Modası Geldi !

Siyah Elbise Kırmızı Ayakkabı Kombinleri

17.03.2020
112
Siyah Elbise Kırmızı Ayakkabı Kombinleri

Siyah elbiseler, pek çok farklı renkte parça ile kombinlenebilir ve günün her saati kullanılabilir. Her kadının gardırobunda olması gereken kıyafetlerin başında gelen siyah mini bir elbiseyi, farklı tarzda ayakkabı ve çanta kombinasyonları ile kombin ederek; bir öğle yemeğinde, bir akşam yemeğinde ya da davetlerde kullanabilirsiniz. Burada kilit nokta, siyah elbisenizi hangi renk ve tarzda ayakkabı ve çantalar ile kombinlediğinizdir.

Siyah elbisenizi, gideceğiniz ortama uygun parçalar ile tamamlamanız gerekir. Daha şık bir görüntüye ulaştırmak isterseniz, klasik tarzda parçalar tercih etmenizi öneririz. Gündelik kullanım için ise, dolgu topuklu ayakkabı gibi daha modern seçenekleri ve hatta spor ayakkabıları kullanabilirsiniz. Bu yazıda, siyah elbise ile birlikte en çok kullanılan parçalardan biriyle, kırmızı ayakkabılarla nasıl kombin edebileceğinizden bahsedeceğiz!

Siyah Elbise Kırmızı Ayakkabı İle Nasıl Kombin Edilir?

Kırmızı topuklu ayakkabılar, davet ve düğün gibi organizasyonlarda kadınların sıkça kullandıkları parçalardan biridir. Neon kırmızıdan bordoya, zengin bir ton seçeneği sunan kırmızıyı, elbisenizin tarzına göre seçerek ayakkabı seçiminde kullanabilirsiniz. Bu bölümde, siyah elbise kırmızı ayakkabı kombinlerinden bazılarına yakından göz atacağız…

Siyah elbise altına kırmızı ayakkabı

Kırmızı ayakkabı ve çantalar, siyah elbise ile birlikte kullanılabilir. Davete katılacağınız siyah elbiseniz, özellikle de yırtmaç gibi detaylar olduğunda ayakkabı da dikkat çekici hale gelir. Bu noktada, kırmızı gibi cesur bir seçim yaparak kombininizin etkisini arttırabilirsiniz.

Siyah elbise nasıl kombinlenir

Siyah elbiseyi günlük hayatta kullanacaksanız, ayakkabı ve çanta seçiminde cesur seçenekler yerine daha klasik seçimlere yönelmenizi öneririz. Kırmızı, fazlasıyla dikkat çekici bir renk olduğundan, kırmızının bordoya kaçan tonlarını tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Daha koyu kırmızı tonları, siyah elbisenizi tamamlamak için iyi bir seçenek olacaktır.

Kırmızı topuklu ayakkabı kombinleri

Kırmızı topuklu ayakkabılar, davetlerde en çok karşılaştığımız renklerden biridir. Mini ya da mini siyah bir abiye elbise tercih edecekseniz, onu biraz daha renklendirmek ve hareketlendirmek için kırmızı topuklu ayakkabılardan yardım alabilirsiniz.

Şimdi de, gelin isterseniz siyah elbise kırmızı ayakkabı kombinleri ile hazırladığımız galeriye birlikte göz atalım!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞