Modası Geldi !

Kapuçino Saç Rengi Kimlere Yakışır?

21.02.2020
2.185
Kapuçino Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Görünümünüzde bir yeniliğe ihtiyacınız var ve bunu en iyi şekilde saç renginizi değiştirerek mi sağlayabileceğinizi düşünüyorsunuz? Kuaförün yolunu tutmadan önce, saç rengi seçiminde tercihinizi kahvenin havalı tonlarından yana kullandıysanız, şu sıralar oldukça popüler bir renk olan kapuçino saç rengi örneklerine bir göz atmanızı öneririz.

Kahverengi, siyah ve kumral bir saç rengine sahip olan kadınlara çok yakışan kapuçino saç rengi, sıcak tonları ile de her yaştan kadına uygun bir seçenek oluşturuyor. Çikolata kahve, kahve, karamel gibi kahvenin pek çok lezzetli ve sıcak tonu arasında, kapuçino saç rengini dilerseniz kuaförünüzden talep edebilir, dilerseniz de evde kendiniz elde edebilirsiniz.

Kapuçino Saç Rengi Boyaları ve Numaraları

Evde saç boyamak, başlangıçta zor ve zahmetli bir deneyim gibi görünse de, kuaför masraflarından tasarruf etmek, kendinizle biraz ilgilenmek ve evde biraz eğlenmek için siz de bu cesareti gösterebilirsiniz. Zaten, halihazırda kahverengi tonlarında bir saç renginiz varsa, kahvenin başka tonlarına geçmek de daha kolaydır. Yeni ışıltılar ile saçlarınızda yeni bir görünüme ihtiyacınız varsa, yaz-kış her mevsim kullanabileceğiniz, fazla makyaj olmadan da canlı ve genç görünmenizi sağlayacak kapuçino saç rengini tercih edebilirsiniz. Peki, bu rengi elde edebileceğiniz saç boyası markaları ve numaraları nelerdir?

  • Nevacolor saç boyası markası 7.7 numara
  • Sea Color saç boyası markası 6/77 numara
  • Voila saç boyası markası 5.8 numara
  • Divina One saç boyası markası 7.23 numara
  • Leoni Argan Yağlı saç boyası markası 5.74 numara
  • Sarah Parker saç boyası markası 7/31 numara

Televizyonda görmeye alıştığımız ve beğenerek izlediğimiz ünlü güzellerin de tercihleri arasında yer alan kapuçino saç rengi, evde saç boyama deneyimi ile elde edebileceğiniz, kolay ve etkileyici bir renktir. Aralara kahvenin daha açık tonları, bakır ya da sarı tonlarda ışıltılara ve gölgelere ihtiyacınız varsa, bu rengi kuaförünüzden de talep edebilirsiniz. Sarı saçın yarattığı o soluk görüntüden sıkıldıysanız ve köklü bir değişim yerine, sarı ile kahverengi arasında bir yerlerde, hem iddialı hem de modern ve eğlenceli bir saç rengi tercih etmek istiyorsanız, bu renk sizin için doğru bir seçim olabilir.

Kapuçino Rengi Kimlere Yakışır?

Açıkçası, kapuçino saç renginin kimlere yakışacağı sorusu, bize oldukça geniş bir cevap seçeneği sunmaktadır. Beyaz tenli, buğday tenli ve esmer tenli kadına yakışabilecek bir renk seçeneği sunan kapuçino rengi, sıcak bir cilt altı tonuna daha çok yakışacaktır. Makyajsız da canlı görünmeye ihtiyacınız varsa, sarı saçlarınızı değiştirmek için kapuçino ile başlayabilirsiniz. Sütlü kahve, karamel saç rengi, bakır saç rengi, bal köpüğü saç rengi, çikolata kahve saç rengi gibi diğer renkler ile karıştırarak da kullanabileceğiniz kapuçino saç rengini tercih ettiğinizde;

Yukarıda tonları listelenen renklerden birini elde edersiniz. Koyu, orta ve açık kapuçino saç rengi tonlarından hangisini elde edeceğiniz, biraz da sizin kendi saç renginize bağlı olacaktır. Bu sıcak, eğlenceli ve doğal görünümlü saç rengi ile ilgili daha fazla öneriye ihtiyacınız varsa, farklı ışıltıların dahil olduğu örneklerin de yer aldığı kapuçino saç rengi örneklerinden oluşan galerimize de mutlaka göz atmanızı öneririz.

Kapuçino Saç Rengi Modelleri

Kuaförün yolunu tutmadan önce ya da kozmetik marketlerin boya bölümünde listenenen “kapuçino saç boyası” yazılı kutuyu almadan önce, bittiğinde nasıl görüneceğinize dair biraz daha fikir sahibi olmak ister misiniz? O halde, gelin isterseniz kapuçino saç rengi modellerine birlikte bir göz atalım…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu