Modası Geldi !

Örgülü Topuz Modelleri 2021

Örgülü Topuz Modelleri 2021

Örgülü topuz modelleri 2021 başlıklı yazımızda örgülü topuz hakkında bilmeniz gereken minik detaylar paylaşacağız. Topuz modelleri arasında yer alan örgülü topuz her türlü ortamda kullanabileceğiniz rahat saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. En güzel saç modelleri denilince akla gelen örgülü topuz günlük kombinlerden düğün kombinlerine kadar rahatlıkla kullanılan bir saç modelidir.

Örgülü Topuz Modelleri 2021

Örgülü topuz denilince akla dağınık topuz ilk sırada gelmektedir. Dağınık topuz dışında ense topuzu, düz topuz klasik topuz modeli gibi modelleri de vardır.

İkili örgülü topuz

Saçlara farklı bir hava ve görünüm kazandıran örgülü dağınık topuz ile her türlü ortamda dikkat çekici saç modeline sahip olabilirsiniz. Saç örgü modelleri arasında yer alan dağınık topuz nasıl yapılır gelin birlikte görelim.

Örgülü Dağınık Topuz

Son zamanların gözde saç modelleri arasında yer alan örgülü dağınık topuz ile romantik özgüvenli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tabii en güzel saç modelleri için kıyafet, içinde bulunacağınız ortağım ve yüz tipi uyumu olması gerektiğini de unutmayın.

Taç örgülü topuz

Taç örgülü dağınık topuz

Eğer oval, yuvarlak, köşeli ve kare bir yüze sahipseniz örgülü dağınık topuz modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hemen hemen tüm yüz şekline uygun bir topuz modeli mutlaka vardır. bu nedenle saçlarınıza örgülü topuz yapmaktan asla vazgeçmeyin. Saç örgü m örgülü dağınık topuz modellerinde çok daha güzel bir görünüm için saç aksesuarları kullanabilirsiniz.

Örgülü Dağınık Topuz Yapımı

Trend saç modelleri arasında yer alan ve olmaya devam edecek olan dağınık örgülü topuz modeli için topuzun yerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Örneğin ense topuzu, normal topuz ve yüksek topuz yapabilirsiniz. Saç topuzu yapacağınız yeri belirledikten sonra saçlarınızı o kısımda bağlayarak geride kalan kısımları  normal saç örgüsü ile örmeniz gerekmektedir.

Örgülü topuz

Ardından tel toka ile veya lastik toka ile topuz şekli vererek  örgülü topuz işlemini bitirebilirsiniz. Yaptığınız örgülü topuz modelinin örgülü dağınık topuz olması için saçların yanlarından, ön kısmından ve erkek kısmından ince ince saç tutamları çıkarmalısınız.

Örgülü topuz modellerinden derlediğimiz görselleri daha fazla ayrıntı için aşağıdaki resim galerisinde sizlere sunuyoruz.

Foto Galeri: Örgülü Topuz Nasıl Yapılır?

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu