Modası Geldi !

Kot Pantolon Bot Kombinleri Kadın

06.11.2021
1.355
Kot Pantolon Bot Kombinleri KadınHavalar soğumaya başladığında kış ayların en sevilen kombinleri de ortaya çıkar. Bunların başında gelen Kot Pantolon Bot Kombinleri Kadınlar için hem pratik hem şık denilecek kombinler arasındadır. Kalın topuklu botlar, topuklu kısa botlar giyildiğinde bir spor ayakkabısı rahatlığı bile verebilir. Sizinde kısa botlarınız var ve topuklu bot ne zaman giyilir, topuklu bot üstüne ne giyilir?, elbise altına bot giyilir mi? veya  kısa bot nasıl giyilir? diyorsanız sizler için hazırladığımız yazıya bir göz atın.
İlginizi Çekebilecek Yazımız : Beyaz Bot Kombinleri 2022 Tarzları

Kısa bot kombin

Kısa bot kombin

Kot Ve Bot Kombinleri

Günlük giyimlerde hemen üzerimize geçirdiğimiz jean pantolonları, bot pantolon kombini ile şık hale getirebilirsiniz. Pantolonlarınızın altına giyeceğiniz botların topuk modeli gideceğiniz ortama göre belirlenmelidir.
Örneğin, daha resmi ve şık olmanız gereken bir yere gidecekseniz ince topuklu botlar sizi daha asil ve kendinden emin gösterir. Bu botları tercih ettiğinizde pantolonunuzun boyu topuklu ayakkabının çok fazla üstüne gelmeyecek şekilde hafif dar olarak tercih edilmelidir. İnce topuk sizi zayıf ve uzun göstereceğinden, bol inen orantısız bir paça karışıklığa sebebiyet verebilir. İnce topuk botlar ayağınızı saran daha yumuşak kumaşlı modellerden de oluşabilir.

Kadın bot kombin

Kadın bot kombin

bootie kombinlerinde dolgu topuk botlar veya kalın topuklu botlar en rahat modeller arasındadır. Bunlar sayesinde gün içinde daha az yorulur ve kendinizden emin rahatsız olmadan yürüyebilirsiniz. Eğer bedenen fazla hareket edeceğiniz bir ortamda bulunacaksanız bu tarz topuk botları tercih etmelisiniz. Bot pantolon kombinlerinde bu model ayakkabılarınızın üstüne daha bol inen salaş pantolonlar tercih  edebilirsiniz.

Uzun Botlar Nasıl Kombinlenir?

Kalın topuklu bot kombinleri
Kalın topuklu bot kombinleri

Botla Giyilecek Pantolon

Topuklu bot nasıl kombinlenir diye düşündüğümüzde aklımıza her zaman ilk gelen elbise bot kombinleri olsa da kot pantolon bot kombini günümüzde elbiselerin yerini almış durumda, ayrıca botla gitilecek pantolon kombinleri tesettür giyimde de sık sık görebiliriz.

Kısa bot modellerinde pantolon seçimleriniz daha çok bot ile pantolon bitimi arası çok fazla olmayacak bir mesafe koyularak giyilmelidir.

Botların bilek kısımları kumaşlarına göre geniş veya dar olabilir. Bu yüzden daha dar paça pantolon bot kombinleri birbirine girmeden nizami durur.

Tamamen bol paça pantolon salaş modeller tercih ettiyseniz, pantolonunuzun boyu yere yakın sadece ayakkabının ucu görünecek şekilde olabilir. Yüksek topuklu botları bu modellerde ve yaz aylarında giyilecek botlar ile kullanabilirsiniz.

Geniş paça pantolon modelleri kış aylarında daha az tercih edileceğinden kalın topuklu botlar ve beyaz bot modellerini dar paça jeanlar ile kullanın.

Kısa bot nasıl giyilir
Kısa bot nasıl giyilir

Beyaz Bot Kombinleri Bayan

2022 yılında da modası devam edecek gibi duran, keşke daha önce moda olsaydı dediğimiz beyaz bot kombinleri, kış aylarında kadınların içini açacak kombinler oluşturmak için gözde bir parça olarak hazır..  Beyaz botları bej, krem, vizon gibi kabanlarla veya her tür ceketlerle kolaylık kombinleyebilirsiniz.

Dar paça pantolonlar kadar elbiselerle de çok yakışan bu botların üstüne ister tek renk uzun elbiseler isterseniz çiçekli modeller seçebilirsiniz.

Bot nasıl giyilir

Bot nasıl giyilir

Takım elbise altına bot kombinlerinde bile beyaz bot modellerini seçerek farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Renk katıcı bir parça olarak kullandığınızda ona eşlik edecek bir renk daha tercih edebilirsiniz. Bunu çanta gözlük veya toka ile de yapabilirsiniz.

Topuklu bot ne zaman giyilir

Topuklu bot ne zaman giyilir

Sizler için hazırladığımız kot bot kombinlerinden oluşan Kot Pantolon Bot Kombinleri Kadın isimli galerimize göz atabilirsiniz.

RESİM GALERİSİ : Kot Pantolon Bot Kombinleri Kadın

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu