Modası Geldi !

Esmere Hangi Saç Renkleri Gider?

01.10.2020
190
Esmere Hangi Saç Renkleri Gider?

Esmere hangi saç rengi gider; hangi tene hangi saç rengi gider sorusu çerçevesinde merak edilen ten renkleri arasında esmer ilk sıradadır. Saç renkleri her ten renginde farklı durur. Esmere hangi saç rengi yakışır başlıklı yazımızda esmer tenliler için en çok merak edilen soru olan saç renkleri hakkında bilgiler vereceğiz. Saç renkleri yüzdeki ve güzelliği ortaya çıkartan en önemli unsurdur.

Yüzünüze gitmeyen bir saç rengi ile ne kadar iyi makyaj yaparsanız yapım, ne kadar iddialı bir kombin giyerseniz giyin yine de sönük kalacaksınızdır. Komple bütünlük arz eden güzelliği ve şıklığı ancak doğru saç rengi ile tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz.

esmer beyaz tenlilere saç rengi

Esmere Hangi Saç Renkleri Gider?

Esmer kadınlar kendilerini saç renkleri konusunda şanssız görseler de aslında cilt kusurlarını örten bir ten rengine sahip oldukları için şanslılar diyebiliriz.

Sarı Saç Renkleri

İnsanların doğasında imkansızı istemek vardır. Esmerler de koyu renk saçlarla dünyaya geldikleri için içlerinde hep sarı saç vardır. Bu nedenle kendilerini şanssız hissederler. Oysaki günümüzde bununda çözümü bulunmuştur.

hangi ten rengine hangi saç

Esmere yakışan sarı saç renkleri arasında küllü sarı, papatya sarısı veya koyu küllü sarı gelmektedir.

Sarı saç renkleri arasından seçim yaparsanız düzenli dip boyası yaptırmayı unutmayın. Koyu renk olan kaşlarınız da saç renginize uygun şekilde açtırmayı unutmamalısınız.

Koyu Kahve Ve Çikolata Tonları

Esmer kadınlara çikolata, mavi, siyah, koyu kahve ve kestane saç renkleri gibi renkler mükemmel durmaktadır. Esmer tenlilere açık saç renklerinden olan bal kahve de oldukça şık durmaktadır. Bal kahve saç renginde saç uçları hafif ombre veya balyaj ile açılabileceği gibi sade de kullanılabilir. Bal kahvesi saç rengi ile çok daha yumuşak ve etkili bir görünüme kavuşabilirsiniz.

esmere yakışan saç renkleri

Kızıl Kahve-Esmere Hangi Saç Renkleri Gider?

Koyu renk tene sahipseniz, ela veya kahverengi gözlü iseniz size ilk önerimiz kızıl kahve olacaktır. Kızıl kahve saç rengi ile iddialı bir görünüme kavuşacağınıza emin olabilirsiniz. Kızıl kahve saç rengi esmer tenlilerde hem saç renklerini ortay çıkartacak hem de daha canlı bir ten rengine sahip olmalarını sağlayacaktır.

Galeri: Esmere Giden Saç Renkleri

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu