Modası Geldi !

Straplez Elbise İçin Saç Modelleri 2022

Straplez Elbise İçin Saç Modelleri 2022

Straplez elbise modellerini taşımak için cesur olmalı ve kendinize son derece güvenmelisiniz. Straplez elbiseler ile daha fazla ilgi göreceğinizi de unutmamalısınız. Straplez elbise için teninize de güvenmeli kusursuz bir tasarım seçmelisiniz. Bu da elbisenin kumaşı, yüz şekliniz ve straplez elbise için saç modelleri ile mümkün olur. 

İyi bir straplez elbiseyi üstünüzde taşımanız için saç modelleriniz sizlere yardımcı olur. Örneğin, Straplez abiye yarım at kuyruğu saç modeli, straplez abiye topuz saç modelleri gibi birçok model elbisenin boyu ve rengine göre şekil değiştiren saç modelleridir.

Straplez abiye modeller her zaman etkileyici ve seksi görünüm sağlamıştır. Sizde böylesi farklı bir kıyafetin içinde bulunmaktan zevk alacağınıza emin olarak Straplez elbise saç modellerini kendinize göre olanı resimlerden de seçerek ilham alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazımız: Vizon Rengi Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Straplez elbise saç modelleri

Straplez elbise saç modelleri

Straplez Abiye Üstüne Saç Modelleri

Straplez kıyafetler daha çok özel günlerde kullanıldığını biliyoruz. Straplez Abiye Saçları biraz sadelikten uzak olması normal fakat bu elbise türlerinde daha çok pamuk kumaş günlük straplez elbise modelleri seçtiyseniz öncelikle düz ortadan ikiye ayrılmış salık saçları kullanmanızı tavsiye ederiz. Düz saçlar elbisenizin güzelliğini bastırmadan sizi daha uzun ve düzenli gösterecektir.

Siyah Straplez Elbise için Saç Modelleri olsun, Beyaz Straplez Elbise için Saç Modelleri olsun bunların hemen hemen her rengine yakışan ensede at kuyruğu saç modelleri bu elbiseler için tasarlanmış gibidir.

Straplez abiye yarım at kuyruğu

Straplez abiye yarım at kuyruğu

Saten abiye modellerinde de akıcı ve elbiseyi gösteren bir saç modeli olarak at kuyruğunu ister ense de isterseniz de tepede yaparak kullanabilirsiniz. Eğer tepede at  kuyruğu düşünüyorsanız saçlarınızın daha uzun olması gerekir.

Straplez Abiye Topuz Saç Modelleri

Straplez abiyelerde sıkı toplanmış topuzlardan çok dağınık topuzlar omuzların açık kalan kısımlarına indiğinden daha sık tercih edilirler. Bu abiye topuz saç modelleri, straplez gelinlik modellerinde gayet şık duracaktır. Bu elbiselerinize uyguladığınız dağınık topuz saç modellerinde zarif bir kolye ve küpeyle de tamamlamalısınız. 

Straplez abiye dağınık topuz saç modeli

Straplez abiye dağınık topuz saç modeli

Straplez Abiye Acik Saç Modeli

Günlük elbiseler düz açık saç modelini ortadan ikiye ayırarak kullanmanız gerektiğini söylemiştik. Fakat staplez abiye modellerinde açık saç modelini, su dalgalı veya kırık maşa yapılarak yandan ayrılmış saça bombe ile hava katarak kullanmalısınız. Güzel omuzlarınızın bir kısmını kapatan bu saç modeli elbisenize farklı bir tarz havası katacaktır.

İlginizi Çekebilir: Maşalı Dağınık Topuz Modelleri

Straplez elbise üstüne saç modelleri

Straplez elbise üstüne saç modelleri

Straplez Abiye Kısa Saç Modeli

Kısa saçlara sahip kadınlar straplez elbiseleri giydiklerinde omuz kısımlarının çok boş kaldığını düşünebilir. Fakat günümüz saç modellerinde abiye üzerine kısa saç modelleri de sık sık kullanılabilir. Kısa Saçlılar İçin Saç Modelleri yazımızı inceleyerek de detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Straplez abiyelerinizin üstüne bombeli kısa saç modelleri, maşalı gür görünen kısa saçlar veya önden örgülü modeller tercih edebilirsiniz.

 

Abiye elbise üzerine kısa saç modelleri

Abiye elbise üzerine kısa saç modelleri

Sizde abiyeleriniz ile size uyan birçok saç modelini deneyerek sıradanlaşan saç modellerinizden kurtulabilirsiniz. Bunun için resim galerimizi de inceleyebilirsiniz. Yorum bırakarak başka okurlara da faydalı olabilirsiniz.

→Örgülü Topuz Modelleri 2021

RESİM GALERİSİ : Straplez Elbise İçin Saç Modelleri 2022

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu