Modası Geldi !

En Güzel Ayak Bileği Dövmeleri +10 Görsel

06.01.2022
1.645
En Güzel Ayak Bileği Dövmeleri +10 Görsel

Kadınlar için en popüler vücut sanatı yerleşimlerinden biri ayak bileğidir. Kelebek veya sevimli bir köpek yavrusu gibi küçük tasarımlara uygun bir alandır, ancak etrafı saran bir dövme veya kına parçası ile şık ve kadınsı görünebilir.

Ayak bileği dövmesinde gölgeleme ve ayrıntı gibi noktalara değinilebilir. Hatta renkli birşey bile seçebilirsiniz. Ayak bileği dövmeleri erkek ve kadınlar için sık tercih edilir durumda. Bizde sizler için en güzel ayak bileği dövmelerini seçtik.

Ayak bileği fiyonk kurdela dövmesi modeli, Ayak bilek üzeri pati sembolü dövmesi, Ayak topuk arkası yazı dövmesi, Ayak bileğine yıldız dövmesi gibi sizde havalı ayak bileği dövmeniz için ilham arıyorsanız, okumaya devam edin!

İlginizi Çekebilir: 2022 Piercing Modelleri ve Çeşitleri

Anlamlı ayak bileği dövmeler

Anlamlı ayak bileğinde dövmeler

Minimalist Ayak Bileği Dövmeleri

En güzel ayak bileği dövme modelleri

En güzel ayak bileği dövme modelleri

Yaptıracağınız dövme modelinin sizin için anlamlı dövme modellerine girmesi gerekir. Vücudunuza işlemek kadar önemli bir karar aldıysanız bunu taşımak ta zevk vermeli. Eğer çok büyük modeller tercih etmiyorsanız Dövme modelleri küçük kolay olsun diyorsanız. Aşağıda sıraladığımız bu modelleri deneyebilirsiniz.

  • Kalp Figürlü Ayak Bileği Dövme Modelleri
  • Küçük hayvan dövme modelleri
  • Ayak bileği ve gül dövmeleri
  • Ayak bileğe yapılan dövmeler
  • Ayak bileğinde aslan dövmesi
  • Ayak bileğinde ay dövmesi
  • Kelebek ayak bileği dövmesi
  • Ayak bileğinde çapa dövmesi
Ayak bileğe yapılan dövmeler

Ayak bileğe yapılan dövmeler

Ayak bileği dövmesi acıtır mı? diyorsanız. Ayak bileklerinde deri ve kemikten başka pek bir şey yok, bu da demek oluyor ki burada bir dövme ağrı skalasının en üstünde olacak. Bu bölgeye çok büyük bir dövme olamayacağından ayakta küçük modellerinin daha çok kullanılması ile neyseki kısa sürecek ve acı sonsuza kadar sürmeyecek. 

Ayak bileği gül dövmesi

Ayak bileği gül dövmesi

Kadın Ayak Bileği Dövmeleri

Ayak bilek dövmeleri bayan

Ayak bilek dövmeleri bayan

Ayak bileği dövmeleri, bir kadının vücudunun en zarif kısımlarından birini vurgulayabildikleri için kadınlar arasında inanılmaz derecede popülerdir. Ayrıca kemik yapısı sayesinde küçük, narin, feminen tasarımlara çok yakışıyor.

Göz alıcı ve bakılası bir bölge olduğundan yapacağınız minik ayak bileği dövmesi bile ilgi çekecektir.

Ayak bileği dövmesi minimal

Ayak bileği dövmesi minimal

Simgeler, yazılar gibi hayvan figürlü ayak bileği dövme modelleri de çok sık tercih edilmektedir. En Güzel Ayak Bileği Dövmeleri hayvan modellerinde de bulunur.

ayak bileği baykuş dövmesi

ayak bileği baykuş dövmesi

İç Ayak Bileği Dövmesi

Rahatsızlığa neden olmalarına rağmen ayak bileği dövmelerini sevmek için birçok neden var. İyi haber şu ki, iç bölge biraz daha dış ayak bileğine göre az ağrılı olacak; dışı kemiğe daha yakındır, ancak içi daha fazla et ve kas içerir. İğne size her dokunduğunda yine de ürkebilirsiniz, ancak küçük yerleşim, tasarımınızın nispeten hızlı bir şekilde tamamlanması gerektiği anlamına gelir!

İç ayak bileği dövmesi

İç ayak bileği dövmesi

Ayak Bileği Yazı Dövmeleri Erkek

Ayak bileği dövmesi

Ayak bileği dövmesi

Kadınlar kadar erkeklerde ayak bileğinde farklılık istiyorlar. Aslında karizma ve farklılık katan bu modeller sayesinde her ortamda tarzlarını ortaya koymuş oluyorlar. Erkekler daha çok bileği komple saran geometrik şekiller veya simgeler kullanmakta.

Erkek ayak bileği dövme modelleri

Erkek ayak bileği dövmesi

RESİM GALERİSİ : En Güzel Ayak Bileği Dövmeleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu