Modası Geldi !

Küllü Sarı ve Platin Karışımı Saç Modelleri

04.05.2021
18.704
Küllü Sarı ve Platin Karışımı Saç ModelleriSarı, güzel ve parlak! “Sarışının adı, esmerin tadı” diyenlere aldanmayın. Zira, doğru uygulanmış sarı saç boyası, harikalar yaratarak muhteşem, havalı ve çekici görünmenizi sağlayacaktır. Tabi, bu noktada yüz tipinize, ten renginize, yaşınıza ve yaşam tarzınıza bağlı olarak sarının pek çok farklı tonu ve uygulaması arasından en doğru seçimi yapmanız ve en doğru kuaförü tercih etmeniz de oldukça önemli.

Küllü sarı platin saç
Küllü sarı platin saç

Platinden başlayarak kumrala doğru giden sarı saç rengi skalasında, son yıllarda öne çıkan bir ikili var: küllü sarı ve platin karışımı. Özellikle buğday tenli ve beyaz tenli kadınlara çok yakışan küllü sarı ve platin karışımı saç modelleri arasında herkese uyabilecek bir renk ve model seçeneği bulmak mümkün olabilir. Gölgeler, röfleler, balyajlar ile doğru bir uygulamayla buluştuğunda da harika görüneceğinin garantisini veriyoruz.

Saçlarını sarıya boyamaya karar vermek büyük bir karardır ve saç rengi, kimliğin ve kendini ifade etmenin önemli bir parçasıdır. Sarışın olmaya karar verdikten sonra da yepyeni bir dizi karar sizi bekliyor olacak. Sarışın ama hangi sarı? Platin rengi mi? Bakırlı sarı mı? Röfleli sarı mı? Sarı saç söz konusu olduğunda, seçenekler hemen hemen sonsuzdur. Size ilham vermesi açısından, sarı tonları arasından küllü sarı ve platin karışımı saç rengini seçtik ve kendi saçlarınızda deneyebileceğiniz model örneklerinden oluşan bir galeri hazırladık. Galerideki örneklere geçmeden önce, bu rengi biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Küllü sarı platin saç
Küllü sarı platin saç

Koyu Renkten Açığa Doğru Geçiş Yapan Küllü Ombre

Ombre modası, özellikle küllü sarı rengine geçmek isteyenler için modası asla geçmeyen bir trend. Saçlarınızda yepyeni bir görünüm arıyorsanız, üst kısımları daha koyu olan bir gölgeden uçlara doğru daha açık bir gölgeye doğru inen bir küllü sarı harika bir fikirdir. Tek ihtiyacınız olan şey ise bir saç boyası!

Küllü sarı saç örnekleri

Küllü sarı saç örnekleri

Kısa Saçlarda Platin Renkli Gölgeler

Kısa saçlarınız varsa ya da daha kısa bir saç stiline geçmeyi düşünüyorsanız, platin renkli saç gölgeleri sizin için harika bir seçim olabilir. Çene uzunluğunda kesilmiş saçları şekillendirmek de son derece kolaydır ve daha modern bir görünüşe sahiptir. Açık küllü saçlarınız varsa, modaya uygun ve cesur bir saç modeli seçimi için aralara platin gölgeler eklemeyi deneyebilirsiniz. Tabi, bunu tek başınıza evde denemek yerine kuaförünüzle konuşmak daha iyi bir seçim olacaktır.

Küllü sarı ve platin karışımı saç nasıl elde edilir
Küllü sarı ve platin karışımı saç nasıl elde edilir

Koyudan Gümüşe Geçen Küllü Sarı Saçlar

Orta uzunlukta bir saçınız varsa ve biraz da yeniliğe ihtiyacınız varsa, açık renkli gölgeler saçınızı çok iyi bir şekilde tamamlar. Gümüş renk bir gölge, siyah ya da koyu kahve saç dipleri ile de modern ve göz alıcı görünebilir!

Küllü sarı saç örnekleri

Küllü sarı saç örnekleri

Koyudan Platine Geçen Ombre

Saçlarınızda daha kısa bir kesime ihtiyacınız varsa ve küllü sarı gölgeler arıyorsanız, koyu tonlardan platine doğru ilerleyen bir sarı gölgelendirme tekniğinden yardım alabilirsiniz. Daha koyu saç dipleri, küllü sarı ve platin karışımı saç modasına uygun bir seçim olacaktır ve bittiğinde, gerçekten güzel bir saç modeli olacaktır. Başka kimsenin kolay kolay sahip olamayacağı bir saç stili arıyorsanız, bu uygulamayı denemeyi düşünebilirsiniz.

Küllü sarı ve platin karışımı saç modelleri konusunda daha fazla öneriye ihtiyacınız varsa, sizler için hazırladığımız galerimize de göz atabilirsiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM