Modası Geldi !

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

06.03.2023
409
Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kimlere Yakışır?Önü Uzun Arkası Kısa Saç modellerini incelerken Yuvarlak yüzler için saç kesimi nasıl olmalı? Kısa saç yakışır mı nasıl anlarım? Pixie saç modeli kime yakışır? Uzun yüzler nasıl saç kestirmeli? gibi soruların da cevabını bulabileceksiniz.

En güzel kısa saç modeli
En güzel kısa saç modeli

Öncelikle Arkası Kısa Önü Uzun Saç Modelleri Nasıl Yapılır? Kimlere Yakışır?

Saçlarınızın keskin bir biçimi bitmesi ile öne çıkan yüzlerin gölgesinde kendinizi görmenizi isteyecektir. Kaba yapılara sahip olan bu tip insanlar, örneğin sert ve uygun saç modellerine uygun olabilir.
Yuvarlak bir yüzünüz varsa, onu olduğundan daha geniş gösteren modellerden kaçınmalısınız. Ayrıca, yüzünüzü daha büyük göstereceğinden, başınızın üstünde veya önde kakül veya katmanlı stillerden de kaçınmalısınız. Bunun yerine, kısa kenarları ve sırtı olan stilleri veya alnınızı tamamen kapatan uzun bir saçağı seçin.

Oval şekilli bir yüzünüz varsa, çoğu saç stilini kullanabilirsiniz, ancak bunların kafanızın kenarlarını genişletmemesi önemlidir. Başınızın üst kısmını olduğundan daha geniş gösteren modellerden de kaçınmalısınız çünkü bu yüzünüzü olduğundan daha uzun gösterecektir.

Kare bir yüzünüz varsa, kaküllü veya üstte katlı saç modellerinden kaçınmalısınız çünkü bunlar yüzünüzü olduğundan daha küçük gösterecektir. Bunun yerine, kısa kenarları ve sırtı olan veya yüzünüzün ön kısmında uzun bir saçak olan stilleri seçin deriz. Detaylar için incelemeye devam edin..

İlginizi Çekebilir: Punk Saç Modelleri 2023 Yeni Trend

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Önü uzun ve arkası kısa saç modelleri her yaş grubuna uygundur.

Öncelikle saçların önü uzun olmasına dikkat edilmelidir. Saçların uzun olmasına rağmen önüne yansıyan arkadan biraz daha az saç olması gerekir. mesela; saçların önünün yaklaşık 5 cm kadar kesilmesi gerekmektedir. Bu şekilde saçların maksimuma ulaşması elde edilmiş olur. Bu model sadece patlamalar için değil, genel olarak her yaş grubu için uygulanabilir.

Önü uzun arkası kısa saç modelleri

Önü uzun arkası kısa saç modelleri

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Saçınız söz konusu olduğunda birçok seçeneğiniz var. Peki ya her şeyi basit tutmak ve yine de harika görünmek istiyorsanız? İşte kısa saçlı kadınlar için doğal varlıklarınızdan en iyi şekilde yararlanacak en iyi saç kesimlerinden bazıları.

Kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri
Bob, saçları ne kadar uzun veya kısa olursa olsun herkese uyan klasik bir kesimdir. Güçlü bir çene hattını veya güçlü elmacık kemiklerini göstermenin harika bir yolu ve o kadar çok şekilde şekillendirilebilir ki bundan asla sıkılmazsınız.

Kalın bukleleriniz varsa ve az bakım gerektiren bir şey istiyorsanız, perçemli bir peri kesimi yapmayı deneyin. Bu stil, o muhteşem bukleleri göstermeye devam ederken yüzünüzü güzel bir şekilde çerçeveleyecek!

Önü uzun arkası kısa saçlar

Önü uzun arkası kısa saçlar

Kısa saç kimlere yakışır?

Uzun yüzler için en iyi saç modelleri ile tarzınızı güncelleme zamanı. Uzun bir yüzünüz olsa bile bu kısa saç modelleri ile harika görünebilirsiniz. İşte uzun yüzler için favori kısa saç modellerimizden bazıları:

1. Kaküllü ve katlı kısa saç: Uzun bir yüzünüz varsa ama çok kısa saç kullanmak istemiyorsanız, bu mükemmel bir seçenek! Bakımı kolaydır ve kadınsı görünmeye devam ederken saçınızı yüzünüzden uzak tutar.

Önü uzun arkası kısa

Önü uzun arkası kısa

2. Uzun bob: Uzun bob, tüm yaygara olmadan daha uzun saç hacmini isteyen herkes için harika bir seçenektir! Az bakım gerektiren ancak yine de hareketli bir şey istiyorsanız, işte bu!

3. Pixie Cut: Bu klasik tarz, muhteşem elmacık kemiklerini göstermek isteyen herkes için mükemmel! Daha kısa uzunluk, kimsenin başka bir şeyin dikkatini dağıtmamasını sağlayacaktır – sadece o muhteşem gözlere bakacaklar

4. Uzun peri kesimi: Peri kesiminin bu versiyonu, gerçekten kalın saçları olan ve onları ağırlaştırmayacak bir şey isteyenler için mükemmeldir.

RESİM GALERİSİ : Önü Uzun Arkası Kısa Saç

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu