Modası Geldi !

Boğazlı Kazak Üstüne Ne Giyilir Erkek

16.12.2021
4.417
Boğazlı Kazak Üstüne Ne Giyilir ErkekBalıkçı yaka kazak modelleri eski tarz model kazak giymekten sıkılanlar için alternatif modeller arasında. Boğazlı kazaklar sayesinde birçok kombin oluşturabilir ve yeni bir tarz sahibi olabilirsiniz. Sonbahar kış aylarının en iyi parçası haline gelen Boğazlı Kazak Üstüne Ne Giyilir Erkek modellerinde sizler için araştırdık.
Boğazlı kazak üstüne neler giyilir gelin beraber kombinleyelim..

İlginizi Çekebilir :Kareli Erkek Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Siyah boğazlı kazak

Siyah boğazlı kazak

Siyah Boğazlı Kazak Üstüne Ne Giyilir?
Boğazlı kazak modelleri sadece günlük giyim için değil, stil verirseniz hem resmi hemde günlük giyim modelleri arasındaki kullanılabilir.

Hava çok soğuk olsun, olmasın bazı erkeklerin her zaman tercih ettiği ve kendilerini olduğundan daha tarz gösteren bazı balıkçı yaka kazak modelleri vardır.

Siyah boğazlı kazaklar erkeklerin vazgeçilmez rengidir. Çünkü siyah her giyimde alt zemin rengi olarak kullanılabilir. Siyah boğazlı kazak üstüne ne giyilir? derseniz siyahla uyumlu renkler özellikle kış aylarında iseniz gri, lacivert ve füme tonlarıdır. Boğazlı kazak üstüne ceket giyerek her ortama ayak uydurabilirsiniz. Koyu renk bir jean veya keten pantolonlar ile klasik ayakkabılar ile güne hazırsınız.

Boğazlı kazak üzerine ne giyilir

Boğazlı kazak üzerine ne giyilir
Siyah kazak kombinleri erkek modellerinde üstüne giyeceğiniz uzun bir kaban veya mont ile de hazır bir kombin oluşturabilirsiniz.

Boğazlı kazak kime yakışır

Boğazlı kazak kime yakışır

Boğazlı Kazak Altına Ne Giyilir Erkek

Boğazlı kazaklar boynu da sardığından bel kısmınızı olduğundan uzun ve sizi saracağı için daha kaslı da gösterir. Boğazlı kazak nasıl giyilir? derseniz. Altından çıkaracağınız gömlek parçası ve tek renk bir ceketle aşırı cool görünmeniz mümkün. Bunu gözlük ve saatlerle taçlandırmalısınız.

Taba Rengi Ceket Kombinleri Erkek

kahverengi kazağın altına hangi renk pantolon giyilir

kahverengi kazağın altına hangi renk pantolon giyilir?

Kumral ve beyaz tenli erkeklere daha çok yakışan kahverengi boğazlı kazak modelleri desenli erkek pantolonları ile kombinlenebilir. Bu kombinin altına ister spor ayakkabı, isterseniz de klasik ayakkabı giyebilirsiniz.
Çok Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli Tüyoları

Kahverengi kazak altına ne giyilir

Kahverengi kazak altına ne giyilir

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazak kime yakışır? Boğazlı kazaklar öncelikle uzun boyunlu kişilere çok yakışır ama boğazlı kazaklar sizi olduğundan uzun gösterme özelliği de olduğundan zayıf kısa boylular da giyebilir. Kilolu erkeklerin çok tercih etmesini istemeyiz çünkü tıknaz bir görünüm sunabilir.

Boğazlı kazak erkeklerde vintage havası oluşturur. Retro görünümü seven biriyseniz, gardırobunuza kesinlikle bunlardan birini eklemelisiniz. Balıkçı yaka kıyafetler dünyasında yeniyseniz ve risk almak istemiyorsanız, işe sade ve tercihen nötr tonda bir kıyafet giyerek başlamalısınız.

Siyah kazak kombinleri erkek

Siyah kazak kombinleri erkek

Kazak Üstüne Yelek Giyilir Mi?

Boğazlı kazak sade giyildiğinde de etrafına bir hava katsa da, Boğazlı kazak ile bazı parçalar çok yakışmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Ceket
  • Yelek
  • Palto
  • Hırka
  • Kot ceket
  • Düğmeli gömlek
  • Bomber ceket modelleri
  • Takım elbise
Boğazlı kazak üstüne yelek

Boğazlı kazak üstüne yelek

Boğazlı Kazak Üstüne Gömlek Giyilir Mi?

Boğazlı kazak üstüne gömlek giymek istiyorsanız, altına giyeceğiniz kazak modeli daha ince serin tutabilecek bir kumaş olmalıdır. Tabi ki Boğazlı kazak üstüne gömlek farklı bir tarz oluşturabilir. Giyeceğiniz kazak ve gömleğin renk tonunu uyumlu olması veya ton sür ton kombinlenmesi daha doğru olacaktır.

boğazlı kazak üstü sweatshirt

boğazlı kazak üstü sweatshirt

Boğazlı Kazak Ceket Kombini Erkek

Siyah boğazlı erkek kombinleri en çok tercih edilen renktir. Eğer daha önce bu kazakları giyemediyseniz siyah rengi ile başlamalısınız. Bu kazakları bir kez giydiyseniz onun verdiği havadan kurtulamayacaksınız.

Bu kazakların üstüne takım elbise, ceket giymeniz hiç uyumsuz olmaz.

Boğazlı kazak nasıl giyinilmeli

Boğazlı kazak nasıl giyinilmeli

Klasik tarzın dışında rock tarzı oluşturmanız da mümkün.

Balıkçı yaka çok yönlüdür, çok zıt renklerle kullanmadığınız sürece şık olabilirsiniz. Ayrıca kolay klasik bir tarz oluşturmanız için kadife blazer ceket te yeterli olur.

Siyah kazak üstüne ne giyilir

Siyah kazak üstüne ne giyilir?

Resim galerisi ile sizlere bazı tarzlar sunmaya çalıştık. Boğazlı kazak modelleriniz için atkı ve bot modellerine de başvurabilirsiniz.

RESİM GALERİSİ :Boğazlı Kazak Üstüne Ne Giyilir Erkek

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu