Modası Geldi !

Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri; Hayatınızın önemli bir adımı olan evlilik yolunda tüm hazırlıklar özenle tamamlanır. Sevdiğiniz kişiyle evlenmenin mutluluğu içinde, düğün gününüzü sabırsızlıkla beklersiniz. Bu bekleyiş ve hazırlıklar sürecinde gelinlikler sipariş edilir. Gelinliğe uygun gelin saç modelleri kuaförlerin kataloglarından, internet üzerinden sitelerden araştırılır.

Hayatının en mutlu gününde peri kızı gibi olmak, dillere destan bir gelin olmak, her kızın hayallerini süsler. Bu hayalini gerçekleştirmek için de her şey özenle seçilir. Farklı bir gelinlik, farklı bir gelin saçıyla akıllardan hiç çıkmamak için uğraşırlar.

Değişik Gelin Saç Modelleri

Saç kesiminde, saç bakımında olduğu gibi gelin saç modelleri kataloglarında da birçok değişik model mevcuttur. Topuz modeller, açık modeller olarak sayısız model bulabilirsiniz.

Açık Gelin Saç modeli

Saçınızın boyuna göre bu modeller arasından birisini seçebilirsiniz. Uzun saça sahip gelinler, tercihlerini gelin topuz saç modellerinden yana kullanmaktadır.

Gelin taçlarını topuzlarına ekleterek, eşsiz güzellikte bir gelin olabilirler. Ayrıca topuz modeli gelin duvaklarının takılmasında da kolaylık sağlamaktadır ve görüntü olarak hoş bir görüntüye sebep olmaktadır.

Kısa saçlı gelinler için gelin saç modelleri; Kısa saçlı gel,n adaylarının hafif dalgalı saç modellerini tercih ettiği görülmektedir. Başının ön kısmına değişik örgüyle taç yaptırıp, arka kısmını açık bırakarak gelin saçlarını yaptırabilirler. Aksesuar olarak da özel olarak yaptırdıkları çiçekli taçları ya da çiçekli tokaları kulaklarının yan kısmına taktırabilirler.

Gelinlik İçin Saç Modelleri

Sadece açık saçlı gelinler için saç modelleri yoktur. Tesettürlü bayanlar da, harika görüntülere imza atarlar. Başörtüleriyle yaptıracakları gelin başlarıyla, en güzel gelin olabilirler.

Kapalı gelinler için gelin başı yapımı stilleri; Başörtüsünü, aynı saç gibi işleyerek, tarifsiz görüntüler yaratan başarılı kuaförler, tesettürlü gelinlerin tercih ettikleri kuaförler arasında gelir. İncileri, taşları, çiçekleri başörtüsüne işleyerek, gelin başlarında harikalar yaratırlar.

Topuz Gelin Saç modeli

İster açık saçlı gelin olsun, ister tesettürlü gelin olsun, her kesimden gelin için binlerce gelin saçı modeli vardır. Gerek internet üzerinden, gerekse kuaförlerin gelin saçı kataloglarından detaylı olarak inceleyebilir, gelinliğinize ve yüzünüze uygun en güzel modeli seçebilirsiniz.

Böylece bulunduğunuz yerdeki en güzel gelin siz olabilir, hatıralardan yıllar boyu çıkmayabilirsiniz. En özel gününüzde de en özel şekilde hazırlanmış olarak, mutlu bir hayata doğru yol alabilirsiniz. Yapacağınız seçimler, yüzünüzü güldürmeye yetsin ve hayatınızın en özel anları daha özel hale gelsin.

Galeri: Gelin Saçı Nasıl Yapılır?

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Copyright 2020 - ∞