Modası Geldi !

Düğün İçin Şık Pantolon Bluz Kombinleri

02.03.2020
129
Düğün İçin Şık Pantolon Bluz Kombinleri

En yakın arkadaşınızın ya da bir akrabanızın olsun, bir düğüne giderken giymek için aklınıza gelen ilk kıyafet seçeneği genellikle elbiseler olur. Tek parça olması ve şık birer seçenek sunması ile abiye elbiseler bir düğün organizasyonu için ideal birer seçenek olsalar da, bazen farklı bir kombin yapmayı da tercih edebilirsiniz. Sizin için özel birinin düğününe giderken, bu kez standartların dışına çıkmak ve pantolon-bluz ikilisini tercih etmek isterseniz, sizler için hazırladığımız aşağıdaki galerimizden ilham alabilirsiniz. İki parçalı bir kombin seçeneği sunan düğün için şık pantolon bluz kombinleri arasından, her tarza ve zevke uygun bir kombin seçeneği bulmak da mümkün.

Düğün İçin Pantolon Seçimi

Şık boru paça pantolonlar ya da bol paça seçenekler arasından seçiminizi yapmadan önce, size uyabilecek tarzda ve düğün için uygun olabilecek kumaşta bir pantolona karar vererek işe başlamalısınız. Siyah, kahverengi ve krem şık bir ortam için akla ilk gelen renkler olsa da, tek bir rengi kullanabileceğiniz pantolon bluz kombinlerini de tercih edebilirsiniz. İşte bu noktada, klasik renklerin dışına çıkarak maviden pembeye, yeşilden kırmızıya kadar daha pek çok farklı renkte pantolon seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Düğün için şık pantolon bluz kombinleri arasından seçiminizi yapmadan önce, sizler için aşağıdaki önerilerimize bir göz atmanızı öneririz!

Düğün için şık kombin önerileri

Yukarıda gördüğünüz gibi, pudra rengi bir pantolon ve üzerinde yine aynı renk ve tonda bir transparan bluz ile bir anda düğünün en şık kızına dönüşebilirsiniz. Elbise, genellikle akla ilk gelen seçenek olsa da, bir düğün ya da özel bir organizasyonda pantolon kombinleri ile de aynı etkiyi yaratmak mümkündür. Düğün için şık pantolon bluz kombinleri arıyorsanız, yukarıdaki gibi bir kombini mutlaka aklınızda bulundurmanızı öneririz.

Düğün için pantolon kombinleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi pantolon seçiminde tek seçeneğiniz siyah, kahverengi ya da krem gibi klasik renkler değil. Kırmızının her tonunu bir düğün için her mevsim kullanabilirsiniz. Özellikle de yaz ayları geldiğinde, yazın bronzlaşan teninizle yukarıdaki gibi kırmızının dikkat çekici tonları harika duracaktır. Boru paça kırmızı bir pantolon ve üzerinde kol detayları ile dökümlü kırmızı bir bluz, altında da metalik ayakkabılar ile harika duracaktır. Tabi, burada kumaş seçimi oldukça önemli. Düğün için pantolon bluz kombini yapacaksanız, mutlaka sportif kumaşlar yerine daha klasik kumaşlara yönelmenizi öneririz.

Düğün için şık bluz kombinleri

Bir düğüne katılacaksanız ve gelinden rol çalmak istemiyorsanız, yapacağınız ilk şey beyaz renkli seçenekleri elemek olacaktır. Beyazı elediğinizde de akla ilk gelen seçeneklerden biri otomatik olarak siyah olacaktır. Zarafetin ve şıklığın rengi siyah, düğün gibi şık bir ortam için de genellikle harika bir seçimdir. Asimetrik paça detayları olan siyah kumaş bir pantolon, bir düğüne giderken şıklığı yakalamak için harika bir seçenek olabilir. Tabi, bunu nasıl bir bluz ile tamamlayacağınız da önemli. Üzerine giyeceğiniz asimetrik kol detayları olan yine kumaş bir bluz ile takım oluşturarak düğünün en zarif kadınlarından biri olabilirsiniz.

Tek renkli takımların dışına çıkmak isterseniz ve “Madem düğüne gidiyoruz, biraz da beyaz kullanalım” diyorsanız, pantolon seçiminde beyazı tercih edebilirsiniz. Bol paçaları ile dökümlü böyle beyaz bir pantolon, düğün ve şık ortamlar için harika olabilir. Üzerine giyeceğiniz romantik bir bluz ise kesinlikle doğru bir kombin önerisi olacaktır. Yukarıda, bir düğüne giderken giyebileceğiniz pantolon ve bluz seçeneklerinden bahsettik. Şimdi, gelin isterseniz bir de galerimizdeki örneklere bir göz atalım!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞