Modası Geldi !

Düğün İçin Şık Pantolon Bluz Kombinleri

30.10.2022
9.161
Düğün İçin Şık Pantolon Bluz KombinleriEn yakın arkadaşınızın ya da bir akrabanızın olsun, bir düğüne giderken giymek için aklınıza gelen ilk kıyafet seçeneği genellikle elbiseler olur. Tek parça olması ve şık birer seçenek sunması ile abiye elbiseler bir düğün organizasyonu için ideal birer seçenek olsalar da, bazen farklı bir kombin yapmayı da tercih edebilirsiniz. Sizin için özel birinin düğününe giderken, bu kez standartların dışına çıkmak ve pantolon-bluz ikilisini tercih etmek isterseniz, sizler için hazırladığımız aşağıdaki galerimizden ilham alabilirsiniz. İki parçalı bir kombin seçeneği sunan düğün için şık pantolon bluz kombinleri arasından, her tarza ve zevke uygun bir kombin seçeneği bulmak da mümkün.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Sözde Yapılacak Saç Modelleri 10 Efsane Model

Düğünde giyilebilecek kombinler

Düğünde giyilebilecek kombinler

Düğün İçin Pantolon Seçimi

Gömlek pantolon kombinleri bayan düğün için çok tercih edilmese de şık boru paça pantolonlar ya da bol paça seçenekler arasından seçiminizi yapmadan önce, size uyabilecek tarzda ve düğün için uygun olabilecek kumaşta bir pantolona karar vererek işe başlamalısınız. Düğün kombinleri kadınlar için siyah, kahverengi ve krem şık bir ortam için akla ilk gelen renkler olsa da, tek bir rengi kullanabileceğiniz pantolon bluz kombinlerini de tercih edebilirsiniz. İşte bu noktada, klasik renklerin dışına çıkarak maviden pembeye, yeşilden kırmızıya kadar daha pek çok farklı renkte pantolon seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Düğün için şık pantolon bluz kombinleri arasından seçiminizi yapmadan önce, sizler için aşağıdaki önerilerimize bir göz atmanızı öneririz!
Düğün için şık kombin önerileri

Yukarıda gördüğünüz gibi, pudra rengi bir pantolon ve üzerinde yine aynı renk ve tonda bir transparan düğün için bluz ile bir anda düğünün en şık kızına dönüşebilirsiniz.

Düğüne giderken ne giyilir kadın

Düğüne giderken ne giyilir kadın

Düğünde ne giyilir kadınların en zorlandığı kombin seçimidir bazen. Elbise, genellikle akla ilk gelen seçenek olsa da, bir düğün ya da özel bir organizasyonda düğünde pantolon kombini ile de aynı etkiyi yaratmak mümkündür. Pantolonlu düğün kombini, Düğün için şık pantolon bluz kombinleri gece için arıyorsanız, düğünde giyilecek pantolon kombinlerinde yukarıdaki gibi bir kombini mutlaka aklınızda bulundurmanızı öneririz.
BKNZ: Pudra Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Düğün için pantolon kombinleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi düğün kombini pantolon seçiminde tek seçeneğiniz siyah pantolon kombinleri düğünlerin klasiği, kahverengi ya da krem gibi klasik renkler değil. Beyaz pantolon kombinleri düğün için bir nebze uygun olsa da biz kırmızının her tonunu bir düğün için  kombinlerde her mevsim kullanabilirsiniz diyoruz. Özellikle de yaz ayları geldiğinde, yazın bronzlaşan teninizle yukarıdaki gibi kırmızının dikkat çekici tonları harika duracaktır. Boru paça kırmızı bir pantolon ve üzerinde kol detayları ile dökümlü kırmızı bir bluz, altında da metalik ayakkabılar ile harika duracaktır. Tabi, burada kumaş seçimi oldukça önemli. Düğün için pantolon bluz kombini yapacaksanız, mutlaka sportif kumaşlar yerine daha klasik kumaşlara yönelmenizi öneririz.

Düğün için şık bluz kombinleri

Düğünde Giyilecek Pantolon Bluz Modelleri

Bir düğüne katılacaksanız ve gelinden rol çalmak istemiyorsanız, yapacağınız ilk şey beyaz renkli seçenekleri elemek olacaktır. Beyazı elediğinizde de akla ilk gelen seçeneklerden biri otomatik olarak siyah olacaktır. Zarafetin ve şıklığın rengi siyah, düğün gibi şık bir ortam için de genellikle harika bir seçimdir. Asimetrik paça detayları olan siyah kumaş bir pantolon, bir düğüne giderken şıklığı yakalamak için harika bir seçenek olabilir. Tabi, bunu nasıl bir bluz ile tamamlayacağınız da önemli. Üzerine giyeceğiniz asimetrik kol detayları olan yine kumaş bir bluz ile takım oluşturarak düğünün en zarif kadınlarından biri olabilirsiniz.
Tek renkli takımların dışına çıkmak isterseniz ve “Madem düğüne gidiyoruz, biraz da beyaz kullanalım” diyorsanız, pantolon seçiminde beyazı tercih edebilirsiniz. Bol paçaları ile dökümlü böyle beyaz bir pantolon, düğün ve şık ortamlar için harika olabilir. Üzerine giyeceğiniz romantik bir bluz ise kesinlikle doğru bir kombin önerisi olacaktır. Yukarıda, bir düğüne giderken giyebileceğiniz pantolon ve bluz seçeneklerinden bahsettik. Düğüne giderken ne giyilir, düğünde ne giyilir kadınlar için kombinlere şimdi, gelin isterseniz bir de galerimizdeki örneklere bir göz atalım!

Düğünde Pantolon Kombinleri İçin Ayakkabı Seçimi de önemlidir. Bunu da unutmayalım.

RESİM GALERİSİ: Düğün İçin Şık Pantolon Bluz Kombinleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu