Modası Geldi !

Dar Paça Pantolon Modelleri

10.11.2020
144
Dar Paça Pantolon Modelleri

Dar paça pantolon modelleri başlıklı yazımızda dar paça pantolonları kombine derken yapmamız gereken detaylar hakkında bilgiler vereceğiz. Dar paça pantolon bedeni saran likralı kumaşları ile karşımıza çıkmaktadır.  Dar paça pantolonları ilk olarak oxxo  üretmiştir. O günden bugüne kullanıcı sayısını artırarak her yeni yeni tasarımları çıkmaktadır.

Dar Paça Pantolon Modelleri

Dar paça pantolonlar dar olmasına karşılık nefes alan tencel pamuk kumaşlardan üretildiği için kullanılan da çok büyük rahatlık vardır.

Dar paça pantolon kombin

Bal paça pantolonlar ile kombin yaparken asla zorlanmayacaksınız. Özgür tasarımlarla  stilinizi rahatlıkla şekillendirebilirsiniz. Günlük kombinler den özel gün ve gece kombinleri ne kadar dar paça pantolonları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dar Paça Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Dar paça pantolon modellerini günlük kombinler de kullanacaksanız pazartesi tişörtlerle kombin yapabilirsiniz. Kombin sırasında salaş tişört ve salaş kazak kullanımı şıklığınızı artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Ofis ve okul kombinlerinde dar paça pantolon kullanacaksınız bluz ve gömleklerden faydalanarak hareketli kombinler yapabilirsiniz.

Özel gün ve gecelerde dar paça pantolon kullanarak kombin yapmak isteyenler için ise üst kombin parçası olarak gömlekler ve blazer ceket kullanmanızı öneriyoruz. Resmi ortamlarda kullanacağınız dar paça pantolonları, kumaş pantolon formunda tercih etmenizi öneriyoruz.

Dar paça pantolon modeli

Dar Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Dar paça pantolonlar ile yapılan kombinler de ayakkabı detayı şıklığınıza arttıracak etkenler arasında yer almaktadır. Dar paça pantolon pantolonun altına  seçeceğiniz ayakkabı modeli  gideceğiniz ortama, mevsime ve yaşa göre değişkenlik göstermektedir.

Dar paça kumaş pantolon ile birlikte kullanacağınız ayakkabı topuklu veya düz modellerden oluşmalıdır. Dar paça pantolonlar için ideal ayakkabılar arasında spor ayakkabısı, babetler ve yarım botlar kullanabilirsiniz.

Günlük kombinler için ayakkabı seçimi olarak en doğru tercih spor ayakkabılar ve sneakers ayakkabı olarak çıkmaktadır. Özel gün ve gecelerde yarım topuk, blok topuk ayakkabı yanında ince topuk stiletto da kullanabilirsiniz. Buradaki ayakkabı modelindeki belirleyiciliği üst kombin parçanız ve tarzınız oluşturacaktır.

Dar paça pantolonlar hakkında daha fazla detay ihtiyacınız varsa sezonun son trendlerinden derlediğimiz dar paça pantolon kombinleri görselleri inceleyerek daha fazla fikre sahip olabilirsiniz.

Foto Galeri; Dar Paça Pantolonlar

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu