Modası Geldi !

Kısa Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilmeli?

17.08.2021
3.517
Kısa Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilmeli?Kısa elbise ayakkabı uyumu belki de ayakkabıların her çeşidine uyum sağlayan parçalardan biridir diyebiliriz. Elbisenin çeşidi ve türüne göre kısa elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilmeli sorusunu sorulmalıdır. Şayet kısa elbisenin altına hemen hemen her ayakkabıyı giyebilirsiniz.
Öncelikle elbisenin modeline, nerede kullanacağınıza ve kendi vücut ölçülerinize uyumlu mu değil mi bu faktörlere dikkat edin.

Daha sonra kendinizi rahat hissedeceğiniz ve giyineceğiniz ortama uygun ayakkabıyı seçin. Ne  istediğinizi bilmeniz seçiminizi kolaylaştırır. Sizler için fikir sunması adına birçok görsel hazırladık. Gelin beraber bakalım.

İlginizi Çekebilir : Beyaz Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

kısa elbise altına ayakkabı seçimi
kısa elbise altına ayakkabı seçimi

Kısa Elbise Ayakkabı Kombinleri

Kısa elbise kombinlerinde çok kullanılan siyah midi kısa elbise kombinlerinin altına renkli tarzda ayakkabılar giyebileceğiniz gibi, sade siyah sevenler için de kısa elbiselere çok yakışan bağlamalı yüksek topuklular öneriyoruz.

Bu modeller boyunuzu olduğundan uzun göstererek size çekici bir asillik katacaktır.

Siyah Kısa Elbiseye Ayakkabı

Siyah Kısa Elbiseye Ayakkabı
Kış mevsimlerinde kısa elbise giymeyi sevenler için vazgeçilmez ayakkabı çeşitlerinden olan kısa elbise ile çizmeler veya botlar günlük tarzınıza veya özel günlerinize de sizi çekici kılacaktır. Yarım botlarda tek renk giydiğiniz kısa elbisenin altına en uyumlu renklerle konstrat uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca çantalarla da kombininizi tamamlamalısınız.

Kısa elbise altına bot

Kısa elbise altına bot

Rahatlık sevenler için kısa elbise altına ayakkabı seçimlerini babetten yana kullanabilirler. Özellikle etek kısmı bol inen, pileli veya geometrik kesimli elbiselere de hoş görünüm katan babetlerde klasik ve günlük şıklık için farklı modeller tercih edebilirsiniz.

elbise ayakkabı uyumu

elbise ayakkabı uyumu

Beyaz kısa elbise altına ayakkabılar da Beyaz Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? yazımızdanda faydalanabilirsiniz. Fakat kısa elbise kombinlerinin vazgeçilmez modeli ince topuk tek bant topuklular her zaman elbisenize farklı hava katacaktır.

beyaz kısa elbise altına ayakkabı

beyaz kısa elbise altına ayakkabı
Kırmızı kısa elbise altına ayakkabı seçimlerinde de etkili olan gümüş gri ve taşlı ince bantlı modeller sizleri her ortamda göz önünde etkileyici kılar.

kırmızı kısa elbise altına ayakkabı

kırmızı kısa elbise altına ayakkabı

Kısa Elbise Spor Ayakkabı Kombini

İlkbahar ve yaz aylarının gelmesi ile ortaya daha çok çıkan elbisenin altına spor ayakkabı giyilir mi? sorularınıda akla getiren bu modellerde, günlük şıklık sevenler ve rahat olmak isteyenlere tatil şıklığında kombinler için spor ayakkabılar giymelerini tavsiye ediyoruz.

Kısa elbise altına spor ayakkabı

Kısa elbise altına spor ayakkabı

Özellikle her elbise modeline hemen hemen uyan beyaz spor ayakkabıları, beyaz converseler giydiğinizde çıkartmak istemeyeceğiniz kombinler arasına giyebilir.

elbise spor ayakkabı kombinleri

elbise spor ayakkabı kombinleri

Günlük kısa elbiselerin altına spor ayakkabı kombini yapmak kolaydır. Fakat abiyelerde bu kombini yapmaya çekinenler için Abiye Altına Spor Ayakkabı Kombinleri yazımıza bir bakın deriz!

elbise altına spor ayakkabı kombinleri

elbise altına spor ayakkabı kombinleri

Kısa Abiye Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Abiye denilince altına giyilecek ayakkabı modellerinde topuklular canlanır. Sizler kısa elbisenizin altına topuklu ayakkabı seçiminde, boyunuzun uzun yada kısa olmasına göre dolgu topuk, stiletto veya ince topuklu ayakkabılar seçmelisiniz.

kısa elbisenin altına ne giyilir

kısa elbisenin altına ne giyilir

Balık inen abiye modellerinde daha çok ince topuklu tek bant modeller seçmeniz daha hoş duracaktır.

Balık Model Abiye Modelleri 2021 Yılına Özel

kısa elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilmeli

kısa elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilmeli

Ayrıca rahatlık sevenler, abiye dahi olsa çocuklarıyla ilgilenmek zorunda kalan anneler veya boyu partnerinden uzun durmasın diye topuksuz ayakkabı arayışında olanlar için babet modeller de her zaman şıklık ortamı oluşturur.

 Kısa elbise ile babet kombini

Kısa elbise ile babet kombini

RESİM GALERİSİ :Kısa Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilmeli?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.