Modası Geldi !

Kot Pantolonla Nasıl Ayakkabı Giyilir?

17.06.2022
808
Kot Pantolonla Nasıl Ayakkabı Giyilir?Kot pantolon ile farklı desenlerde ayakkabı giymek, görünümünüzü daha ilginç hale getirmenin harika bir yoludur. Bunu, koyu renklerde veya çok desenli ayakkabılar seçerek yapabilirsiniz. Bacaklarınızı daha ince gösterecek topuklu ayakkabı giymeyi de deneyebilirsiniz. Bu yazımda size kot pantolonla nasıl ayakkabı giyilir? Kot pantolon altına ayakkabı önerileri ile  bilgiler vereceğim.
Erkek ve kadın modasında, çoğu durumda geçerli olan temel stil kuralları vardır. Elbette ki bu spor modeller ile de geçerlidir. Ayakkabılar herhangi bir kıyafetin önemli bir parçasıdır, ancak hepimiz iyi ayakkabı bulmanın gerçekten zor olduğu konusunda hemfikiriz. Neyse ki senin için birkaç fikrim var

Benzer İçerik : Bol Paça Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolon altına kundura

Kot pantolon altına kundura

Kot Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Giyilir?
Kot pantolon ile ayakkabı giyecekseniz, onları ayakkabının rengine uygun bir üst ile giymelisiniz. Bu, tüm kıyafetinizin daha bir araya getirilmiş ve kasıtlı görünmesini sağlayacaktır. Kot pantolon ile ayakkabı giymek, kıyafetinize zarafet katmanın harika bir yoludur. Anahtar, çok şık olan ayakkabılardan uzak durmaktır, çünkü bunlar kot pantolonun gündelik hissi ile çelişecektir.

Kot pantolon altına topuklu ayakkabı modelleri

Kot pantolon altına topuklu ayakkabı modelleri

Kot pantolonla nasıl ayakkabı giyileceğine dair ipuçlarımız:

Herhangi bir kıyafeti giymenin ve havalı görünmesini sağlamanın kolay bir yolu olan bir çift Converse All Stars’ın klasik görünümüyle başlayacağız. Genellikle beyaz renk ile tercih edilen bu Converse modelleri özellikle 5 yıl önce çok modaydı. Ancak halen sevilerek kullanılan kombinler arasında diyebilirim.

Pantolonun altına hangi ayakkabı giyilir
Pantolonun altına hangi ayakkabı giyilir

Eğer beyaz tercih etmiyorsanız, kot pantolonla ayakkabı giymek için kotunuzla aynı renge yakın, hatta bir ton daha açık olan bir spor ayakkabı seçin.  Yani kot pantolonunuza uyan ayakkabılar seçin. Koyu kot pantolon giyiyorsanız, koyu renk bir ayakkabı seçin veya tam tersi. Kot pantolonla ayakkabı giymenin o kadar çok yolu var ki!

Kot pantolon altına ayakkabı

Kot pantolon altına ayakkabı

Tabi yukarıda bahsettiğim uyumdan hoşlanmıyorsanız Kot pantolonunuz koyu veya siyahsa, fazla aşırıya kaçmadan kendinize biraz kontrast vermek için beyaz veya ten rengi gibi açık renkli bir ayakkabı deneyin.

Dar paca pantolonla hangi ayakkabı giyilir?

Dar paca pantolonla hangi ayakkabı giyilir?

Kot pantolonunuz açık renkliyse (haki yeşili gibi), kahverengi veya lacivert gibi rengi veya bu renklere yakın olan daha koyu bir ayakkabı giyin.

Kot pantolon altına hangi ayakkabı gider?
Kot pantolon altına hangi ayakkabı gider?

Ayakkabınızın stilini kot pantolonunuzun stiliyle eşleştirmeye çalışın. Kot pantolonunuz fazlaca taşlanmış ve yırtık modelli  ise, eskitilmiş bir çift çizme giymeyi deneyin.

 

Babetler özellikle yaz ayları için gayet mantıklı bir seçim olacaktır. Renkli, çiçekli babetlerinize uygun bir tişört tercih edebilir ve rahatlıkla kombini tamamlayabilirsiniz.

Siyah kot pantolon altına ayakkabı

Siyah kot pantolon altına ayakkabı

Siyah veya mavi renkli sandaletlerde  özellikle sahil kasabaları için iyi bir kombin olabilir. Yürürken kaymamaları için ayak bileklerinde kayışları olan sandaletleri deneyin. Rahat ama yine de şık bir şey istiyorsanız parmak arası terlikler başka bir seçenektir.

Pantolonun altına hangi ayakkabı giyilir?

Pantolonun altına hangi ayakkabı giyilir?

Eğer bir davete veya düğüne katılacaksanız ve spor şık bir kombin düşünüyorsanız, dar paça kot pantolon altına ince topuklu bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

Kot pantolon topuklu ayakkabı kombinleri

Kot pantolon topuklu ayakkabı kombinleri

Size bu yazımda Kot pantolonla nasıl ayakkabı giyilir? hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştım. Biliyorsunuz ki; iyi ve şık bir görünüm arıyorsanız ve rahat olmak istiyorsanız, kot pantolonlu ayakkabılar mükemmel seçeneklerden biridir. Tavsiye edilen şık spor kombinler için gayet kullanışlıdır. Kot pantolon altına ayakkabı bayan hakkında daha fazla detaylar için aşağıdaki resim galerisini inceleyiniz.

RESİM GALERİSİ : Kot pantolon altına hangi renk ayakkabı?


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu