Modası Geldi !

Mavi Pantolon Üstüne Ne Renk Gider?

05.01.2023
147
Mavi Pantolon Üstüne Ne Renk Gider?Mavi Pantolon Üstüne Ne Renk Gider?

Daha otoriter görünmek istiyorsanız giyebileceğiniz en iyi rengin mavi olduğuna dair eski bir atasözünü muhtemelen duymuşsunuzdur. Ancak ister bir CEO ister bir öğretmen olun, pantolonunuzun rengi de insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Örneğin, mavinin daha koyu tonları ciddi bir kişilik ve daha muhafazakar bir tarzla ilişkilendirilir. Bu arada, daha açık tonlar gençlik ve hatta bazı durumlarda oyunculukla ilişkilendirilmiştir – ancak tüm açık maviler tam olarak aynı değildir! Peki en sevdiğiniz kot pantolonunuzla hangi renk tonunun iyi gideceğini seçmenin en iyi yolu nedir? Biraz ilham almak için okumaya devam edin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Saks Mavisi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?

Mavi renge hangi renk uyar erkek?

Mavi renge hangi renk uyar erkek?

Açık Mavi Pantolon Kombinleri

Açık mavi ilkbahar ve yaz aylarında giymek için harika bir renktir. Açık mavi pantolonlar beyaz veya krem gömleklerle, kahverengi ayakkabı ve kemerlerle ve kravat ve cep mendili gibi bej aksesuarlarla iyi gider. Örneğin:

  • Kahverengi ayakkabı + açık mavi gömlek + açık mavi kravat = Harika bir görünüm!
  • Beyaz tişört + lacivert blazer + açık mavi pantolon = Bir başka harika kombinasyon!
Mavi pantolonun üstüne hangi renk olur?
Mavi pantolonun üstüne hangi renk olur?

Mavi kot pantolonun altına hangi renk ayakkabı

Mavi renk çok yönlüdür ve birçok farklı renkle eşleştirilebilir. Aslında, birçok insan mavinin hemen hemen her şeyle iyi gittiğini düşünür. Mavi kot pantolonları her yerde giyebileceğiniz doğrudur, ancak onları diğer öğelerle eşleştirirken aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır.

Bu yazıda, bir sonraki kıyafetiniz için mükemmel parçaları nasıl seçeceğinizi öğreteceğiz!

koyu mavi pantolon üstüne hangi renk gömlek gider

koyu mavi pantolon üstüne hangi renk gömlek gider
Kraliyet mavisi pantolonlar çoğu renkle harika görünür. Kraliyet mavisi bir pantolonu kırmızı, sarı, yeşil, turuncu, turuncu, mor ve siyah ile eşleştirmeyi deneyin. Kraliyet mavisi kot pantolonunuzu beyaz veya krem ve siyah ile de eşleştirebilirsiniz.

Mavi ile uyumlu renkler

Mavi ile uyumlu renkler

Hangi renkleri giyeceğimi nasıl bilebilirim?

Renk teorisinin nasıl işlediğini öğrenmenin en iyi yolu deney yapmaktır. Sevdiğiniz iki rengi seçerek başlayın (kırmızı ve sarı gibi) ve sonra size uygun bir şey bulana kadar bunları farklı şekillerde karıştırmayı deneyin!

Koyu Mavi Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Koyu mavi pantolonlar iyi gider:Mavi ile uyumlu renkler.

  • Krem veya fildişi, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında.
  • Siyah ve gri, özellikle kışın.
  • Kahverengi, özellikle sonbahar ve kış aylarında.
  • Kırmızı, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında.
Mavi pantolon kombinleri erkek

Mavi pantolon kombinleri erkek

Seçeceğiniz renk, pantolonunuzun tonuna bağlı olmalıdır.
Bir çift koyu mavi pantolon giydiğinizde, koyu renkli bir gömlek seçmeyin. Bunun yerine açık bir renk tercih edin. Pantolonunuzun tonu açıksa, bu seçeneklerden birini deneyin:

  • Beyaz bir gömlek takımınızı aydınlatmaya ve çok kasvetli görünmesini engellemeye yardımcı olacaktır.
  • Kırmızı veya pembe bir gömlek, duruma ve gün içindeki programınızın geri kalanına nasıl uyduğuna bağlı olarak (örneğin, işten sonra bir şeyler içmek için arkadaşlarınızla buluşacaksanız) daha resmi bir görünüme biraz eğlence katabilir.

Sonuç olarak, mavinin birçok farklı tonu vardır ve hepsi de harika görünür. Önemli olan pantolonunuz için doğru renk tonunu bulmaktır. Örneğin, eğer açık mavi ya da kot pantolonsa, siyah ayakkabılar bu renklerle iyi uyum sağlayacaktır çünkü hem bu renklerin tonuna uyarlar hem de dikkati dağıtmayacak kadar koyu olurlar (çünkü unutmayın: koyu renkler her zaman açık renklerden daha fazla göze çarpar!) Ancak koyu mavi ya da lacivert gibi daha koyu bir renk tonuysa, beyaz ya da gri spor ayakkabılar daha iyi görünecektir çünkü beyaz/gri ayakkabılar daha az kontrasta sahiptir.

EN ÇOK OKUNANLAR: 

RESİM GALERİSİ :Mavi Pantolon Üstüne Ne Renk Gider?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu