Modası Geldi !

Kız Çocuk Saç Modelleri ve Yapılışları

03.08.2021
6.107
Kız Çocuk Saç Modelleri ve Yapılışları

Kız çocukların uzayan saçları ile birlikte annelerin en çok ilgi alanlarına giren konulardan biri de kız çocuk saç modelleri ve yapılışları olmaya başladı. Sevimli yüzlerini daha bir hayli sempatik ve güzel gösteren Kız çocuk örgü saç modellerinden tutun da Kız çocuk topuz saç modelleri ve yapılışına kadar her modeli mutlaka bir kez deneyen birçok anne vardır. Bizde sizlere farklı fikir ve görseller sunmak için En güzel çocuk saç modelleri, Çocuk abiye saç modelleri, Çocuk düğün saç modelleri, Çocuk maşa saç modelleri, İnce lastikle saç modelleri, Evde yapılabilecek çoçuk saç modelleri, Önden saç toplama modelleri, çocuklara göre düğün saç modelleri, Çocuk Saç Toplama Modelleri, okul için saç modelleri, okul için kısa saç toplama modellerini derledik.

İlginizi Çekebilecek Yazımız : Sünnet Annesi Saç Modelleri 2021-2022

Kolay Saç Modelleri Ve Yapılışları

Enseye kadar gelen veya uzamış üstlere uygulanabilecek küçük lastiklerle tutturulmuş çocuk saç modelleri kolay tarz grubuna giren balık kılçığına benzeyen modeller her zaman ilgi görür ve fark oluşturur.

Saç modelleri kız çocukları için

Saç modelleri kız çocukları için

Kız çocuk örgü saç modeli yapacak kadar çocuklarınızın saçları uzun değilse lastik tokalarla iki tutam önden ayırdığınız saçları arkaya doğru güzel görsel oluşturacak sekilde arttırarak tutamlar halinde bağlayın. Kız çocukları için farklı saç örgü modellerine benzeyen bu modelde renkli tokalar kullanın.

okul için saç modelleri

okul için saç modelleri

Bebek Saç Modelleri

Minik tutamları uzuyan bebeklerin, o sempatik ince telli saçlarının çok yıpranmaması için iki tutam halinde ayırdığınız ön bebek saçlarını toparlayan önce ince lastiklerle bağlayın. Kurdele topuz saç modeli oluşturmak için hafif saçları genişletin ve hoş tokalar ile aksesuarlandırın.

bebek saç modelleri

bebek saç modelleri

Doğrusu bebeklere her saç şekli yakışmakta fakat biraz kalınlaşmış ve uzamışsa çocuk saçı  örgü modelleri ve toplama modelleri ayrı zevk vermeye başlar. Kolay saç modelleri olsun ama farklı saç modelleri olarak da gözüksün isterseniz kıyafetine göre tokalar ile bunu en güzel şekilde yapabilirsiniz.

en güzel saç modelleri

en güzel saç modelleri

Kız Çocuk Örgü Saç Modelleri

Kız çocuklarının güzelliklerine güzellik katan kız çocukları için farklı saç örgü modellerini okul için saç modeli olarak da kullanabilirsiniz. yandan giden balık sırtı modeli her zaman toparlayıcı, alımlı ve hoş gösteren modellerdendir.

kolay saç modelleri ve yapılışları

kolay saç modelleri ve yapılışları

Üstten balık sırtı örgüsünü ikiye ayırarak yaptığınızda ve  sonrasında uçlarını topuz şeklinde bağladığınızda, örgülü topuz saç modeli olarak kullanabilirsiniz.

Çocuk saç örgü modeli

Çocuk saç örgü modeli

Özellikle düz saç modeline yakışan balık kılçığı saç modellerini yandan denemelisiniz.

Çocuk saç modelleri kolay

Çocuk saç modelleri kolay

Çocuk Saç Toplama Modelleri

Bazı annelerin toplu saçlarından hoşlandığı düşünülünce her tip saça model yapmada yardımcı küçük renkli tokalar sayesinde saça tutamlar halinde geometrik desenlerle modeller verilebilir.

çoçuk saç modelleri topuz

çoçuk saç modelleri topuz

Biraz daha uzun saçlara sahip kız çocukları için ensede iki kulak saç toplama modeli harika duracaktır. Ayrıca okul içinde kullanılabilen modellerdendir. Lastik tokayla kolay saç modelleri ve yapılışları ile yapılır.

Çocuk Saç Toplama Modelleri

Çocuk Saç Toplama Modelleri

Enseden balık sırtı biraz zor ama görseli harika duran modellerdendir. Basit çoçuk saç modellerinden olan bu modeli eğer çocuğunuz izin veriyorsa denemelisiniz.

çoçuk saç modelleri örgü

çoçuk saç modelleri örgü

Çoçuk Saç Modelleri Düğün İçin

Düğünlerde özellikle gelinlik giymeyi seven kız çocuklarının saç modellerinin daha derli toplu ve hoş durması gerekir. Bunun için daha çok kuaförlere koşmak zorunda kalabiliriz. Kuaförde yapılabilecek modeller dışında evde pratik çocuk saç toplama modeli arıyorsanız, aksesuarlardan taçlardan ve boncuk bandanalardan yararlanabilirsiniz. Bu taçlar zaten düğün kıyafetlerine renk katacaktır.

 

çoçuk saç modelleri düğün

çoçuk saç modelleri düğün

Çiçek desenli cap canlı kıyafetler giyinmek istemişse kızlarınız, salık saç modelleri de harika duracaktır. Çocuk saç modelleri maşa modelleri kuaförlerde yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu modellerde saçın ön kısmının mutlaka toplanması lazım yoksa çok salaş bir görünüm sunabilir.

çoçuk saç modelleri düğün için

Dalgalı saçlara sahip kız çocuğunuz varsa salaş örgü modellerini tercih edebilirsiniz.

kolay saç modelleri

kolay saç modelleri

RESİM GALERİSİ : Kız Çocuk Saç Modelleri ve Yapılışları

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu