Modası Geldi !

Pembe Koltuk Takımına Uygun Perde

06.10.2021
268
Pembe Koltuk Takımına Uygun Perde

Pembe her kadının küçüklükten beri mutlaka favori olmuş renklerinden biridir. Zamanla ev döşemelerinde bu sıcak pembe koltuk takımı ve ev dekorasyonlarında da kullanmayı düşünmüşte olabilirsiniz.  Pembe koltukları tek başına tamamlamak uygun olmaz, pembe ile uyumlu renkler skalası oldukça geniştir. Bu uygun renkleri Pembe Koltuk Takımına Uygun Perde parçasında kullanmak en doğru tasarımlardan biri olur. Daha sonrasın da ise Pembe koltuklara ne renk duvar kağıdı sorusunu düşünmenizi öneririz. Sizlere Pembe Koltuğa Hangi Renk Fon Perdeden tutun da birçok detay hakkında bilgi vereceğiz.

İlginizi Çekebilecek Yazımız : En Güzel Abajur Modelleri

Pembe koltuğa hangi renk fon perde

Pembe koltuğa hangi renk fon perde

Pembe Koltuğa Hangi Renk Fon Perde

Sıcak ve yumuşak renk sevenler için pembe evin hangi parçasına konulursa konulsun, sempatik ve hoş görüntü sergileyecektir. Pembe koltuk kombinleri oluştururken dikkat etmeniz gereken şey odanızı aşırı bir pembe sirkülasyonuna uğratmamanız. Pembe turkuaz uyumu, pembe gri uyumu veya pembe mint yeşili uyumu ile ikili koltuk kombini yapabilirsiniz.

Pembenin tonlarını mesela pudra rengi oda dekorasyonu, gül kurusu rengi koltuk takımı bunların tamamında kullanabileceğiniz Pembe koltuklara hangi renk perde sorusununda cevabı fon perdeler;

  • Mint Yeşili
  • Turkuaz
  • Krem
  • Bej
  • Kahverengi
  • Gri
  • Füme
  • Antrasit
  • Ton sür ton geçişler olabilir.
Pudra rengi koltuğa uygun fon perde

Pudra rengi koltuğa uygun fon perde

 

Pembe koltuk takımına uygun fon perde seçiminde açık tonları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Günümüzde de trend olan renk uyumlarından bej fon perdeler veya pembe koltuğa gri yastık kullanıp, gri ve pembe ikilisinden oluşan fon perdeler de tercih edebilirsiniz.

Pembe gri uyumu

Pembe gri uyumu

Pudra Pembe Koltuk Takımı Ve Ev Dekorasyonları

Salon takımlarınızda pembe rengi çok fazla kullanmaktan yana değilseniz, yani modası geçer diye cesarette edemiyorsanız, köşe takımlarında mutlaka bu fikrinizi uygulayın deriz. Köşe takımının olduğu odalar biraz daha küçük ve daha yakın sıcak köşeler olduğundan bu renk tam odanıza uygun olabilir.

Pudra pembe koltuk dekorasyonunda aksesuarlar önem kazanır. Eğer odanızı modernleştirmek istiyorsanız, klasik bir tablo çok abes durabilir.

Eğer odanız klasik olacaksa da rengarenk bir portre veya spor raflar, spor görünüm kitaplıklar uymayabilir.

Pembe koltuğa ne renk yastık

Pembe koltuğa ne renk yastık

Modern tarzda kombinasyonlar için, pudra koltuğa mavi perdeler, yani bir ton daha koyulukta mavi fonlar uygun olur. Ayrıca  Açık Pembe Koltuğa Hangi Renk Perde, Somon Rengi Koltuk Takımına Uygun Perde takımları daha çok spor kesim durmaya mecbur renkler olarak gözükmektedir.

Modern tasarımlarda pembenin koyu veya pastel tonlarını tercih edin ve aksesuar hatta yastıklarda bile geometrik desenler kullanın.

Pembe mavi uyumu

Pembe mavi uyumu

Pembe İle Uyumlu Renkler

Uyumlu renkler her zaman işe yaramıştır. Fakat bazen uyumsuzluğun uyumu diye de bir konu vardır modada.. Sizde içinizdeki capcanlı renkleri birleştirmek, herkesten farklı olmak ve kalıcı olmak isterseniz bunu iki şekilde yapabilirsiniz.

Birinci seçenek, ton sür ton uyumu ile naif soft renklerde yastıklar ile geçişler yapabilir. Duvarınızın rengini de pembeye boyayarak (Çok boğucu olmayan renk geçişlerinde) bunu yapabilirsiniz. Renkli halılar, küçük objeler sizlere yardım edecektir.

Pudra pembesi dekorasyonu

Pudra pembesi dekorasyonu

İkincisi ise Pembe koltuğa fon perde de olmaz diyebileceğiniz fıstık yeşili fon perdeler, antrasit duvar renkleri hatta kırmızı yastıklar.. Aslında bir bütün olarak bakıldığında gayette farklılık içerisinde bir Pembe oturma odası dekorasyonu oluşturulabilir. Bu renkler canlı olduğundan pembenin biraz daha canlı tonlarını kullanın.

Pembe oturma odası dekorasyonu

Pembe oturma odası dekorasyonu

RESİM GALERİSİ : Pembe Koltuk Takımına Uygun Perde

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu