Modası Geldi !

Stiletto Ayakkabı Nasıl Giyilir?

05.11.2020
46
Stiletto Ayakkabı Nasıl Giyilir?

Stiletto ayakkabı nasıl giyilir; stiletto ayakkabılar giyilmesi en zor ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. Stiletto ayakkabı giymeden önce bayanlar bir tık düşünür. Çünkü nasıl kombin edeceğini ve şıklığı üst seviyelere nasıl taşıyacağını tam da kestiremez. Stiletto kombinlerine dair bilinmesi gereken en ince detayları aşağıda sizlere sunuyoruz.

Stiletto kombin ne geçmeden önce ilk olarak stiletto nasıl bir ayakkabıdır niye söze girmek istiyoruz. Sivri burunlu, incecik topuklu, topuk boyu 3 farklı model bulunan ayakkabılara stiletto ayakkabılar denilmektedir.

Stiletto Ayakkabı Nasıl Giyilir

Standart stiletto topuk boyları ise 8 santim 12 santim ve 10 santim olarak karşımıza çıkmaktadır. 8 santim çok fazla kullanılmasa da 12 santim ve 10 santim topuğa sahip stiletto ayakkabılar sıklıkla tercih edilmektedir.

Stiletto ayakkabı

Stiletto ayakkabı ile girdiğiniz tüm kombin parçaları zarif ve şık bir tarzda sunulur. Ancak bu tarz kombinler ile birlikte kullanılmalıdır. Örneğin özel akşam yemeklerinde, nişanlarda, düğünlerde, kokteyl ve partilerde  şıklığınızı daha da üst seviyelere taşıyacak kadınsı kombinler için stiletto ayakkabı kullanabilirsiniz.

Gündüz saatlerinde spor bir kombinler ve şık bir davete katılmak istiyorsanız jean pantolonlar ile birlikte stiletto ayakkabı kullanabilirsiniz.

En güzel en tarz stiletto kullanım alanı ise elbise ve etekler ile olandır. Stiletto ayakkabı her zaman bacakların zarafetini ön plana çıkardığı için tüm etek ve elbise boylarında stiletto ayakkabıyı kullanabilirsiniz.

Ofis kombinlerinde ve günlük kombinler de stiletto lar her türlü kumaş ta etek pantolon ve elbise ile rahatlıkla kullanılabilir. Bu kullanımları sırasında topuk boyunun 8 santim ile 10 santim arasında olması rahatlığınız açısından önemlidir.

Birçok kişi stiletto ayakkabı ile bacak boyunu uzun gösterecek şekilde kombin yapmak ister. Burada seçeceğiniz stiletto rengi bu kombin hilesini yapmanızı sağlayacaktır.

Stiletto ayakkabı ne ile giyilir

Nude renk stiletto ile bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Siyah ince çoraplarla giyilen siyah stiletto lar ile ise bacaklarınız olduğundan daha zayıf ve ince görünecektir.

Stiletto ayakkabı kullanmadan önce rahat etmek için ayaklarınızı kremleyebilir veya stiletto giymeden önce evde kalın çorapla kullanarak ayakkabının açılmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni sezon stiletto modellerinden derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri Stiletto  Ayakkabılar

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu