Modası Geldi !

Kumral Tene Hangi Saç Rengi Gider?

31.08.2022
621
Kumral Tene Hangi Saç Rengi Gider?Kumral Tene Hangi Saç Rengi Gider? Kumral saç kızıl ve kahverengi rengin eşsiz bir karışımıdır, bu nedenle hangi saç renginin cilt tonunuzla uyumlu olduğunu bilmek istemeniz çok doğaldır.
Doğru kumral tonunu bulmanın anahtarı, saçınızdaki renk tonunu cildinizin derinliği ile eşleştirmektir. Çok soluk bir cildiniz ve kızıl saçlarınız varsa, daha açık kumral tonlarını tercih etmelisiniz. Daha koyu tenli ve kızıl saçlıysanız, daha derin bir kumral tonu tercih etmelisiniz.

Sizde Kumral tenliye hangi saç rengi yakışır,  Kumral yüze hangi saç rengi gider, açık kumral tene hangi saç rengi yakışır diyorsanız yazının devamını okumalısınız.

İlginizi Çekebilir : Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Saç uçlarına ışıltı
Saç uçlarına ışıltı

Kumral Tene En Çok Yakışan Saç Rengi

Kumral renge hangi saç rengi gider. Kumral tene giden saç rengi kızıldır. Kumrallar sıcak bir alt tona sahiptir ve cilt tonları doğal olarak pembemsidir. Bu saç rengini elde etmenin en iyi yolu aşağıdaki tonları kullanmaktır:

  • * Açık kahverengi ciltler için, çilek veya kırmızımsı bir renk tonu olan kumral tonlarını kumrala yakışan saç renkleri için seçebilirsiniz.
kumral kişiye hangi saç rengi yakışır

kumral kişiye hangi saç rengi yakışır

  • * Orta kahverengi ciltler için bakırımsı tonlarda kumral tonlarını kumrallara giden saç renkleri için seçebilirsiniz.
Kumral kadınlara yakışan saç rengi

Kumral kadınlara yakışan saç rengi

  • * Koyu kahverengi ciltler için, neredeyse bordo görünümlü koyu kızıl tonları tercih edin.
Orta kumral saç rengi
Orta kumral saç rengi

Kumral, genç ve canlı görünmek isteyen herkes için harika bir renktir. Bu renk her yaşta işe yarayabilir, ancak özellikle genç yetişkinler arasında popülerdir çünkü onları canlı ve hayat dolu gösterir.

kumral kadınlara yakışan saç renginde kumral tene ombre saçınızı renklendirmede güvenli ve etkili olduğu bilinen doğal bileşenlerden yapılmıştır. Saç derinizi kurutmaz veya diğer boyaların çoğunda olduğu gibi saç tellerinize zarar vermez.

kumrala yakışan saç renkleri

kumrala yakışan saç renkleri

Ve diğer boyaların aksine, bu boya çabuk solmaz. Aylarca dayanır! Ne kadar uzun süre tutarsanız, çıkardığınızda renk o kadar canlı olacaktır – ancak birkaç hafta sonra yıkamaya karar verseniz bile, renginiz bugün piyasadaki diğer tüm boyalardan daha uzun süre dayanacaktır.

Doğal saç renkleri

Doğal saç renkleri

Orta Kumral Saç Rengi
İster cesur ister ince bir şey arıyor olun, sizin için bir kumral tonu vardır. Orta kumral saç renginizi seçerken, saç tellerinizin kökleri ve uçları arasında ne kadar kontrast istediğinizi göz önünde bulundurun. Örneğin, koyu kahverengi saçlarınız varsa ancak genel olarak kırmızımsı kahverengi bir görünüm istiyorsanız, açık-orta bir tonla gitmek, saçlarınız boyunca çok sert olmadan altın rengi vurgular verecektir. Daha koyu köklerinizle harmanlamakla daha çok ilgileniyorsanız, bunun yerine koyu kırmızılar veya bordo gibi daha koyu tonları seçin!

kumral kadınlara yakışan saç rengi

kumral kadınlara yakışan saç rengi

Açık Kumral Saç Rengi

Kumral ten, birçok farklı saç rengiyle tamamlanabilen güzel bir renktir.

Kumral birine hangi saç rengi yakışır?

Kumral soğuk bir ton olarak sınıflandırılır, yani kırmızılar, kahverengiler ve turuncular kategorisine girer. Soğuk tonlar genellikle soluk ve sıcak renklidir, bu nedenle soğuk alt tonlara sahip açık tenli ve koyu renk saçlıysanız, daha altın rengi bir saç rengi seçmek isteyebilirsiniz. Cildiniz orta tondan daha koyuysa ve sıcak alt tonlara sahipse, herhangi bir kızıl veya kahverengi saç rengiyle iyi görünebilirsiniz.

Bal kumral saç rengi

Bal kumral saç rengi

Kumral ten rengi ne demek? Kumral ten rengi, açıktan koyuya kadar değişebilen kahverengimsi pembe bir tondur. Yaygın bir ten rengi değildir ve tipik olarak açık ten ve çillerle ilişkilendirilir.

Koyu kumral saç rengi hangi tene gider

Koyu kumral saç rengi hangi tene gider

Kumral tenin, soluk pembenin en açık tonundan koyu kızılın en koyu tonuna kadar birçok farklı tonu vardır. Gerçek renginizi belirlemenin en iyi yolu, beyaz ışık altında damarlarınıza bakmaktır; eğer mavi veya yeşilimsi görünüyorlarsa, muhtemelen daha çok kırmızı taraftasınız demektir.

İLGİLİ YAZILAR: 

RESİM GALERİSİ:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.