Modası Geldi !

Gri İle Uyumlu Renkler

27.01.2023
828
Gri İle Uyumlu RenklerGri ile uyumlu renkler; gri rengi farklı farklı soğuk ve sıcak tonları ile hemen hemen bütün renklerle uyum sağlar özellikte bir renktir. Tüm renklerle uyum sağladığı için bilinmez dekorasyondan giyim kombinlerine kadar tüm alanlarda gri renk kullanılmaktadır. Gri kombinler,  gri ile uyumlu renkler ile yapılırsa daha etkili ve dikkat çekici kombinler ortaya çıkmaktadır.
Gri renkler arasında sık kullanılan ve uyumlu renkler konusunda uyum sağlaması kolay olan tonlardır. Açık gri rengin veya koyu gri rengin en çok uyum sağladığı renklerden biri sarı renktir. Ev dekorasyonlarında da kıyafet kombinlerinde bu uyum sık kullanılır. Sizinde gardroplarınızda gri renk tonuna sahip elbiseleriniz varsa sizde burada vereceğimiz kombinleri denemelisiniz.

İLGİLİ YAZILAR: Gri Pantolon Siyah Gömlek Kombinleri Erkek

Gri renge en çok hangi renk yakışır?

Gri renge en çok hangi renk yakışır?

Gri İle Uyumlu Renkler
Gri  renk, göz yormayan yumuşak bir renk tonuna sahiptir. Bu nedenle kombin yapılması sırasında kombine hareket katacak renkler kullanılabileceği gibi sade soft renklerle de kombin yapılabilir. Kombine hareket ve enerji kazandıran sıcak renklerle de kombin yapılabilir.

Gri beyaz uyumu

Gri nötr bir renk olduğu için hemen hemen her türlü ortamda rahatlıkla kombine edilebilir. Griye yakışan renkler ten rengi ile uyum yakalanarak kullanıldığı zaman daha dikkat çekici kombinler ortaya çıkmaktadır.

Siyah, mor, lacivert, kahverengi, koyu yeşil, pudra rengi, somon rengi, camel renkler, kırmızı, beyaz, kiremit rengi, bordo, taba rengi, yeşili, mavi ve tonları kullanılarak etkili kombinler yapılabilir.

Gri Mavi Uyumu
Gri mavi uyumu kombinler yapacaksınız olabildiğince rahat ve esnek davranabilirsiniz. Çünkü gri mavi ile yapılan kombinler her zaman lütfen en ve huzur sunan kombinlerdir. Gri mavi uyumu ile pantolon etek, elbise ayakkabı, tunik şal, pantolon gömlek kombini yapabilir ve bu kombinleri her tarzda ve her ortama göre uyarlayabilirsiniz.

Açık gri uyumlu renkler

Açık gri uyumlu renkler

Gri Sarı Uyumu

Gri sarı uyumu ile kombine her yaş grubunda rastlayabilirsiniz. Sarı uyumu kombinlerde grinin koyu tonları ile açık sarı, grinin açık tonları ile koyu sarı kullanarak etkili kombinler yapmanızı öneririz.

griye yakışan renkler

Griye yakışan renkler ile yapılmış kombinler den derlediğimiz görselleri daha fazla ayrıntı için sizlere. Resim gelirimizi inceleyerek düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Gri Beyaz Uyumu

Çabasız bir şıklık arıyorsanız kesinlikle gri ile beyaz olanından yararlanabilirsiniz. Gri beyaz uyumu özel gün ve gece kombinlerinde ve ofis kombinleri ne sıklıkla kullanılmaktadır sizlerde gri beyaz çekici ofis kombinleri ve abiye kombinleri yapabilirsiniz.

Hangi renklerle gri olur
Hangi renklerle gri olur

Gri ve kahverengi uyumlu mu? tabiki uyumludur. Açık ve koyu tonlar birbirine uyum sağladığından kahverengi gri uyumu kıyafette sonbahar kış kombinleri arasındadır.

Açık gri ile uyumlu renkler kıyafette sarı, kırmızı, mavi, beyaz ve siyah renklerle rahatlıkla kombinlenebilir.

EN ÇOK OKUNANLAR:

Galeri: Griye Uyan Renkler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu