Modası Geldi !

Yandan Örgü Saç Modelleri 2021

Yandan Örgü Saç Modelleri 2021

Yandan örgü saç modelleri 2021 konulu yazımızda kısa ve uzun saçlar için yandan örgü modelleri hakkında bilgiler veriyoruz. Saç örgü modelleri arasında yer alan yandan örgü modelleri arasında yandan dağınık örgü saç modelleri, yandan saç örgü modelleri, yandan mısır örgüsü ve  yandan örgülü topuz modelleri gibi farklı modeller bulunmaktadır.

Bulunduğunuz ortamda parkımızda kendinizden söz ettirmek istiyorsanız kombinlerde olduğu gibi saç modellerinde de dikkat çeken tasarımlar uygulamalısınız. Yandan örgü modelleri de bu bağlamda yardımcı olacak saç modelleri arasındadır.

Yandan Örgü Saç Modelleri 2021

Yandan örgü saç modeli denemeden önce yüz tipinize gidecek saç rengi ve saç kesimi yapmalı bu doğrultuda da kullanacağınız saç kesimine göre yandan örgü modeli seçmelisiniz.

yandan mısır örgüsü

yandan mısır örgüsü

Hemen hemen her türlü ortamda kullanabileceğiniz yan örgülü saç modeller vardır. Kullanacağınız kombine ve içinde bulunacağınız ortama göre yan örgülü saçlar yapabilirsiniz.

Yandan Dağınık Örgü Saç Modelleri

Bu modelde sıçanı yan taraftan ördükten sonra saç örgüsünü gevşeterek salaş bir görünüm.  Hatta örgülerin arasından bir iki saç teli çıkartarak yandan dağınık örgü saç modelini tamamlayın.

İki Yandan Saç Örgü Modelleri

Uzun saçlarda sıklıkla tercih edilen iki yandan saç örgü modeli okul için ve günlük kullanım için uygun saç modelleri arasında yer almaktadır. Yandan saç örgüleri için saçlarınızı önden ve arkada aynı hizada olacak şekilde tam ortadan ayırın.

iki yandan saç örgü modelleri

iki yandan saç örgü modelleri

Dilerseniz saçın tepe kısmından  balıksırtı veya ters örgü şeklinde başlayarak saç uçlarında bitirebilirsiniz. Dilerseniz de saçı ense kısmından saç örme işlemine başlayarak saç uçları da bitirebilirsiniz. Her iki yandan örgü modelinde de lastik toka ile saç uçlarını tutturarak rahat şık bir saç modeline kavuşabilirsiniz.

Yandan Örgülü Topuz Modelleri

Saç örgüsü modellerine farklı bir hava katmak için topuz yapabilirsiniz. Yandan saç örgülü topuz modellerini özel davetlerde, düğün nişan ve kokteyl gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz. Topuz için saçlarınızı yan taraftan örerek dilerseniz ensede dilerseniz de at kuyruğu bağlama noktasındaki topladığımız saçın etrafına sarabilirsiniz.

Yandan saç örgü modeli hakkında derlediğimiz görselleri daha fazla ayrıntı fikir için inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Yandan Örgülü saç Modelleri

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - ∞ Kadın Blogu