Modası Geldi !

Gri Ombre 2021 Modelleri İçin Bilinmesi Gerekenler

05.07.2021
6.087
Gri Ombre 2021 Modelleri İçin Bilinmesi GerekenlerBu sezonun şüphesiz en moda saç renklerinden olan gri ombre 2021 modelleri olduğunu bilmenizi isteriz. Gri ombre saç modelleri eskiden beyaza kaçan tarafları olduğundan her kesimin beğenmediği saç rengi olsa da, şimdiler de genç veya yaşlı kesim herkesin tercih ettiği favori saç modelleri ve ombre modelleri arasına girdi. Sizler için bizde Gri ombre nasıl yapılır evde, Gri ombre nasıl korunur, Gri ombre akınca nasıl olur, Siyah gri ombre nasıl yapılır, Gümüş gri ombre nasıl yapılır, Küllü gri ombre evde nasıl yapılır gibi sorularınıza yanıtlar bulmaya geldik.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Afro Su Dalgası Saç Modeli İsteyenler

Gri ombre kimlere yakışır

Gri ombre kimlere yakışır

Gri Ombre Nasıl Yapılır?

Birçok kadının yaşlandıkça doğal olarak boyamak zorunda kaldığı, bazen de değişiklik ve farklılık için boyadığı saç renklerinde, en çok tercih edilen tarz doğal görünümü ifade eden omrelerdir. Sizde gri ombre nasıl yapılır, kendim evde gri ombre nasıl yapsam diyorsanız. Sizlere yardımcı olması açısından aşağıya videolu anlatım sunduk.
Ombre modellerinde  Siyah saça gri ombre, küllü gri ombre, sarı saça gri ombre, kahverengi saça gri ombre gri ombre  gibi farklı modelleri var. Ombre diyince ilk aklınıza gelen sarı ombre modelleri olabilir fakat saç tellerinin ten rengine en uyumlu tonlarından olan gri ombreler ile yüzünüze yumuşak ve göz alıcı bir uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Gri ombre yapımından korkmayaın saçlarınızın sadece uçlarında olacağından kök rötuşları konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Saç renginiz uzadıkça doğal görünecektir ve farklı bir renge döndürmeside kolay bir tondur.

BAKINIZ:Kırmızı Saç Evde Nasıl Elde Edilir?

Siyah Saça Gri Ombre- Siyahtan Griye Ombre
Grinin en uyumlu tonlarından biri olan siyah renk, tamda bu ombre için varmış gibi duruyor. Gri ombre esmere yakışır mı? diyorsanız kesinlikle grinin arası siyahla iyi olduğundan esmer tondaki bayanlara da çok yakışacaktır. Siyahlarınn içindeki gri geçişler, ışıltılı ve göz alıcı görünüm sağlayacaktır.

İster düz şekilde olsun, isterseniz maşalar yardımıyla su dalgası saç modelleri olsun ikisinde de siyah saça gri uyumu yakışacaktır.

Gri ombre esmere yakışır mı

Gri ombre esmere yakışır mı

Küllü Gri Ombre

Benzersiz bir renk kombinasyonu oluşturan küllü gri etkileyici bir görünüm kazandırabilir. Küllü gri ombre modellerinizi isterseniz dipten isterseniz de saç uçlarınıza uygulayabilirsiniz. Küllü gri saç rengine, renkli lensler de çok yakışmakta.

Küllü gri ombre

Küllü gri ombre

Sarı Saça Gri Ombre

Sarı saçın yumuşak tonları griye uyacağından geçişi mümkündür. Fakat dip renklerinde sarının görünmemesine dikkat etmelisiniz.

Sarı saça ombre yapımı
Sarı saça ombre yapımı

Kısa Saç Gri Ombre

Kısa saç modellerine çok yakışacak 2021 gri saç modelleri şekil verme açısından en kullanışlı kesimlerden biridir. Dalgalı görünümü veya çene hizası kesimi sayesinde grinin uçlardaki kısmı yüze daha yakın olacağından hoş görünüm sağlayacaktır.

Platin gri saç

Platin gri saç

Kahkül sevenler içinde gri ombre saç modelleri tam yerinde seçim olacaktır.

Küllü gri saç rengi

Küllü gri saç rengi

Gri Ombre Nasıl Korunur- Gri Ombre Bakımı

Ombre boyamalarında ilk haftalarda renk oturana kadar çok sık yıkamamalı ve akıcılığını arttıran kremler tercih edilmemelidir. Saç kurutma makinaları ile saçın canlılığına çok zarar verilmemelidir.

Kahverengi saça gri ombre

Kahverengi saça gri ombre

RESİM GALERİSİ: Gri Ombre 2021 Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM