Modası Geldi !

Röfle Renkleri

28.08.2020
447
Röfle Renkleri

Röfle renkleri; saç kesimi ve saç renkleri kadınların dünyasında güzellik kriterler arasında yer almaktadır. Modası geçmeyen saç uygulamaları arasında röfle modelleri gelmektedir. Saçlara mükemmel bir ışıltı, canlılık ve gösteriş kazandıran röfle hakkında en çok merak edilen şey röfle renkleridir. Bugün röfle renk kataloğu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Röfle Renkleri

Her yaşta bayanın kullanabileceği röfle modelleri ve renkleri hakkında merak edilen şeyleri içeriğimizde bulabilirsiniz. Kızıl, kumral, siyah, kahverengi veya sarı, saçlarınız hangi renk olursa olsun saçlarınıza uyum sağlayacak, güzelliğine güzellik katacak röfle renkleri mutlaka vardır.

Platin Röfle

Röfle her saça uygulanmaktadır ancak sarışın bayanların en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer almaktadır. Röfle renklerinin kataloğu incelemesi ile platin röfle renklerinin sayısının fazlalığını görüyoruz.

Platin röfle

Günümüzde saçların tamamının aynı renk olması demode olarak biliniyor. Bu nedenle hemen hemen her yaşta bayan az da olsa saçlarında ışıltı görmek istiyor. Platin röfle yaz döneminde çok tercih ediliyor gibi görünse de, kış döneminde kullananların sayısı da oldukça fazladır. Saçlarınızda film yıldızı ışıltısı olsun istiyorsanız platin röfle renkleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Işıltılı Bakır Röfle

Bakır Röfle

Son dönemlerde bakır röfle sevilerek kullanılıyor. Siyah saça bakır röfle yaptırabileceğiniz gibi kestane ve kumral saçlarınıza da bakır röfle yaptırabilirsiniz. Yaz sezonunda bakır en açık tonlarını kullanırken kış sezon bakır röflenin koyu tonlarını kullanabilirsiniz.

Gümüş Röfle Renkleri

Modern saç renkleri arasında yer alan gri saç modelleri dikkat çekici tasarımları ile öne çıkmaktadır. Küllü gümüş röfle usta kuaförler tarafından uygulandığı zaman en güzel şekli ile kullanıma hazır hale gelecektir.

Gümüş Röfle

Mantar Kahvesi Röfle

Mantar rengi saçlarda trend haline gelmiş bulunuyor. Saçlarda doğal ve çok boyutlu görünüm için mantar kahvesi röfle uygulaması yaptırabilirsiniz. Bu uygulama ile saçlarınız her zamankinden daha havalı ve daha ışıltılı görünecektir.

Mantar Kahvesi Röfle

Çilek Balı Röfle

2020 sezonunda öne çıkan saç röfle renkleri arasında olan çilek balı çok beğenildi ve çok sayıda hanım’ın güzelliğine güzellik kattı. 2021 sezonunda da çilek balı tonlarında röflenin trend olacağı şimdiden belli.

çilek balı röfle

Sizde trend saç renkleri arasından seçim yapmak istiyorsanız çilek balı röfle ile saçlarınıza ışıltı kazandırabilirsiniz.

Röfle yapımı işleminden önce ten renginize uyum sağlayacak tonu bulmanız gerekmektedir. Bu bilgiyi kuaförünüz ile fikir alışverişi yaparak sağlayabilir. Ten renginiz de uyumlu röfle ile çok daha güzel ve alımlı görüneceğinize emin olabilirsiniz.

En güzel röfle rengi hakkında daha fazla fikir arıyorsanız sizler için 2021 sezonundan derlediğimiz röfle renk kataloğu görsellerini inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Röfle Rengi Kataloğu

 

 

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu