Modası Geldi !

Kır Saçlı Erkekler Nasıl Giyinmeli?

19.10.2021
1.109
Kır Saçlı Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Her erkeğin belli bir yaştan sonra kullanmak zorunda kaldığı kır saçları daha çekici ve karizmatik göstermek kır saç modelleri ile mümkün. Günümüzde gençlerin bile merak salarak tarz oluşturmak adına saçlarını beyaz renge boyadığını görüyoruz. Bu da akıllara Erkekte beyaz saç karizma mı? sorusunu getiriyor. Evet beyaz saç olgunluk, karizma ve bir tarz sahibi olduğunuzu gösterebilir bunun için sizinde Kır Saçlı Erkekler Nasıl Giyinmeli? sorusunu kendinize sorarak beyazlaşmaya yüz  tutmuş saçlarınıza şekil verme zamanınız gelmiş olabilir.

(Bknz: Kareli Gömleğin Altına Ne Giyilir Erkek)

Beyaz Saçlı Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Eğer yaşınız 35 in üstüne geldiyse ve saçlarınız uzun ise Kır saçlı erkekler için en iyi saç stili önleri fönle canlandıracak kadar uzatıp, saçlarınızın yanlarını kısa tutarak saçlarınızı dağınık görüntüden kurtarmak.

Bu düzenli saçlarınıza ofis stili olarak kareli ceketler ve canlı renklere ait aksesuarlar kır saç erkek modellerinde daha da karizma sağlayacaktır.

Uzun beyaz saç modelleri erkek

Uzun beyaz saç modelleri erkek

Beyaz saçlı erkeklerde uzun saçıda çok sık görmek mümkün, ombreli duran beyaz saçlarınızı saç sakal kesim modellerine uyumlu şekilde uzatırsanız ve kravatsız sadece ceket veya biraz daha spor görünmek için slim fit gömlekler ile Uzun beyaz saç modelleri erkek tarzlarına damga vurabilirsiniz.

Kır uzun saçlı erkekler

Kır uzun saçlı erkekler

Kısacası beyaz saç biraz daha olgunluk simgesi olduğundan, Kır saçlı erkekler ceket, beyaz gömlek, kareli veya ekose model kazaklar, kot pantolonu üzerine spor tel renk yakalı tişörtler tercih edebilirler.

Beyaz saçlı erkekler nasıl giyinmeli

Beyaz saçlı erkekler nasıl giyinmeli

Erkekte Beyaz Saç Karizma Mı?

Kır saç ilgi çektiğinden kimi genç yaşta ki erkekler dahi saçlarını gri veya beyaz renge boyamakta. Beyaz saç modelleri düşünüyorsanız saçlarınızın üst kısmı biraz uzun olmalı ki verdiğiniz şekil ile karizma olabilirsiniz. Evet erkekte beyaz saç karizmadır. Çoğu bayanın da hoşuna giden bir saç rengidir.

Beyaz saçlı erkek modelleri

Beyaz saçlı erkek modelleri

Kır Saçlı Erkekler İçin Saç Modelleri

Özellikle renkli gözlü erkeklere de çok yakışan kır saçlara siyah, mavi, lacivert gibi daha koyu renkler daha çok yakışmaktadır. Kır saçlı erkeklerin çok fosforlu veya parlak renkleri tercih etmeleri önerilmez. Soft ve pastel renkler saç rengilerine daha çok yakışacaktır.

beyaz saçlı erkekleri nasıl buluyorsunuz

beyaz saçlı erkekleri nasıl buluyorsunuz

Her yaş grubuna beyaz saçlı olmanın ve bu saç rengi ile birçok kombin yapabileceklerini gösteren bazı görseller ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizde beyazlayan saçlarınıza küsmeyin, hatta onların size kattığı güzelliği görerek dolabınızı size yakışan kır saçlarınıza uyumlu olabilecek renklerde seçin.

Esmer Erkeğe Hangi Renk Saç Yakışır?

Beyaz saçlı erkekler nasıl giyinmeli

Beyaz saçlı erkekler nasıl giyinmeli

Beyazlayan saçlarınıza şekil vermek isterseniz ombre ve röfle de yaptırabilirsiniz.

→Beyaz Saçlara Hangi Renk Boya Olur?

Gri saç kimlere yakışır

Gri saç kimlere yakışır

RESİM GALERİSİ: Kır Saçlı Erkekler Nasıl Giyinmeli?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu