Modası Geldi !

Zayıf Erkek Nasıl Giyinmeli

26.09.2020
46
Zayıf Erkek Nasıl Giyinmeli

Zayıf erkek nasıl giyinmeli başlıklı yazımızda zayıf erkeklere kombin yapımında yardımcı olacak ipuçları vereceğiz. İster kadın olsun ister erkek olsun şık ve dikkat çekici kombinler için kişi vücut tipi ile uyumlu kombi parçaları tercih etmek zorundadır. Zayıf insan nasıl giyinmeli sorusunun cevabı etkili kombinler için öne çıkmaktadır.

Zayıf Erkek Nasıl Giyinmeli?

Zayıf erkeklerin kombin parçaları kilolu, kısa boylu, uzun boylu veya geniş omuzlu erkeklerin kombin parçalarından farklıdır. Vücut tipi ile uyumlu kombin bu nedenle önemlidir.

Zayıf erkekler nasıl giyinmelidir

Zayıf erkekler ve slim fit gömlek, kazak, tişört ve bluzlardan uzak durmalıdır. Üst kombin  parçası olarak tercih edeceğiniz bu kombin parçaları ne çok geniş ne de çok dar olmalıdır. Dökümlü denilen hafif salaş üst kombin parçaları tercih edilmelidir.

Ceket olarak ise tek düğmeli veya çift düğmeli ceketler kullanılabilir. Bu ceketleri kullanırken de omuzların ve kol altlarının tam oturması gerektiğini, yani bolluk ve gevşeklik olmamasına dikkat etmelisiniz.

Üst kombin parçası tercih ederken alt kombin parçası ile orantılı kıyafetler tercih etmelisiniz. Alt kombin parçası olarak hafif salaş bir pantolon kullandıysanız üst kısımda da aynı şekilde bir üst kombin parçası kullanmalısınız.

Aşırı kaba kumaşlardan yapılan kombin parçaları zayıf erkekleri biraz daha toplu göstereceği için önemli bir detaydır. Özellikle takım elbise modelleri hafif tok ve sık dokumalı kumaşlardan yana olmalıdır.

Zayıf Erkek Kombin

Zayıf erkekler sonbahar kış kombinleri olarak bisiklet yaka veya balıkçı yaka kullanarak vücut yapılarını daha orantılı gösterebilirler. V yaka kazak modelleri boyun kısmındaki inceliği ortaya çıkaracağı için kullanmamanız gereken bir modeldir.

Zayıf erkekler nasıl giyinmeli 2020

Üst kombin parçası olarak açık renk tercih ettiyseniz alt kombin parçası olarak mutlaka koyu renk tercih etmelisiniz.

Üst kombin parçası olarak sade ve düz renkler kullanabileceğiniz gibi desenli parçalarda kullanabilirsiniz.

Aşağıda zayıf erkekler için kombin önerileri olarak sezonun son trendlerinden seçtiğimiz görselleri istifadenize sunuyoruz. Daha fazla detay ve ayrıntı için görselleri inceleyebilirsiniz.

Galeri: Zayıf Erkek Kombini Nasıl Yapılır?

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - ∞