Modası Geldi !

Mandalla Burun Küçültme Nasıl Yapılır?

31.10.2022
8.689
Mandalla Burun Küçültme Nasıl Yapılır?Yüzünüzün nasıl göründüğü, burnunuzun şeklinden oldukça etkilenir. Büyük ve belirgin bir burun, güzelliğinize gölge düşürebilir ya da en azından fiziksel olarak sizi rahatsız edebilir. Aslına bakarsanız, pek çok efsaneye güzelliği ile konu olan Kleopatra, oldukça uzun ve büyük bir burna sahipti. Ve insanlar, hala onun güzelliği hakkında konuşmaya devam ediyorlar.
Ancak, bazı insanlar belirgin ya da büyük bir burunları olmasından hoşlanmıyorlar ve bunu istenmeyen bir özellik olarak görüyorlar. Burnunuzun nasıl göründüğü hoşunuza gitmiyorsa, onu daralttığını, düzleştirdiğini ya da yukarı kaldırdığını iddia eden bazı cerrahi olmayan yöntemler ve ev egzersizlerini denemeyi düşünebilirsiniz. Burnunuzu daha küçük göstermek için evde neler yapabileceğinizi öğrenmek için bu yazıyı okumaya devam edin!

Burun Küçültme Egzersizleri

Burun küçültme egzersizleri

Burun ameliyatı, kadınlar arasında en yaygın estetik cerrahi operasyonlardan biridir. Peki, ya basit burun küçültme egzersizleri ile daha ince bir burna sahip olmanızın mümkün olduğunu söylesek? Spor salonunda yapacağınız 1 saatlik bir egzersizden bahsetmiyoruz.
Göze çarpan burnunuzun görüntüsünün zaman içinde yavaş yavaş değiştirmek için evde yapabileceğiniz çeşitli burun küçültme egzersizleri vardır. Bunlar, daha ince ya da daha kalkık bir burna sahip olmanızı sağlayabilir. Ayrıca, terlemenize ya da cerrahi operasyonlara tonlarca para harcamanıza gerek kalmaz. Tabi ki, asimetrik bir burun için cerrahi bir operasyon gerekir. Ancak, gözünüze çarpan ufak bir sorunu belki de bu egzersizler ile çözebilirsiniz!

Burnunuzu Küçültmek İçin Egzersizler

Elinizin baş ve işaret parmakları ile burun köprüsünü tutun. Ardından, burun ucunu yukarı doğru ittirmek için diğer elinizin işaret parmağını kullanın. Daha sonra, üst dudağınızı aşağı doğru indirin ve işaret parmağınızla basınç uygulamak için serbest bırakın. Aynı işlemi toplamda 10 kez tekrarlayın ve bunu düzenli bir şekilde yapmaya devam edin.Mandalla Burun Küçültme Nasıl Yapılır? bu işlemlerle neden olmasın.

Burnunuzu İnceltmek İçin Egzersizler

Evde burun küçültme

Bu yapacağınız egzersiz, burnunuzun yan tarafındaki kasları güçlendirmenize de yardımcı olur. Tek yapmanız gereken, gülümsemek ve burun ucunu işaret parmağınızla ittirerek yukarı kaldırmaktır. Bu egzersiz ile etkili sonuçlar elde edebilmek için, aynı işlemi gün içerisinde 20-30 kez tekrarlamanız önerilir.
Yapabileceğiniz bir diğer egzersiz de; ağzınızla bir O şekli yaptıktan sonra, işaret parmağınızı kullanarak burun deliklerine doğru itmektir. Bu sayede, hala nefes almaya devam edebilirsiniz. Bu egzersizi günde birkaç kez tekrarlayarak bir süre sonra sonuçları görmeye başlayabilirsiniz.

Burun Küçültme Egzersizleri İşe Yarıyor Mu?

Burun küçültme egzersizleri

Burun küçültme egzersizleri, düzenli uygulandıklarında tıpkı yüz yogası gibi evde, cerrahi işlemlere gerek duymadan yapabileceğiniz ve etkili sonuçlar alabileceğiniz egzersizlerdir. Ancak burada, belirgin fiziksel sorunlardan bahsetmediğimizi de belirtelim. Daha kalkık ya da daha ince bir burun için, yukarıdaki egzersizler kesinlikle faydalı olacaktır. Peki, Mandalla Burun Küçültme Nasıl Yapılır? bu mümkünmüdür?

Mandalla Burun Küçültme

Mandalla burun küçültme

Açıkçası, bunu deneyerek daha küçük bir burna sahip olunabileceğini söylemek pek doğru değil. Hem, mandal nefes almanızı engelleyeceğinden bazı sorunlar da yaşayabilirsiniz. Onun yerine, burun küçültmek için özel olarak tasarlanan aparatlardan alabilirsiniz. Özellikle Uzak Doğu ürünleri satan çevrimiçi marketlerde bu tarz ürünler bulmanız mümkündür.

TAVSİYE YAZILARSaç Düzleştirici Tarak Kullanımı Ve Seçimi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Elif dedi ki:

    Ben deneyece ğim❤️

    1. Ecem dedi ki:

      oldu mu

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu