Modası Geldi !

Saç Renk Trendleri 2021

03.09.2020
1.064
Saç Renk Trendleri 2021

Saç Renk Trendleri 2021;  Saç rengi kadın için çok önemlidir. Çünkü alımı, güzelliği ön plana çıkarmaktadır. Doğru saç rengiyle en ideal ve hoş görünüme kavuşabilirsiniz. Doğru saç rengini yapmak için teninize uygun rengi seçmenizin yanı sıra trend renklerden tercih yapmanız da ayrıca önem taşımaktadır. İşte, 2021 saç rengi trendleri…

Saç Renk Trendleri 2021

Kızıl: Kızıl her zaman kadınların gözde saç rengi olmuştur. Kızıl saç rengi ile güzel ve hoş görünebilirsiniz. Ama kızılın kadında ön palana çıkardığı en önemli etki ise seksilik olmakta.

En güzel saç rengi

Kızıl kadını seksi ve çekici göstermektedir. Bilhassa beyaz tenlilere ve renkli gözlülere yakışacak olan kızıl, hızlı akan bir renk olduğu için bakımı da zor olan bir renktir.

Gri: Gri 2021 yılının en trend saç renkleri arasında bulunuyor. Gri saç rengi için esmere, sarışına, kumrala gibi bir kısıtlama yapamıyoruz. Çünkü doğru kullanıldığında her tende gayet güzel duruyor. Cesur bir renk olan griyi boyatmak cesaret istediği, o saçla gezmekte cesaret istiyor. Çünkü gri saç rengi alışılagelmişin dışında olan bir saç rengidir ve bir ortamda direk dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

Em Güzel Saç Renkleri

Şeftali Pembesi: Şeftali pembesi de 2021 yılının en trend renkleri arasında yerini alıyor. Şeftali pembesinin bu kadar çok kullanılamamasının en büyük sebebi zor ve sıkıntılı bir renk olmasıdır. Şeftali pembesi yalnızca beyaz tenlilere yakışabilecek bir renktir. Esmer ve kumral kadınlar şeftali pembesi saç rengini tercih edemeyeceklerdir.

Farklı saç renkleri

Bal Köpüğü: Bal köpüğüyse sıradanlığın dışında olup, dikkat çekmeyen bir saç rengidir. Bal köpüğü saç rengi hem beyaz tenliler tarafından, hem de kumrallar tarafından gayet güzel taşınmaktadır. Bal köpüğü saç rengi farklı tonlarda kullanılarak esmer ve beyaz tenlilere yakışacaktır.

Bal köpüğü saç rengi tercih eden beyaz tenli bayanların devamlı makyaj yapması gerekecektir. Aksi taktirde yüzlerinde bir solgunluk hakim olacaktır. Bal köpüğü tercih eden kumralların ise ten rengi olduğundan daha açık renkte görünecektir

Çikolata Kahve: Çikolata kahve 2021 yılının en trend renkleri arasında bulunuyor. Ayrıca tüm tipteki tenlerin uyum sağlayabileceği çikolata kahve kendini ortak renk olarak gösteriyor. Çikolata kahve saç rengi hem beyaz tenliler, hem esmerlere, hem de kumrallara uygulanabilir.

Galeri: Bu Senenin Saç Rengi

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu