renkleri

Soluk tenli bayanların merak ettiği sorulardan biri de beyaz tene siyah saç yakışır mı? beyaz tenli bayanlara yakışan saç renklerinde siyah olur mu?  beyaz tenlilere yakışan renkler de tabiki siyah renkte bulunur. Diğer renklere göre daha iddialıdır.  Soluk teni canlandırmak için kontrast olarak çok uygundur. Ayrıca kırmızı rujlar ve beyaz ten ile çok yakışmaktadır.

Siyah Saça Hangi Lens Yakışır?

Beyaz tene uygun saç rengi

Beyaz tene uygun saç rengi

Soluk tenliler için saç renkleri, beyaz tenlilere saç rengi, beyaz tenlilere yakışan renkler, beyaz tenli bayanlara hangi renk saç yakışır gibi soruları sizler için cevapladık. Yorumlar kısmına fikirlerinizi yazabilir bizimle paylaşabilirsiniz.

RESİM GALERİSİ : Beyaz Tenlilere Hangi Renk Saç Boyası Yakışır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu