Modası Geldi !

Ten Rengi Rujlar Kimlere Yakışır? Ruj Renkleri

03.03.2023
100
Ten Rengi Rujlar Kimlere Yakışır? Ruj RenkleriTen Rengi Rujlar Kimlere Yakışır? Mat renkli rujlar ten rengine göre farklılaşıyor. Mat renkli rujlar, siyah beyaz tenler için daha da güzelleştirilebilecek bir seçimdir.
Ayrıca mat renkli rujlar, çiçek rengi ipeksi gibi parlak ve eğilimli rujlar da olabilir.

Hangi dudağa hangi ruj? Bej ruj tonlarını sizlerle ayrıntılı inceleyeceğiz.

İlgili yazılar: İlk Buluşmada Ne Giyilir? 5 İpucu Sizlerle

Ten Rengine Göre Ruj Nasıl Seçilir?
Ten Rengine Göre Ruj Nasıl Seçilir?

Ten Rengi Ruj Kimlere Yakışır?

Bu yılda, sizi renkli bir dünyaya gönderme olan ten rengi rujları sizi görenin hayalini kurmasına yardımcı olacak. Klasik kırmızı ve pembelerden kurtulmak isteyenler için nude rengi ruj renkler ve bej rengi ruj tonları harika duracaktır.

– Kırmızı rujlar:  Uzun kilolu ve geniş yüzlü insanlar için ideal bir renkte rujdur.

– Krem: Koyu kahverengi saçlara ısıtma etkisi vardır. Bu nedenle, koyu saçlı insanlar için en uygun renk bir krem rengidir.
– Siyah: Siyah rengi ile koyu saçlı ve ekşimsi gözlüler için en uygun renkler arasındadır.

Ten alt tonuna göre ruj nasıl taşınır?

Ten alt tonuna göre ruj nasıl taşınır?

– Krem ve nude rengi: Koyu kahverengi saçlara uygundur. Özellikle de kısa saçlı insanlar ise krem rengin en güzel olduğunu düşünürler. Koyu ruj koyulacak olan kişiler ile birlikte olmalısınız, makyaj rujlarına çok yaklaşmaya devam etmelisiniz.

Nötr alt tona göre ruj seçimi

Nötr alt tona göre ruj seçimi

-Beyaz, beyaz tenli kadınların pembe ve ten rengi rujlarda daha iyi görünebilirler.

-Kırmızı tenli kadınlar, açık yeşil veya kahverengiye daha uygun bir renk olacaktır.
-Açık yeşil ile yeşil tenli gruplar siyah veya açık siyahla iyi bir sonuç alabilirler.

Mat ruj rengi, teninizi güzelleştirmeye yardımcı olan ve doğal bir ruj türüdür. Romantik kır rujlarının yanı sıra, mat rujlarla daha yoğun bir etki bırakabilir.. Mat ruj, göz çevresine duyarlılığında çok fazla parlaklık sağlar.

Her stile uygun ruj ne kadar?

Her stile uygun ruj ne kadar?

Mat ruj kimlere yakışır?

Mat ruj, gözlerinizi daha da güzel bir hale getirecek bir ürün. Tek bir makyajınıza daha şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Mat ruj hemen hemen her ten rengine uygundur.

Mat ruj, gözlerinizi daha da güzel bir hale getirecek bir ürün. Tek bir makyajınıza daha şık bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

Esmer tene ne renk ruj gider?

Esmer tene ne renk ruj gider?

Ten Rengine Göre Ruj Nasıl Seçilir?

Bileğinizin içindeki damarların rengine bakın. Bu, sıcak, nötr veya soğuk bir cilt tonunuz olup olmadığını anlamanın hızlı bir yoludur. 

  • Mavi veya mor damarlar, soğuk bir cilt tonunuz olduğunu gösterir.
  • Yeşil damarlar, sıcak bir cilt tonunuz olduğu anlamına gelir.
  • Damarlarınızın mavi mi yoksa yeşil mi olduğuna karar vermekte zorlanıyorsanız, muhtemelen nötr bir cilt tonunuz vardır ve hem soğuk hem de sıcak spektrumdan renkler seçebilirsiniz. Zeytin tenli insanlar genellikle nötr alt tonlara sahiptir.
Ten Rengi Ruj Kimlere Yakışır?

Ten Rengi Ruj Kimlere Yakışır?

  • Doğal dudak renginizden bir ila iki ton daha koyu bir renk bulun.
    • Gölgenin doğal renginize ne kadar yakın olduğunu test etmek için ruju sadece alt dudağınıza uygulayın. Bu gölgeyi üst dudağınızla karşılaştırın. Gölgeler büyük ölçüde farklıysa, aramaya devam etmeniz gerekir.

Dudaklarınızın daha küçük mü yoksa daha büyük mü  görünmesini istediğinize karar verin . Koyu tonlar aslında dudaklarınızı daha küçük gösterirken, açık tonlar dolgunluk katabilir.

  • Mat bitişli rujlar da dudakların daha ince görünmesine neden olurken, parlatıcılar ve ışıltılı tonlar dudakları daha dolgun gösterebilir. 

Alt tonunuzu ve  ten renginizi belirleyin .

  • Alt tonunuzun ve ten renginizin size yol göstereceğini unutmayın, ancak bunlar ruj rengi seçmenin her şeyi değildir. Farklı tonları denemek ve nihayetinde en iyi göründüğünü hissettiğiniz şeyi seçmek önemlidir .
Günlük makyajın vazgeçilmez rujları

Günlük makyajın vazgeçilmez rujları

Nude (On Rengi) Ruj Trendi

Açık ten tonlarına sahip insanlar için iyi çalışan çok hafif ve doğal bir renktir. Daha doğal bir görünüm elde etmeye çalışıyorsanız bu renk tam size göre. Tek başına veya daha cesur bir görünüm yaratmak için bir vurgu olarak kullanılabilir. Bu rengin en iyi yanı, diğer renklerle iyi uyum sağlamasıdır, böylece farklı görünüm ve tarzları denemeniz kolaydır.

Nude (On Rengi), herkese çok yakışan güzel bir koyu kahve tonudur. Bir iş toplantısından arkadaşlarla dışarıda geçirilen bir geceye kadar her durum için mükemmel nötrdür. Her şeyle gider ve her yerde giyilebilir!

Beyaz tenliler ne renk ruj kullanıyor?

Beyaz tenli kadınların ruj seçimleri genellikle çok dikkat çekici olabilir. Çünkü beyaz tenli kadınların ruj kullanmadaki en büyük sırrı, tüm doğal bölgeleri gözlerine uygulayabilmeleri ve bu ağırlıkların göz makyajının geneline etki etmesidir. Bu nedenle beyaz tenli kadınlar için aynı gözde olduğu gibi, ruj tonunun da tamamen doğal bir şekilde birleşmesi son derece önemlidir.

Pembe, kırmızı ve nude renkleri beyaz tenli bayanlara yakışan ruj renklerindendir. Ten rengi ruj, doğal rujlar, mat ruj, göz makyajına da uyumlu bir şekilde yapıldığında beyaz tenlilere yakışır.

Ruj tonu ten renginine göre ruj seçimi olmalıdır.

Her stile uygun ruj ne kadar?

Her stile uygun ruj ne kadar?

Esmer tene ne renk ruj gider?

Bakır kahve, esmer kadınlarda oldukça çekici ve şehvetli görünüyor. Bakır kahvenin farklı tonları bu cilt ile doğal olarak uyum sağlar. Bu gölge her türlü elbise ve etkinlikle çalışır.

Renk sansasyonellerden kırmızı, evrensel bir favoridir. Daha esmer kadınlarda eşit derecede çekici, sıcak ve baştan çıkarıcı görünüyor. Dudaklarınızı uyumlu bir dudak kalemi ile çizin ve içini kırmızı gölge ile doldurun.

Buğday tenliler hangi renk ruj kullanıyor? Buğday tenlilere de kırmızı, nude rengi ve kiremit rengi tonları yakışmaktadır.

Görünümü yaşlı kılmamak için doğru rujlar ve alt tonlu olanları seçmelisiniz.

Doğru ruj seçimi nasıl yapılır? konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Dudak rengini kıyafetlerinize çok yakıştırmayın. Örneğin, itfaiye kırmızısı bir elbise giydiyseniz, dudaklarınızda aynı rengi kullanmak çok çekici görünecektir.

RESİM GALERİSİ : Ten Rengi Rujlar Kimlere Yakışır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu