Modası Geldi !

Lila Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

14.05.2021
6.766
Lila Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?İlkbahar, yaz aylarının gelmesi ile birlikte dolaplarımızda yerini alan cıvıl cıvıl renklerin arasına lila renginede yer verdiğinizi düşünüyoruz. Zira lila rengi elbise kombinleri olmadan yaz aylarını geçirmeyin deriz. Lila rengi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir? diye düşünmeyin istedik ve size bu yazımızda Lila elbise ayakkabı kombinlerine yer verdik.

Lila Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Ruh halimiz giyeceğimiz elbiseye o günki kombinimizi büyük ölçüde yön verir. Karamsar olduğumuz günlerde nasıl elimiz koyu renklere gidiyorsa, neşeli günlerde de rengarenk olmak için elimizden geleni yaparız. Lila rengi elbiseler de bize giydiğimizde ayrı bir enerji vermekte. Lila Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? kombininden önce lila rengine uyan renkleri bilmek gerekir.

lila rengi elbise modellerinin altına ayakkabıı

Lila elbiseye hangi renk ayakkabı;
→Lila Siyah Uyumu; sizlere ana renk olan siyah ayakkabı renginden başlamak isteriz. Her kombine uyan sade şık gösteren lila siyah uyumunu, lila rengi elbise abiyelerde, lila rengi elbise tesettür, günlük lila rengi elbise kombinlerinizde ayakkabı olarak tercih edebilirsiz. Lila renk abiye elbisenin altına siyah olur mu demeyin görselimizde sizlere hemen sunuyoruz.

Lila elbise altına siyah renk ayakkabı kombinleri

Lila elbise altına siyah renk ayakkabı kombinleri

Lila Beyaz Uyumu; Lila rengi mor ve az bir beyaz rengin karışımı olduğundan beyaz ayakkabı lila rengi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilirin en güzeli cevabı olur diyebiliriz.

Lila rengi tesettür elbise altına beyaz ayakkabı

Lila rengi tesettür elbise altına beyaz ayakkabı
Lila Pudra Uyumu; Lilanın pembe tonlarıyla çok karıştırıldığı aşikar, ama birbirine en yakın giyilmesinde sakınca olmayan renk tonları mor, pudra, pembe, lila, somon renkleridir. Yumuşak bir geçiş sağlar lila renk elbise kombinlerinizde şık bir görünüm sağlar.

Lila elbisenin altına pudra ayakkabı kombinleri

Lila elbisenin altına pudra ayakkabı kombinleri

Lila Gümüş Gri Uyumu; Düğünlerin ve özel günlerin vazgeçilmezi gri tonlarını simli veya mat gri renklerinde görmek mümkün. Lila Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? derken Lila renk abiye elbiselerden de bahsediyoruz ve size mutlaka gümüş grisi diyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRLila Pantolon Kombinleri Görsel Sunum

Lila rengi elbisenin altına gümüş gri ayakkabı kombinleri

Lila rengi elbisenin altına gümüş gri ayakkabı kombinleri

Lila, lila Uyumu; Aynı renk elbiseye aynı renk ayakkabıya hiç demode demeyin. Aynı renk her renge uymaz belki ama lila rengi elbise kombinlerinde bunu muaf tutun ve korkmadan kombinleyin. Hatta lila rengi elbiseye makyaj tonlarını da gri ve ten rengine yakın gözlerinizi ön planda tutacak, mat rujlarla yaparak, elinize alacağınız şık bir çantayla kombininizi tamamlayın.

Lila elbisenin altına lila rengi ayakkabı
Lila elbisenin altına lila rengi ayakkabı

Lila Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Pantolon bluz kombinlerinde iki veya üç renk kullanım sağlanabildiğinden, ayakkabı seçme konusunda sıkıntı yaşamıyoruz. Fakat söz konusu tek renk elbiseler olunca uyum sağlanması şart haline geliyor. Güzel lila elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir, lila elbisenin altına ayakkabı görsellerimizle tarz kombinler oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Lila renk elbise kombinlerinde dantel detayına kim bayılmaz ki.. dantele her renk ayakkabıyı yakıştırabilirsiniz. Yani elbiselerinizde kumaşlar ve modeller çok önemlidir. hardal sarısı rengini lila elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir sorularınızda uygulayın.

BAKINIZ:Sarı İle Uyumlu Renkler

Lila rengi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir?

Lila rengi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir?

Ton sür tonda en yakıştırdığımız renklerin lila olduğunu söylemiştik. Lila rengi elbiselerinizin altına bir ton koyu renkte mora yakın tonlarda topuklu ayakkabılar seçerek kombin oluşturabilirsiniz.

yazlık elbise ayakkabı kombinleri

yazlık elbise ayakkabı kombinleri

Lila Elbise Ayakkabı Kombinleri

Uzun elbiselerin modası hiç bir zaman geçmez uzun elbiseler yaz kış kullanımı rahat, kadınların içinde kendini özgür hissettiği kombinlerdir. Uzun lila elbise ayakkabı kombinlerinde ince şeritli topuklu ayakabılar tercih ederseniz. Uzun elbisenin boyunuzu uzatmasına, bu topuklu ayakkabılarında uzun boylu görünmenize daha fazla katkı sağlamasına yardımcı olursunuz. Kış aylarında ise uzun lila elbise altına bordo bot kombini de tavsiyelerimiz arasında..

Lila elbisenin altına ayakkabı modelleri

Lila elbisenin altına ayakkabı modelleri

Elbise ayakkabı kombinlerinde çeşit içeriği baya genişlemekte. Lila elbise ayakkabı kombini yaparken, taba rengininde çok yakıştığını söylemek gerek , taba rengi sandaletlerle elbiselerinizi kombinleyebilirsiniz.

 

Lila rengi elbise abiye

Lila rengi elbise abiye

Şimdi size spor tarzın rahatlığında elbise altına ayakkabı kombini sunuyoruz. Şık elbiselerinizin altına da artık spor klasik tarzda topuksuz rahat ayakkabılar giyebilirsiniz. Bunları gözlük, çanta veya takılarla desteklemelisiniz.

elbise spor ayakkabı kombini

elbise spor ayakkabı kombini

Lila elbiselerinizin altına ayakkabı seçiminde iplikli günlük sandaletleri tercih edin. Günlük keten elbiselerinize yaz aylarında çok yakışacaktır.

lila elbisenin altına ne renk ayakkabı

lila elbisenin altına ne renk ayakkabı

Lila Elbise Ayakkabı Kombinleri

Tesettür giyimde günümüzde trend haline gele lila rengi elbiseye hangi renk şal gider konusuna da rahatlıkla beyaz renk diyeceğimiz gibi, altına da bu tonlara uyumlu gümüş gri topuklu terlik veya topuklu ayakkabı giymelisiniz.

uzun elbise ayakkabı kombini

uzun elbise ayakkabı kombini

Lila elbise ceket kombinleri de günümüzde iş kadınlarının özellikle favori kombini. Bu tarz kıyafetlerınizin altına ince topuk stiletto ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

lila rengi elbise ceket kombini

lila rengi elbise ceket kombini

Lila Elbiselerin bazı model ve kesimleri tam anlamıyla kırmızı halıda yürümeye değer nitelikte tasarlanmakta. Bu kadar şık ve tarz modellere basit ayakkabılar da yakışmaz tabii.. Bu yüzden lila rengine yakışan renklerde belirttiğimiz en yakışan içinden geçiş tonu beyaz rengi bu lila elbise altına ayakkabı olarak kullanın. Elbise ayakkabı kombinlerinde  beyaz yarım bot, ince topuklu şeritli beyaz ayakkabı veya önü kapalı tarz ayakkabılar ile çanta kombini yaparak stilinizi yansıtın.

Lila elbiseye hangi renk ayakkabı

Lila elbiseye hangi renk ayakkabı

Tavsiye yazımız: Gül Kurusu Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider?

RESİM GALERİSİ:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM