Modası Geldi !

Kot Ceket Kombinleri 50+ Stil

18.03.2021
43
Kot Ceket Kombinleri 50+ Stil

Kot ceketler en şık mevsimlik ceketler arasındadır. Bazen yaz aylarında dahi bu ceketlerin estetik duruşundan faydalanılabilmektedir. Kombinlerde kullanımı rahat olan kot ceket modelleri kadınların ve erkeklerin gardıroplarında mutlaka yer alması gereken nadide ürünlerdendir. Kot ceket kombinleri ile özellikle hızla soğuyan bahar aylarında daha rahat hissedebilirsiniz. Casual giyim tarzının en iyi destekçilerinden olan denim ceketlerde öne çıkan renk genel olarak mavidir.

Dört mevsim kullanabileceğiniz kot ceketlerde mavi dışında da renkler kombinlerinizde sizi destekleyebilir. Siyah, beyaz, krem rengi gibi farklı renkleri kombinlerinizi hareketlendirmek için tercih edebilirsiniz.

Tarzınızı en iyi yansıtacak bir kot ceket modeli ile son derece şık bir tarz oluşturmak mümkün olmaktadır. Doğru bedeni seçmek ise bu ceketlerde en önemli detaylardan biridir. Çünkü kot kumaşı esnek yapılı bir kumaş değildir. Bu nedenle hareket kabiliyetinin engellenmemesi için bedene en uygun olan ürünü satın almak gereklidir. Hareketlerinizi kısıtlamayacak ve gün içerisinde konforu yüksek model seçimi oldukça önemlidir.

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR : Deri Etek Kombinleri

Boyfriend Kot Ceket

Boyfriend kot ceket son zamanların en popüler giyim ürünleri arasındadır. Bol kesime sahip olan bu ceketlerin her iki yanlarında kapaklı cepler bulunuyor. Erkeklerin kullandığı kot ceketlere benzer olması bu ceketlerin Boyfriend şeklinde adlandırılmasını sağlamıştır. Bu ceketlerin iç astarı da genel olarak renklidir ve kadınlara özel olarak tasarlanan ceketlerdir.

Bir kadının beklentisini en iyi şekilde karşılayan kot ceket kombinleri aradığınız stili en iyi şekilde sunabilir. Özellikle Boyfriend kot ceket modelleri ile salaş ve karizmatik bir görünüm elde etmek mümkün olabilmektedir. Oversized giyim kalıbının en iyi tamamlayıcıları arasında yer alan bu kot ceketler sizi harekete geçirecek ve ruhunuza dinamizm kazandıracak parçalar arasındadır.

Şık duruşunun yanı sıra giyim anlayışınızın farkını öne çıkaracak tasarımlar arasındadır. Kombin sırasında rahatlıkla aynı renkte jean pantolonlar tercih edebilirsiniz. Bu jean pantolonlarınızın dizlerinde iri yırtıklar olması çarpıcı bir kombin yaratmanızda önemli bir destekçi olacaktır. Geniş model skalası bulunan Boyfriend kot ceket modelleri beklentilerinizi karşılayabilecek şık tasarımlardır.

 

Kürklü Kot Ceket/ İçi Yünlü Kot Ceket

Kadınların ve erkeklerin giyim zevkine en çok uyan kıyafet seçeneklerinden birisi de kot ceketlerdir. Özellikle gündelik kombinlerde çok geniş yer bulan bu ceketler farklı tasarımları ile mevsim şartlarına da kolayca uyum sağlayabilmektedir. Kot ceket kombinleri konusunda ceket modeli arayışında olanların birçok alternatifi bulunmaktadır.

Bu ceketleri kış aylarının en soğuk günlerinde tercih etmek isterseniz iç kısımları kürklü olan tasarımlardan tercih edebilirsiniz. Bu ceketlerin yaka kısımları ve iç astar kısımlarında yünlü detaylar vardır. Bu da soğuk havaların içeriye sızmasına engel olur. En soğuk günlerde dahi stilinizden ödün vermek zorunda kalmazsınız. Kürklü kot ceket modelleri kullanıcı beklentisine en iyi şekilde yanıt veren tasarımlardır. Bu ceketlerde şık bir duruş her zaman ön plandadır. Zamansız modeller olması her kış sezonunda gönül rahatlığı ile kullanabilme imkânı sunar. Ulaşılabilir ve yüksek kaliteli bu kot ceketler farklı bedenleri ile herkesin ihtiyacına en iyi yanıtı veren ceketlerdir. Kombinlenmelerinde ise dar kesim jean pantolon, uzun çizmeler, sırt çantası aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu kot ceketlerin üzerine yarım bere de kullanabilirsiniz.

Siyah Kot Ceket Kombinleri

Kadınların gardıroplarında siyah kıyafetlerin her zaman çok önemli bir yeri vardır. Bu kıyafetler içerisinde beğenilen tasarımlar ise siyah kot ceketlerdir. Bu ürünler ile güne hızlı hazırlanmak sanıldığından daha da kolay olmaktadır. Siyah kot ceket kombinleri kullanıcı beklentisini en iyi şekilde karşılayan tasarımlar olmasının yanında birçok farklı ortamda rahatlıkla tercih edilebilirler.

Bu kot ceketleri kombin haline getirmek için siyah dar kesim streç taytlardan yararlanabilirsiniz. Kot ceketleri en iyi kombinleme yolu kendi rengi ve kumaş şeklini tercih etmektir. Ancak siyah farklı renklerle de uyumu olayca yakalanabilen bir ceket olduğundan mavi kotlarla da tercih edilebilir. Hatta beyaz kot pantolonlarınızın üzerinden de bu ceketleri kullanmak mümkündür.

Siyah kot ceketleri mini eteklerinizin üzerinden de kullanabilirsiniz. Bol viskon eteklerin ya da kot eteklerin üzerinden kullanarak spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Kısa bot tarzı ayakkabılarla da şık bir uyum ortaya çıkarırlar. Kot ceketler kadınların giyim tarzında oldukça güçlü ve destekleyici parçalar arasındadır.

Uzun Kot Ceket Kombinleri

Uzun kot ceketler birçok kadın tarafından rahatlıkla kullanılabilecek modellerdir. Bu tasarımların kullanım rahatlığı tercih edilmesinde ki en önemli etkenlerdendir. Özellikle tesettürlü hanımlar için de ideal giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Uzun kot ceket kombinleri her kadının kendi stiline uygun şekilde yapabileceği kombinlerdir.

Yüksek zevklere hitap eden bu kot ceketler görünümlerinin şıklığı ile dikkati çekmektedir. Şehirli kadınların güçlü stiline en güzel vurguyu yapan bu tasarımlar özellikle dar kesim jean pantolonların en şık tamamlayıcıları arasında yer almaktadır.

Spor ayakkabılarla, babetlerle rahatlıkla kombin haline getirebileceğiniz için bu tasarımlar beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermektedir. Estetik duruşunun yanı sıra sizlere hareket kolaylığı sağlaması da bu ürünlerin avantajları arasında yer alıyor. Spor giyinmeyi seven ve bunu farklı kombinlerle dışa vurmayı tercih eden herkes için uzun kot ceket kombinleri ideal seçeneklerdir.

 

Kısa Kot Ceket Kombinleri

Kısa kot ceket kombinleri gündelik hayatınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir kombin olacaktır. Bu kombinlerde en çok öne çıkan detay ise ceketlerin ince bel hizasında slim fit kesim olmasıdır. Bu ceketleri kombinlerken mini elbiseler tercih edebilirsiniz. Viskon kumaştan tasarlanan elbiselerinizin üzerinden kısa kot ceketler beklenen en güzel etkiyi yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Bu ceketleri pantolon üzerine kullanmak klasik bir kombin gibi durabilir. Ancak streç bir jean pantolon üzerine çorap model çizmeler tercih ettiğinizde görünümünüz sıradanlıktan çok uzak olacaktır. Her daim kusursuz bir siluet için kot ceket kombinlerin avantajlarından geniş ölçüde yararlanabilirsiniz. Elbiseler ve pantolonlarla bir kot ceket kombin yapacaksanız mutlaka renk uyumlarını göz önünde bulundurmalısınız. Eğer elbiseniz ya da pantolonunuz salaş bir modelse dar kesim kot ceketler tercih etmeniz önerilmektedir.

Kot Ceket Etek Kombinleri

Kot ceket kombinleri bayan alternatiflerinde mini etekler de önemli bir kombin parçasıdır. Bu etekler geniş kesim ya da dar kesim olabilir. Düztaban her türden ayakkabıyı bu kombinlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak spor ayakkabılar en iyi tamamlayıcılar arasında yer almaktadır.

Güne hızlı bir başlangıç yapmak isterseniz kot ceketli kombinleri deneyebilirsiniz. Son derece destekleyici parçalar olan kot ceketler yenilikçi dokunuşu ile çok ilgi çekmektedir. Giyim anlayışınız için son derece etkili parçalar olan bu kot ceketler kolay kolay modası geçmeyen tasarımlardır. Şık görünümü sayesinde Casual tarzınızı her zaman ortaya çıkarabileceğiniz nadide ürünler arasında yer almaktadır.

Dar kesim ya da geniş kesim olması fark etmeksizin bu tasarımları her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Esnek iş yerlerinde de kot ceket kombinleri ile spor zarafetini ortaya çıkarabilir ve dikkati çeken bir görünüm elde edebilirsiniz. Duruşun dozunu daha da artırmak isterseniz çeşitli spor takılarla daha da farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Foto Galeri  : Kot Ceket Kombinleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu