Modası Geldi !

Kahverengi Bot Kombinleri Erkek Modelleri

25.11.2021
1.712
Kahverengi Bot Kombinleri Erkek ModelleriErkek giyim kombinlerinde temel parçalarda kombin uyumu sağlandığında kusursuz bir görünüm elde edilebilir. Sonbahar kış aylarında erkek temel parçalarından olan botları bir sonraki sene de kullanmak üzere tasarlayabilirsiniz. Erkek botları şık ve çok yönlüdür. Siyah botlardan sonra çok fazla ilgi gören kahverengi bot kombinleri sayesinde botların bu çok yönlülüğünü kullanabilirsiniz.
Hadi gelin birlikte erkek bot kombinlerine göz atalım ve kış aylarına tarz bir şekilde giriş yapalım..

İlginizi Çekebilecek Yazımız : Kahverengi Pantolon Kombinleri Erkek

Koyu kahverengi kombin

Koyu kahverengi kombin

Kahverengi Ayakkabı Üzerine Ne Giyilir?
İş botları, gündelik botlar, spor bot kombinleri, ofis stili botlar derken birçok kombin tasarlayabileceğiniz kahverengi botlar ile üzerinize giyeceğiniz parça çok önemlidir. Kahverengi ayakkabı üzerine lacivert renkler çok yakışmaktadır. Bu yüzden bu botları mavi jean pantolonlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Soğuk havalar giyeceğiniz kahverengi botlarınızın üstüne mecburen mont almak zorunda kalacaksınız. Lacivert şişme bir mont ile spor kombin, lacivert kaban ile de klasik tarzda bir kombin oluşturabilirsiniz.

Lacivert Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Erkek

Siyah kahverengi kombin erkek

Siyah kahverengi kombin erkek

Kahverenginin camel rengi ve krem tonları ile arası iyidir. Kahverenginin birçok tonu bulunduğundan açık kahverengi ayakkabılarınızda bir ton koyu üstler, koyu kahverengi botlarınızda ise bir ton açığı veya aynı tonu tercih etmenizi öneririz. Siyah kahverengi uyumu sayesinde siyah dar kotlar veya kalın keten pantolonların üzerine boğazlı kazaklar ve yine siyah renk ceketler sonbahar kış koleksiyonunuza alınması gereken öneri parçalardır.

Kahverengi ayakkabı üzerine ne giyilir
Kahverengi ayakkabı üzerine ne giyilir

Kahverengi Bot Nasıl Kombinlenir?

Kahverengi botların spor bot kombinlerin de çok kullanıldığını biliyoruz. Kahverengi botlarınızın üstüne siyah pantolon, siyah tişört ve asker deseni salaş montlar ile spor kombininiz hazır. Gözlük, kolye veya zincir ile aksesuarlandırabilirsiniz. Ayrıca haki tek renk ceketlerde bu kombininize uyum sağlar.

Erkek kahverengi bot kombinleri

Erkek kahverengi bot kombinleri

Erkekler çok fazla karışık kombinlerden ve sırıtan renklerden hoşlanmaz. Kış aylarında bu renkler zaten biraz daha dikkat çeker ve uyumsuz bir görünüm sunabilir. Bu yüzden kahverengi botlarınızın üstüne iki renkten fazla karışık tonlara girmemelisiniz. Her zaman siyah ve lacivert tonları giymekten sıkıldıysanız da bordo, kiremit rengi veya koyu mor renkteki desensiz kazaklar ile dolabınıza farklı renkleri iliştirebilirsiniz.

Kahverengi ayakkabı kombin erkek

Kahverengi ayakkabı kombin erkek

Kahverengi İle Uyumlu Renkler

Erkeklerin dolaplarından çıkaramayacakları bu rengi daha öncede Kahverengiye Uyumlu Renkler  yazımızda ele almıştık. Kış aylarında ve bot gibi ayakkabı modellerinde bu rengi düşündüyseniz. Kahverengi ile uyan renklerden bazıları;

  • Lacivert
  • Gri ve Füme
  • Siyah
  • Bordo
  • Açık mavi
  • Krem
  • Camel rengi
  • Koyu Kahverengi
  • Bej
  • Beyazdır.
Kahverengi ayakkabı kemer kombin
Kahverengi ayakkabı kemer kombin

Beyaz rengi, krem rengi, camel rengini içinize giydiğiniz tişörtlerde, Siyah, lacivert, gibi koyu tonları montlarda tercih edebilirsiniz. Kahverengi bot kombinleri tüm takım elbiselerinizin altına da uyumlu olacaktır. Burada ayakkabı kemer uyumu sağlamanız önemli. Kahverengi botlara uyan kemerler yine aynı tondaki kahverengiler olmalıdır.

Kahverengi bot nasıl kombinlenir

Kahverengi bot nasıl kombinlenir

Sizlere erkek bot kombinleri hakkında bazı tüyolar vermeye çalıştık. Bunun gibi Kır Saçlı Erkekler Nasıl Giyinmeli?Deri Ceketin Altına Hangi Ayakkabı Giyilir Erkek  gibi yazılarımızdan da faydalanabilirsiniz.

RESİM GALERİSİ :

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu