Modası Geldi !

Siyah Saça Hangi Lens Yakışır?

27.10.2020
681
Siyah Saça Hangi Lens Yakışır?

Siyah saça hangi lens yakışır? Farklı renklerde renkli lensler göz rengini farklı yapmak ve kendisini farklı bir görünüme kavuşturmak isteyenlerin tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. Her göz renginin kendisine yakışan saç rengi ve ten rengi vardır.

Kahverengi saça hangi lens sorusu ile siyah saça hangi renk lens sorusunun cevabı farklılık arz etmektedir. Siyah saça yakışan lensler arasında mavi lens ve yeşil lens gelmektedir. Konunun detaylarını gelin birlikte görelim.

Siyah Saça Hangi Lens Yakışır?

Kendisine uygun lens seçimi yapabilmesi için saç rengi ve ten rengi ile uyum yakalanması gerekmektedir. Göz rengi tabanınıza uygun lens bularak daha dikkat çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Siyah saç mavi lens

Siyah Saç Mavi Lens

Mavi lens tercih ederken doğal görünümlü kaliteli bir lens tercih etmelisiniz. Göz rengi koyu kahve olanlar parlak mavi lens kullanarak göz rengini tamamen kapatabilirler. Siyah ve koyu kahverengi gözlerde ise mavi lens kullanımı gözlerinizin lacivert gibi görünmesine neden olacaktır. Bunun için koyu renk gözlerde doğru mavi tonlu bulmanız gerekmektedir.

Siyah saçlara kahverengi, ela ve bal rengi gözlere sahipseniz mavi lensin her tonunu kullanabilirsiniz.

Siyah Saça Yeşil Lens

Yeşil lensler doğal görünüm kazandırması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Dünyada üretim ve kullanım olarak yeşillensin ilk sırada olduğunu görüyoruz.  Yeşil lens ela ve kahverengi gözlerde mükemmel uyum sağlayarak doğal bir görünüm yakalamanızı sağlamaktadır.

Siyah saça yeşil lens

Göz taban renginiz ile uyumlu yeşil renk lens kullanarak çok daha zarif ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Esmere Hangi Renk Lens Yakışır?

Esmere hangi lens yakışır sorusunun cevabı olarak ilk söyleyeceğimiz şey siyah ve bal rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok koyu esmerlerde mavi lens ve yeşil lens çok hoş durmamaktadır.

Esmere yakışan göz lensleri göz rengi ve saç rengi ve nedeni ile dikkatli seçilmelidir. Esmerlere hangi renk lens yakışır sorusunda yeşil ton ve ela lensler ile çekici bir görünüm kazanacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Kullanacağınız yeşil lens ise ela’ya dönük olmalıdır.

Siyah saça yakışan lensler hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplamaya çalıştık. Görsel ayrıntı isteyenler için derlediğimiz resim galerisini öneriyoruz.

Foto Galeri : Siyah Saçlara Hangi Renk Lens Gider?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu