Modası Geldi !

Fındık Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır?

26.03.2020
685
Fındık Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Uzun bir süredir aynı saç rengini kullanıyorsunuz ve artık bir değişikliğe gitmenin zamanının geldiğini mi düşünüyorsunuz? Platin sarısı ya da mor gibi cesur renkleri tercih edecek kadar henüz cesaret gösteremiyorsanız; fındık kabuğu saç rengi, sizin için doğru seçenek olabilir!

Büyük değişimlere ihtiyacınız yoksa ama yine de saç renginde yeniliğe gitmek istiyorsanız; beyaz tenli, kumral ya da esmer hemen her ten rengindeki kadınlara giden bir saç rengi önerisi olarak fındık kabuğu saç rengini tercih edebilirsiniz.

Ara bir renk olarak tercih edebileceğimiz ve Türk kadının genel cilt ve saç rengi düşünüldüğünde, pek çoğuna yakışacağını düşündüğümüz bu renk, ünlü güzellerin de sıkça tercih ettikleri saç renkleri arasında yer alıyor. Elde etmesi kolay bir renk olduğundan, fındık kabuğu saç rengini evde kendiniz de yapabilirsiniz. Peki, bu renk kimlere yakışır?

Fındık Kabuğu Kimlere Yakışır?

Fındık kabuğu saç

Fındık kabuğu, genel olarak beyaz, buğday ve esmer tenli kadınların pek çoğuna yakışmaktadır. Ayrıca, hem kahverengi hem de renkli gözlü kadınlarda başarılı sonuçlar verebilir. Kullandığınız mevcut renk iddialı bir renk değilse, bu rengi evde kutu boyalar ile de elde etmeniz mümkündür.

Fındık Kabuğu Rengi Boyaları

Fındık kabuğu saç rengini evde kendi saçlarınızı boyayarak elde etmeye karar verdiyseniz, aşağıda farklı boya markalarının Fındık kabuğu saç boya numaralarını bulabilirsiniz:

  • Garniner Color Natural 7/3 Fındık Kabuğu
  • Syoss 6/80 Fındık Kabuğu
  • Koleston 7/3 Fındık Kabuğu
  • Natural Color 6d Fındık Kabuğu
  • Loreal Excellence Creme 6.41 Fındık Kahvesi

Yukarıda gördüğünüz saç boyası markaları, evde kendi saçlarınızı boyamak için güvenerek kullanabileceğiniz markalardır. Kahverengi tonlarda ya da sarının koyu tonlarında saç rengine sahipseniz, bu boyaları kullanarak evde fındık kabuğu saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Fındık Kabuğu Saç Rengi Modelleri

Evde ya da kuaförünüzden isteyerek kolayca elde edebileceğiniz ve modası kolay kolay geçmeyecek bir saç renginden bahsettik. Fındık kabuğu saç rengini tercih ettiğinizde, nasıl görünebileceği konusunda daha fazla ilham almaya ihtiyacınız varsa, aşağıda sizler için hazırladığımız galerideki modellere bir göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu