Modası Geldi !

Turuncu Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

25.01.2023
725
Turuncu Elbise Kombini Nasıl Yapılır?Turuncu elbise kombini nasıl yapılır? Son dönemlerde trend olan turuncu renk ile yapılan kombinler arasında ilk sırada elbise kombinleri gelmektedir. Turuncu renk ile ilkbahar yaz sonbahar kış kombinleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Bugün sizlere turuncu elbise kombinlerinin yazlık ve kışlık nasıl kombin edileceğine bilgiler vereceğiz.

Turuncu siyah uyumu
Turuncu siyah uyumu

Bir turuncu elbise kombininin nasıl olacağını anlatmaya çalışacağız. Turuncu elbise kombini, çok sevgili bir renk olmasına rağmen sadece bir parça halinde giyemediğinizde her zaman kombinlemesi zor olmuştur. Şimdiye kadar bu eksikliği gidermek için birçok şey düşünmüşsünüzdür. Bu sayede de gözlerinize inanabilirsiniz ki; “Benim gibi biri var mı?” diye de sordunuz.

turuncu elbise modelleri her zaman modası geçmeyen renk seçenekleri arasında diyebiliriz. Turuncu renk nasıl kombinlenir? Turuncu ile uyumlu renkler, turuncu renk kombinleri gibi sorularınıza yanıt verelim..
İlgili Yazılar: Turuncu Elbiseye Ne Renk Çanta Olur?

Turuncu renk nasıl

Turuncu renk nasıl

Turuncu Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Turuncu rengi ile sokak kombinleri, özel gün ve gece kombinleri, günlük kombinler ve eğlenceli kombinler yapılabilir. Turuncu renk kombinleri ve Turuncu elbise kombinlerini etkili ve dikkat çekici bir şekilde yapmak için turuncuya uyan renkleri bilmek gerekir. Turuncu ile uyumlu renk kombinleri yapabileceğiniz gibi renk uyumu ile de kombinler yapabilirsiniz.

Turuncu elbise kombini için öncelikle göz alıcı bir parça olması gerekmektedir. Bu parça aynı zamanda bu elbisenin farklı bir tarz yakalama muhafazalarında de bize yardımcı olacaktır. mesela; Turuncu bir bluz veya turuncu pantolonla birlikte. Ayrıca; bu elbisede yüksek topuklu ayakkabılarla rahatlıkla giyebilirsin.
Turuncu elbiseye kombin

Turuncuya Yakışan Renkler

Turuncu hangi renklerle yakışır? Turuncu rengi sarı, kahve, yeşil, bej, ekru renk, vizon rengi, lacivert, siyah, beyaz, gri krem rengi ve tonları yine kullanarak turuncu elbise kombinleri yapmanız mümkün. Turuncu elbise kombinlerinde seçeceğiniz ayakkabı renkleri, kullanıyorsanız şal renkleri ve aksesuar renklerini yukarıda bahsettiğimiz turuncuya uyan renkler arasından seçebilirsiniz.

Turuncuya yakışan renkleri kullanmak şıklık kadına yeterli olmuyor ne yazık ki. Seçtiğiniz kombin renkleri mutlaka ten renginiz ile de uyumlu olmalıdır. Ten renginiz ile uyum yakalamak için ikili renk kombinleri dışında üçlü renk kombinleri de yapılabilir.

Turuncu elbise modelleri

Turuncu elbise modelleri

 

Turuncu elbise kombinleri : turuncu elbise, siyah kemer, siyah ayakkabı kombini yapabileceğiniz gibi, turuncu elbise vizon ayakkabı, vizon çanta kombini  ile uyumlu geçiş  yapabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltmak mümkündür.

Turuncu Elbise Hangi Renk Ayakkabı Olur?
En çekici renk olan turuncu elbise kombinlerinde seçeceğiniz ayakkabı rengi gideceğiniz ortama göre değişmektedir. Resmi ortamlarda stiletto tarzı topuklu ayakkabı kullanırken renk seçimini bej, ekru ve vizon renklerinden yana kullanmalısınız.

Turuncu elbiseye ne renk ayakkabı

Günlük kombinlerde ve sokak kombinlerinde ise sandalet, blog topuk, babet, spor ayakkabısı ve dolgu topuk ayakkabı kullanırken renk tercihlerinizi elbise tarzına göre beyaz, siyah, kahverengi ve turuncu renklerden yana kullanabilirsiniz.

Turuncu elbiseye yakışan ayakkabı renkleri arasında özellikle parti ile eğlence mekanları için gri ve dore tonlarında ayakkabı bulunmaktadır.

Turuncu elbiseye şal seçimleri yaparken de turuncuya yakışan renklerle birlikte ten rengi uyumunu gözeteceğinizi unutmayın.

Turuncu elbise modelleri

Turuncu elbise modelleri

Turuncu elbise kombini için bazı önerileri:

1- Turuncu etek veya bluz

2- Beyaz triko üstüne askılı turuncu bir elbise

3- Beyaz Pantolon ve turuncu bir bluz harika kombinlerdendir.

Aşağıdaki görsellerden turuncu elbise kombinleri ne dair daha fazla detayı bulabilirsiniz.

Turuncu elbise kombinleri

Turuncu elbise kombinleri

EN ÇOK OKUNANLAR: 

Galeri:  Turuncu Elbise Kombini

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu