Modası Geldi !

Siyah Göze Hangi Renk Lens Olur?

21.10.2020
1.834
Siyah Göze Hangi Renk Lens Olur?Siyah göze hangi renk lens olur başlıklı yazımızda siyah gözlerden sıkılıp da başka renkleri denemek isteyenlere en doğru tercih için iyi fikirler vereceğiz. Siyah koyu renk bir göz olduğu için seçtiğiniz birçok renk kullanım aşamasında göz renginizin koyuluğu nedeni ile tam rengini vermeyecektir. Hayalini kurduğunuz göz rengi için dikkatli seçimler yapmalısınız.

Siyah Göze Hangi Renk Lens Olur?
Siyah göz rengine ela ve bal rengi  gibi açık renk lenslerin uyum sağlamayacağını tam tutmayacağını belirtmeliyiz. Siyah göze hangi lens gider sorusunda en dikkat çekici cevap mavi lens olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siyah göze ne renk lens olur

Siyah Göze Mavi Lens

Siyah göze hangi lens gider sorusunun cevabı düğün için yapacağınız etkili ve dikkat çekici kombin yapımına benzer. Doğru lens rengini bulamadınız mı sonuç tam bir fiyaskodur. Hele ki göz renginiz renk taşıması konusunda zorlayıcı bir renk olan siyah ise.
Maviş maviş gözleriniz olsun istiyorsanız mavinin tonunu iyi belirlemeniz gerekmektedir. Zira doğru mavi renk tonunu bulamazsanız mavi yerine lacivert gibi görünen gözler sizi bekliyor demektir.

Siyah göze en çok yakışan mavi lens gözünüzün koyu tonuna göre mavi renk lens seçmelisiniz. Siyah gözler için mavinin açık tonlarında lens tercihi size daha doğal bir görünüm kazandıracaktır.

Siyah göze yakışan lens renkleri

Yeşil Lens

Siyah göze yeşil lens kullanacaksanız gözünüzün koyuluğunu kamufle edecek bir ton seçmelisiniz. Sizin için en doğrusu olacağına inandığımız yeşilin birçok tonunu bir arada barındıran yeşil opak lens kullanımı altta kalan koyu renk gözlerinizi kamufle edecektir.
Bahsettiğimiz lenslerde renkler yeşilden sarı ve gri geçişlerle yumuşatılarak daha doğal bir görünüm kazandırılmaktadır

Gözüme Hangi Renk Lens Yakışır?

Zeytin gibi simsiyah gözlere sahipseniz ve bu renkten sıkıldıysanız uzun süre kullanacağınız doğru lens seçimini mutlaka deneyimli kişilerle değerlendirmelisiniz. Siyah göze lens kullanan kişilerin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Siyah göze hangi lens gider sorusunun cevabını paylaştık. Kahverengi gözlere sahipseniz kahverengi göze lens seçimi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki galeriyi inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri : Siyah Göze Hangi Lens Gider?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu