Modası Geldi !

Bisiklet Yaka Elbise İçin Saç Modelleri

Bisiklet Yaka Elbise İçin Saç Modelleri

Elbiseye göre saç modelleri elbisenin duruşunu ve anlamını daha çok yükseltir. Bazı yakalı elbiselere uymayan saç modelleri ise elbise oldukça kapatır. Bisiklet Yaka Elbise İçin Saç Modellerinde daha çok toplanan saç modelleri yüzünüzü ortaya çıkaracağından bu tarz saç modellerine yönelmelisiniz. Sizler için

Yandan örgülü saç modeli, Kılçık örgülü saç modeli, Abiye Uzun Saç Modelleri, Abiye üstüne Saç Modelleri, Abiye dağınık saç modelleri, salınık abiye saç modelleri gibi birçok modeli bulabileceğiniz yazımızı incelemeye başlayabilirsiniz.

Dalgalı saç modelleri

Dalgalı saç modelleri

Abiye Elbise İçin Saç Modelleri

Abiyeler saçlarla uyumlu kombinlendiğinde kendini gösterir. Bu yüzden giyeceğiniz abiyenin renginden tutun da, modeline ve yaka şekline kadar size uyumlu olup olmadığına bakmalısınız. Abiye çeşitlerinde Yüksek yaka abiye elbise,V yaka abiye elbise, omuzu açık abiye elbise, straplez abiye elbise, bisiklet yaka abiye elbise gibi modeller bulunur.

Yüzünüz minyon tipli ise yüz çehrenizi çok kapatmadan, çene kısmı ve yanakları vurgulayacak şekilde ense topuzu modelleri veya yüksek balerin topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Aslında bu iki saç modeli hemen hemen her abiye türüne yakışan modellerdir.

omuzu açık elbise için saç modeli

Omuzu açık elbise için saç modeli

Bisiklet Yaka Elbise İçin Saç Modelleri

Bisiklet yaka elbiseleri daha çok mini boy tarzlarında görmekteyiz. Bu elbiselere dağınık maşalı saç modelleri ve ensede toplanmış dağınık topuzlar çok yakışmakta. Bisiklet yaka elbiselerde kolye kullanmayın, sadece küpe ve bileklikler aksesuar olarak yeterli olacaktır.

Abiye topuz saç modelleri

Bisiklet yaka kıyafetler daha resmi ve ciddi görünüm sunar. Bu elbiseler de derli toplu saçlar iş ortamları olsun, özel davetler olsun at kuyruğu saç modeli ile tamamlanabilir. At kuyruğu saç modelini düğünlerde de tercih edebilirsiniz. Özellikle nikah törenlerine gidecekseniz bisiklet yaka elbiselerinizin üstüne bu model kaçınılmaz fırsattır.

Toplu saç modelleri

Toplu saç modelleri

V Yaka Elbise İçin Saç Modelleri

İddialı elbise kategorisine giren straplez elbise modelleri kadar dikkat çekici ve seksi modellerden olan V Yaka Elbise için saç modelleri skalasını geniş tutabilirsiniz.

Dantel V Yaka Elbise için Saç Modelleri

Dantel V Yaka Elbise için Saç Modelleri

V yakalı elbisenize uyumlu saç modelinde ortadan düzgün ayırdığınız ensede toplanmış at kuyruğu sizi daha güçlü ve cesur kılacaktır. Bu elbise modellerini tercih ederken fiziğinize uyumuna dikkat etmelisiniz. V yaka elbiselerinizi kırmızı rujla tamamlayabilirsiniz.

V Yaka Elbise için Saç Model

V Yaka Elbise için Saç Model

V Yaka model elbiseleri giyerken daha rahat edeyim diyenler için hafif dalgalı açık saç modelini tercih etmelerini tavsiye ederiz. Bu modeller sayesinde daha rahat ve sempatik görünürsünüz. Halka küpeler ile kombinlenmesi zevkli bir saç modelidir.

Topuz modelleri de yakışan bu elbiselerde, gideceğiniz ortam çok resmi değilse önceliğiniz açık ve rahat saç modelleri olmalı diyoruz.

Düğün için saç modelleri

Düğün için saç modelleri

Hakim Yaka Elbise İçin Saç Modelleri

Yüksek yaka elbise modelleri bir diğer adıyla hakim yaka model elbiseler boynu yarım veya tamamen kapattığından, saç renginizle aynı renkte giydiğiniz bir kıyafet içindeyseniz saçlarınızı kesinlikle açmayın ve salmayın. Bu size boğucu yüzünüzü kapatan bir modele sokar.

En çok yakışan saç modeli topuzlardır. Net toplanmış topuzlardan bahsetmiyoruz. Daha çok saçlarınızı havalandıran ve salaş gösteren saç modelleri hakim yaka elbiselere en yakışan saç modelidir.

 

 

 

Hakim yaka elbise için saç modeli

Hakim yaka elbise için saç modeli

Yüksek yaka abiye elbiselerde kullanabileceğiniz aşağıda görseli bulunan saç modelini mutlaka denemenizi öneririz. Bu saç modellerinde küpeler önemli detaylardır.

Abiye saç modelleri

Abiye saç modelleri

İlginizi çekebilecek bir diğer yazımız Yüzü Zayıf Gösteren Saç Modelleri ni de incelemenizi tavsiye ederiz.

RESİM GALERİSİ : Bisiklet Yaka Elbise İçin Saç Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu