Modası Geldi !

Kahverengiye Uyumlu Renkler

21.09.2020
1.664
Kahverengiye Uyumlu RenklerKahverengiye uyumlu renkler doğru kombine için son derece önemlidir. Kahverengi kombini denilince akla sadece sonbahar kış kombinleri gelmektedir. Oysa ki kahverengi kombin aralık ocak şubat mart aylarında kullanılan bir kombin rengi değildir. Yılın dört mevsimi rahatlıkla kullanabileceğiniz kahverengi ile daha etkili kombinler yapabilmek için kahverengiye uyan renkleri bilmek gerekir.
Bereketin ve toprağın rengi olan kahverengi, moda sektöründe en çok sevilen renkler arasında yer almaktadır. Hemen hemen her tür kombin parçasından kendisine minimum veya maksimum yer bulan kahverengi ile şık kombinler yapmak için detayları görmeye ne dersiniz?

Kahverengi ile uyumlu renkler

Kahverengiye Uyumlu Renkler

  • Krem rengi
  • Siyah
  • Vizon rengi
  • Camel renkler
  • Taba rengi
  • Yeşil ve tonları
  • Pembe
  • Bordo
  • Mavi  ve tonlarını kullanarak dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz. Kombinlerde şıklığınızı artırmak için yapmanız gerekli en önemli kriter ten rengi uyumu kahverengi uyumu ile bütün hale getirmektir.

Ton sür ton kombin yapabileceğiniz gibi kontrast renklerle de kombin yapabileceğimiz kahverengi risksiz kombinin adresi olarak gösterilmektedir. Kahverengi ile kontrast renklerde kombin yapmak istiyorsanız siyah, yeşil, mor gibi dikkat çekici bir renk kullanmalısınız. Yok ben kahve tonları ile sıcak bir uyum yakalamak istiyorum diyorsanız da camel renklerle kombin yapmanızı tavsiye gidiyoruz.

Kahverengi Pembe Uyumu
Yumuşak renklerle kombin yapmak hemen hemen herkese yakışmaktadır. Kahverengi ile soft tonlarda dikkat çekici kombinler yapmak istiyorsanız kahverengi ile pembeye eşleştirilebilirsiniz. Özellikle iki renk kombinlerde kahverengi pembe uyumu kullanarak farklı stiller ortaya koyabilirsiniz.

Özellikle genç kombinlerinde kendisine yer bulan pembe ile kahverengiyi eğlenceli mekanlarda, spor kombinlerde ve günlük kombinlerde kullanabilirsiniz.

Kahverengiye renk uyumu

Kahverengi Sarı Uyumu

Kahverengiye en çok yakışan renkler arasında sarı ve tonları bulunmaktadır. Etkili ve dikkat çekici kombinler için kahverengi sarı uyumundan yararlanmalısınız. Özellikle sonbahar kombinlerinde kahverengi sarı uyumu ile yapılan kombinler sonbaharda en çok kullanılan kombin renkler arasında yer almaktadır.
Kahverengiye yakışan renkler seçerek derlediğimiz görselleri daha fazla detay ayrıntı için sizlere sunuyoruz:

Galeri: Kahverengiye Yakışan Renkler

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM