Modası Geldi !

Oduncu Gömleği Modası-Oduncu Gömlek Kombinleri

21.01.2023
147
Oduncu Gömleği Modası-Oduncu Gömlek KombinleriOduncu Gömleği Modası günümüzde en tercih edilen parçalardan olmaya başladı. Oduncu gömlek kombinleri kış aylarının ve bahar geçidi olan aylarda bile kullanılabilir. Oduncu gömlek erkek kombinleri oluştururken bir kot pantolonla ve bir beyaz tişörtle en kolay şekilde hazırlanabilirsiniz.
Oduncu gömlek moda mı? derseniz hemen hemen her sezon modası geçmeyen bir parça diyebiliriz. En iyi oduncu gömlekleri kombinleri için yazımızı okumaya devam edin.

İLGİLİ YAZILAR: Kareli Gömleğin Altına Ne Giyilir Erkek

Oduncu gömleği kombinleri

Oduncu gömleği kombinleri

Oduncu Gömleği Kombinleri
Oduncu gömleği erkek kombinleri, kışın vücudunuza iyi oturan bir skinny veya düz kot pantolon, klasik bir takım elbise ile altına giyeceğiniz bir botla tercih edebilirsiniz.

Oduncu gömlekler erkeklerde çekici bir hava kattığından oduncu gömleğin altına ne giyilir? diye düşünürseniz çok abartı olmayan renklerde düz bir tişört en ideal seçenektir.

Oduncu Gömleği Modasında kışlık gömleğin altına ne giyilir? derseniz de mutlaka yarım balıkçı yaka kazaklar kombininiz için en iyi uyumdur.

Oduncu gömleği neyin üstüne giyilir?

Oduncu gömleği neyin üstüne giyilir?

Oduncu Gömlek Modelleri
Oduncu gömleği mavi, siyah ve desenli olarak sık tercih edilen renkleri bulunur.

Jean bir pantolon, belki bir yün ceket ve süet ayakkabı düşünün. Derinlik yaratmak için bu dokuları uyum içinde kullanın.

Daha spor bir kombin oluşturmak için kalın oduncu gömleği erkek modellerinden bir gömlek ile spor bir ayakkabı ve rahat bir kargo pantolonu yeterlidir.

Sonbahar ve kış aylarında, tişörtünüzü ince bir yuvarlak yaka tişört ile kombinleyin. Gömleğin ekose deseni varsa büyük logolardan veya baskılardan kaçının çünkü başka hiçbir şeyin dikkat çekmek için savaşmasını istemezsiniz. Ekstra havadar olması için kolları da kıvırarak kullanın.

Oduncu gömlek altına ne giyilir

Oduncu gömlek altına ne giyilir

Oduncu gömleği hangi aylarda giyilir?

Hafta sonu kombinlerinde çok fazla düşünmek zorunda kalmadan tekrar giyebileceğiniz kıyafetlere sahip olmak iyidir. Boş günlerinizde hazırlanma zahmetini ortadan kaldırır ve bu da değerli çalışmama sürenizden daha fazla tasarruf etmenizi sağlar. Oduncu gömleği modelleri de bu parçalardandır.

Niye oduncu gömleği
Niye oduncu gömleği

Bu gömlekler çoğunlukla ekim, kasım, aralık , ocak ve şubat aylarında kalınlık derecelerine göre giyilebilir.

Oduncu gömleği neyin üstüne giyilir? sorusuna tişört, balıkçı yaka kazaklar, sizi saran trikolar ve bluzlar diyebiliriz.

EN ÇOK OKUNANLAR:

RESİM GALERİSİ : Oduncu Gömleği Modası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu