Modası Geldi !

Burçların Giyim Tarzları ve Hangi Burç Nasıl Giyinir?

05.03.2023
69
Burçların Giyim Tarzları ve Hangi Burç Nasıl Giyinir?Burçların Giyim Tarzlarını sizler için derledik. Burçlar, hayat boyu uyarlama bir özellik olarak kabul edilen yapılar arasında yer alır ve onun insanın kendinden emin olması için var olan bir yapıdır. Bu yapıya bağlı olarak kullanıcıların genel hatları ve hareketleri de farklılaşmaktadır.
HANGİ BURÇ NASIL GİYİNİR? Yükselen Burcuna Göre Giyim Tarzın Nasıl Olmalı? diyorsanız buyrun yazımıza göz atın.

Koç burcu (21 Mart – 20 Nisan)
Boğa burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)
İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran)
Yengeç burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aslan burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Başak burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
Terazi burcu (23 Eylül – 23 Ekim)
Akrep burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
Yay burcu (23 Kasım – Aralık 21)
Oğlak burcu (22 Aralık- 20 Ocak)
Kova burcu (21 Ocak- 18 Şubat) Burcunuza göre nasıl giyinmeniz gerektiğini öğrenin.

BAKINIZ: Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Yeni Yöntemler

Burçlar ve Giyim Tazları
Burcunuza Göre Renkler ve Giyim Tarzınız! Burçların Giyim Tarzları hakkında bazı bilgiler.

1-Kova

Kova, her zaman diğer insanlardan farklı olmaya çalışan bir kişidir. Başkalarınınkinden farklı giyinmeyi severler ve başkaları tarafından tuhaf ya da tuhaf görülmelerini umursamazlar. Şok edici ve kışkırtıcı ama aynı zamanda şık ve zarif kıyafetler giymeyi severler. Kovalar, başkalarının onlar hakkında ne düşündüğünü umursamıyor; sadece kendilerini önemserler. Bazen çok asi olabilirler, ancak aynı zamanda başkalarının kendileri için doğru olduğunu düşündüğü şeyler yerine kendileri için neyin doğru olduğuna karar vermelerine yardımcı olan güçlü bir özsaygıları vardır.

Kova burcu

Kova burcu

2. Balık Burcu

Balıklar, moda da dahil olmak üzere yaptıkları her şeyde yaratıcı ve orijinal olmayı severler! Balıklar, güzel olan her şeye olan sevgileriyle tanınırlar, bu nedenle bu burcun güzel giysiler giymekten de keyif alması şaşırtıcı değil! Balıklar, yaratıcılıklarının öne çıkması için rahat hissetmeye ihtiyaç duyan hassas bireylerdir; bu, her gün kıyafetinizi seçerken rahatlığın ilk sırada gelmesi gerektiği anlamına gelir!

Balık burcu
Balık burcu

3-Koç Burcu

Koç kadınları, narin yerine parlak renklerle cesur stilleri tercih etme eğilimindedir. Koç burcu kadınları, yaratıcılığa ve stiline önem verirler. Özellikle de moda ile ilgili olması dolayısıyla, her gün rahat hissetmeye ihtiyaç duyan hassas bireylerdir; bu, her gün kıyafetinizi seçerken rahatlığın ilk sırada gelmesi gerektiği anlamana gelir!

Koç burcu özellikleri

Koç burcu özellikleri

Burçlara Göre Giyim

4-Başak Burcu

Başak burcu kadınları, stiline önem verirler ve her gün rahat hissetmeye ihtiyaç duyan hassas bireylerdir; bu, her gün kıyafetinizi seçerken rahatlığın ilk sırada gelmesi gerektiği anlamana gelir!

Başak burcu

Başak burcu

5.Yengeç Burcu

Yengeç kadınları, narin yerine parlak renklerle cesur stilleri tercih etme eğilimindedir. Yengeç burcu kadınları, yaratıcılığa ve stiline önem verirler. Özellikle de moda ile ilgili olması dolayısıyla, her gün rahat hissetmeye ihtiyaç duyan hassas bireylerdir; bu, her gün kıyafetinizi seçerken rahatlığın ilk sırada gelmesi gerektiği anlamana gelir!

Yengeç burcu
Yengeç burcu

6. Aslan Burcu

Aslan burcu kadınları, asil ve modern görünmenin önemli olduğunu düşünürler ve bu nedenle sadece seçtiğiniz kumaşın değil ceketinizin, pantolonunuzun ve ayakkabılarınızın da stilden sorumlu olmasına özen gösterirler. Aslan burcu kadınlarının stil uzmanları, yaratıcılığa ve modaya dair tüm bilgilerinin olduğu bir bireylerdir. Moda ile ilgili olması dolayısıyla, her gün rahat hissetmeye ihtiyaç duyan hassas bireylerdir; bu, her gün kıyafetinizi seçerken rahatlığın ilk sırada gelmesi gerektiği anlamana gelir!

Aslan burcu

Aslan burcu

7.İkizler

İkizler her zaman hareket halindedir! Sosyal olmayı severler ama aynı zamanda hayatın büyük soruları hakkında düşünebilecekleri sessiz yerlerde kendi başlarına vakit geçirmenin tadını çıkarırlar. İkizler burcu insanı modayı sever ve her şeyi bir kez dener – özellikle de üzerlerinde güzel görünüyorsa! Bu burcun altında doğan biri için alışveriş yaparken, gitmeyi planladığınız yerlerin özenle seçilmesi gerekir. Özellikle de kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gereken nokta, hafif ve rahat olmasıdır! İkizler burcunda doğan birisi için alışveriş yaparken, gerektiğinde zaman ayarlamasında dikkat edilmesi gerekir. Özellikle de kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gereken nokta, hafif ve rahat olmasıdır.

8.Akrep

Çok sivri burçların giyim kuşamından uzak durmaları gerekir. Akreplerin oldukça dikkatli ve inançlarına dikkat edin. Özellikle değişiklikler yaparak daha fazla çalışmayı ikna etmeye çalışır.

Akrep burcu

Akrep burcu

9.Yay

Yaylar da oldukça hırslı burçlar olarak bilinen bir tip olmaktadır. Bu nedenle onları de göre göre beğenip beğenmediğini görmek isteyen insanlar, trendlerden kaçınarak asla bu burcun kuşamına uygun olmayacaktır. Yaylar genellikle düzgün ve ince işçiliklerden hoşlanırlar.

Burçların Giyim Tarzları hakkında bilgiler sunmaya çalıştık sizde kendi burcunuza göre giyim tarzınızı oluşturun.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu