Modası Geldi !

Kareli Gömleğin Altına Ne Giyilir Erkek

17.09.2021
765
Kareli Gömleğin Altına Ne Giyilir ErkekKareli gömlek modellerini birçok yaş kesimin kullandığı ve vazgeçemediği, hatta bu gömleklerle tarzlar oluşturduğu modeller günümüzde mevcut. Gömlek pantolon kombinleri yaparken, gömleğin modeli, kesimi ve rengi sizin için çok önemlidir. Kareli gömleklerde de kombin yaparken kareli gömleğin altına ne giyilir sorusu akıllara gelmekte. Sizler için kareli gömlek nasıl giyilir?, Kareli Gömleğin Altına Ne Giyilir Erkek, Ooduncu gömleğin içine ne giyilir, ekose gömlek kombinleri erkek modelleri gibi konulara değineceğiz.
İlginizi Çekebilecek bir diğer yazımız : Kumaş Pantolon Spor Ayakkabı Kombinleri Erkek

Erkek Kareli Gömlek Kombinleri

Sürekli siyah kahverengi gibi koyu renkler giyinmeyin, bu renkler sizin için kusurları kapatıcı ve kurtarıcı gözüksede her yaşta giymek için size yakışacak birçok renk bulunduğunu unutmayın.

Size bir hediye alınacağı zaman ”zaten koyu renk sever” gibi basit kombinlere yöneltmeyin. Kendinize ait bir tarz oluşturmak artık günümüzde çok kolay.
Oduncu gömlek kombinleri, ekose gömlek modelleri, dar kesim kombinler ve ton sür ton gibi kombinler bunun için varlar.

Erkek pantolon gömlek kombinlerinde kareli gömlekleri tercih ederken renkli olacağınızı unutmayın. Bu yüzden günlük giyimde tercih edeceğiniz bir kareli gömleğin altına size oturan bir kot pantolonu tercih edebilirsiniz.

Kırmızı kareli gömlek veya kırmızı oduncu gömleği kombinlemek istiyorsanız, taba rengi ve lacivert renklerle bütünleştirebilirsiniz. Kırmızı ile bu renklerin kombini her zaman uyumludur.

Kareli gömlek kombinleri

Kareli gömlek kombinleri

Oduncu Gömleği Nasıl Kombinlenir Erkek
Sonbahar kış ayları yaklaşırken daha çok gardroplarımızda yerini alan oduncu gömlekleri, ince kumaş olsun kalın kumaş olsun içimizi ısıtan bi desene sahiptir.

Oduncu gömleği nasıl kombinlemeliyim diyenler için;

→Gömleğinizin içine düz renk tişörtler tercih edin.

→Oduncu gömleğin altına siyah kot pantolonları veya keten pantolonlar uyumlu olduğundan yine siyah tişörtle bütünlük oluşturabilirsiniz.

→Kolye, saat, zincir veya gözlüklerle aksesuarlandırın.

→Oduncu gömleğinizin düğmelerini kapalı kullanmak isterseniz içine tişört kullandığınızda ilk iki düğmesini açık bırakın.
→Kareli gömleklerinizin altına kısa botlar tercih edin.

→ Oversize kesimler bu gömleklerde işe yarar.

Erkek pantolon gömlek kombinleri

Erkek pantolon gömlek kombinleri

→Oversize sevenler için gömleğinizi bir beden büyük alabilirsiniz.

→İçine giyeceğiniz tişört rengini haki, lacivert, beyaz, siyah, taba rengi, kahverengi tercih edebilirsiniz.

Erkek gömlek kareli

Erkek gömlek kareli

→Ayrıca ekose gömlek kombinleri olsun, oduncu gömlekleri olsun kot ceketlerle çok yakışmaktadır. Tişört üstüne oduncu gömleği giyip üzerine kot ceketler ve deri ceketler kullanabilirsiniz.

→Tarz oluşturmak için kareli gömleklerinizi belinize bağlayabilirsiniz.

Oduncu gömleği ile kombin

Oduncu gömleği ile kombin

Gömlek İçine Tişört Kombinleri Erkek

Kareli Gömleğin Altına Ne Giyilir Erkeklerde sorusuna öncelikle içine uyumlu bir tişört veya sweat giymelisiniz. Daha sonra size tam oturan kot pantolonları harika duracaktır.

Kareli gömlek modellerinde spor ayakkabılar ve kısa botlar tercih edebilirsiniz.

Gömlek tişört kombinleri

Gömlek tişört kombinleri

Gömlek kombinlerinizde mevsimi ise fularlar ile aksesuarlandırabilirsiniz. Kareli gömlek dışındaki gömleklerinizde tam ölçü almalısınız.

RESİM GALERİSİ : Kareli Gömleğin Altına Ne Giyilir Erkek

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu